Головна Головна -> Реферати українською -> Історія України -> Майбутнє постліберальної України

Майбутнє постліберальної України

Назва:
Майбутнє постліберальної України
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,64 KB
Завантажень:
106
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Майбутнє постліберальної України
Яке майбутнє чекає Україну? Для цього необхідно проаналі-зувати процеси, що відбуваються на українській землі, а вже потім спробувати дати пояснення й прогнози. Наші гіпотези ґрунтуються на вивченні історії активних фаз світової революції із джерел, які тривалий час були недоступні для українських дос-лідників.
Байдужість українців чи, ширше, й багатьох інших людей у всьому світі стала легендарною. Американський генерал Джордж Ван Хорн Моузлі писав: "Історики майбутнього понад усе бу-дуть подивовані відсутністю опору з боку тих, кому справді є що втрачати". Цією ж думкою переймається Едмонд Берн, він наго-лошує: "Погані люди розквітають тоді, коли хороші не вжи-вають жодних заходів". Однак проблема не в байдужості укра-їнців. Вони бачать: щось у їхній країні не так. Але більшість вва-жає, що нічого змінити не може. Багатьом здається: проблеми занадто великі й змінити ситуацію неможливо. А це і є та думка, яку адепти світового панування бажають підтримувати серед ук-раїнського народу.
Якісні зміни характеру світової економіки наприкінці ХХ сто-ліття, відкритість локальних економік і вільне функціонування в них капіталу призвели до формування світу транснаціональних корпорацій (ТНК); їх близько 37 тисяч структурних одиниць. Після розпаду СРСР до світу ТНК потрапила й Україна, зміни-лася ситуація в протистоянні Радянського Союзу — США, чи Росії — США, бо полюс сили став нестійким. І це призведе ло занепаду "Рап Амегісапа". У ситуації нестійкої рівноваги одним із найвірогідніших варіантів розвитку міжнародних відносин у новому столітті є встановлення нового тоталітаризму в масштабі планети, тоталітаризму античного типу, коли демократія спар-танців забезпечувалася працею безправних хліборобів-ілотів.
Чимало вчених світу застерігають, що той глухий кут, у якому перебуває не тільки Росія, а й Україна, це та ситуація, в якій може опинитися вся планета, що доля країн СРСР — своєрідний тест, перевірка здатності людства до організації в нових умовах. Проте існують потенційні можливості для того, щоб ми звелися з колін і вилізли з тієї ями, в яку нас вкинули людська корисливість, підступність і брехня. З іншого боку, світ ТНК, в якому нині ми живемо, вимагає й транснаціонального мислення. Людству по-трібна нова стратегія виживання.
Найхарактерніша ознака світової історії кінця ХХ і початку ХХІ ст. — дальше загострення глобальної кризи. Із втратою в нашій країні панівного впливу комуністичної ідеології помітна одностороння політизація соціальної філософії. Нові західні вчи-телі привчають українців до думки, що всі вади нашого суспіль-ного буття пов'язані з наслідками тоталітаризму, а подолання їх можливе лише за перемоги лібералізму. При цьому сам тоталіта-ризм потрактовується так, як це зручно Заходу. Геть ігнорується його західне походження і всіляко затушовується схожість Фран-цузької та Російської революцій, більшовицького терору з яко-бінським. А головне — панівна роль в них ідейних натхненни-ків, — масонства та західного капіталу.
Переможцям вигідно, щоб відповідь за тоталітаризм несла тільки Росія, а більшовизм оголошується соціальною хворобою ХХ століття, винайденою в Росії. Так, у вступній статті до "Чор-ної книги комунізму", видрукуваній у Франції в 1997 р. видав-ництвом "Робер Лаффон", "головний архітектор перебудови" (за визначенням Бориса Олійника) О. М. Яковлєв запитує: "Що ж це за явище — більшовизм, заснований В. Ульяновим у 1903 ро-ці?" На його думку, всі біди і та трагедія, яку пережили наші діди й батьки, випливають з характеру нашого народу, схильності до насильства. Симптоматично й те, що книга написана француза-ми і видана у Франції, масонська ложа якої "Великий схід Фран-ції" була головним виконавцем революційних планів ілюмінатів на шляху до світового панування.
Ідея світового панування стара як світ. Свій початок таємні товариства з ідеологією світового панування беруть ще з ХІІ сто-ліття, коли в 1185 році виник орден "Братство миру".

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Майбутнє постліберальної України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок