Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Історія України -> Винаходи заходу: глобалізм, мондіалізм, лібералізм, неолібералізм

Загрузка...

Винаходи заходу: глобалізм, мондіалізм, лібералізм, неолібералізм

Назва:
Винаходи заходу: глобалізм, мондіалізм, лібералізм, неолібералізм
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,00 KB
Завантажень:
272
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Винаходи заходу: глобалізм, мондіалізм, лібералізм, неолібералізм
План
1. Новий світовий порядок
2. Мондіалізм
3. Асиметричність глобалізації
У нашій країні все ще ідеалізуються демократія Заходу, споді-вання на її благодійність, безкорисливість допомоги Україні, по-рядність, а головне — на щире бажання допомогти формуванню демократичної влади та ринкової економіки. Проте українська виконавча влада найяскравіше виявляє дитячу наївність саме стосовно прагнень Заходу нам допомогти, незважаючи на те, що більшість керівників виховані в дусі комуністичних ідеалів і за-гарбницької сутності капіталізму.
Ілюмінізм, анархізм, синдикалізм, комунізм, мондіалізм, лі-бералізм, глобалізм — "дарунки" Заходу. І кому, як не нам, заз-навши принад західного просвітництва у вигляді "комуністич-ного раю", руйнівної сили мондіалізму, а сьогодні, відчувши "принади" лібералізму в його найагресивнішій суті — ліберта- ризмі, необхідно ретельно аналізувати нові доктрини західних учителів.
Академік Олександр Панарін у книзі "Искушение глобализ-мом" (М.: Русский Национальный Фонд, 2000) визначає політику західних ідеологій у XX столітті як "створення непередбачу- ваного майбутнього, що починається з ініціативи тих, хто вірив у його наукове передбачення — в історичні гарантії прогресу". Це століття, як жодне інше, підтвердило принципову непередба- чуваність майбутнього (востаннє — розвалом соціалістичної сис-теми) і в цьому розумінні виявило неспроможність усіх "великих учень". Однак надалі, після перемоги над комунізмом, лібералізм проголосив себе новим великим ученням, яке знає, що драма світової історії закінчиться перемогою західних порядків у всьо-му світі. Тут ми також маємо справу з новим міфом, який супро-воджував політичну історію XX століття: перехід від стихійної ринкової політики націй-суперників до планової всесвітньої полі-тики, або нового світового порядку, який розглядає глобальний світ з точки зору авантюрної місії: керувати людством на основі однополярної моделі, в рамках якої тільки Америці належить мо-нополія на стратегічні рішення.
Багато відомих учених вважають думку про наявність цент-рів, що виношують ідеї світового панування, бездоказовою. Але. В російській "Независимой газете" за 7 вересня 2000 року з'явилася стаття генерального директора інформаційного ана-літичного агентства при управлінні справами президента Росій-ської Федерації (РФ) Олександра Ігнатова "Стратегия "глоба- лизационного лидерства" для России. Первоочередные непрямые стратегические действия для обеспечения "национальной безо-пасности". Йдеться в ній про існування та вплив Світового уряду на процеси глобалізації, які відбуваються у світі. "Ключовим фактором, що впливає на сучасні глобалізаційні процеси, — зазначає О. Ігнатов, — є діяльність Світового уряду. Не вдаю-чись у жахливі подробиці, можливі наслідки змови, потрібно визнати, що ця наддержавна структура цілком ефективно ви-конує роль штабу "Нового світового порядку". Однак у своїй діяльності ця організація орієнтується на інтереси нечисленної еліти, об'єднаної етнічною родинністю й ініціюванням в ложах деструктивної спрямованості. Цю ситуацію — узурпацію влади в Світовому уряді хасидсько-парамасонською групою — треба якомога швидше змінити".
Новий світовий порядок
Постановка проблеми створення єдиного світового уряду не нова. Однією з офіційних організацій, що підтримують цю кон-цепцію, є орден Ілюмінатів, заснований 1 травня 1776 року Ада-мом Вейсгауптом, професором канонічного права в університеті
Інгольдштадт у Баварії. Цей орден, як Фенікс із попелу, завжди відроджується в періоди активної фази світової революції під різними вивісками й новими ідеологічними міфами. Однак мета його завжди незмінна і професором Вейсгауптом визначена так: "Необхідно встановити універсальний режим та всесвітню ім-перію..."
Усі сучасні масонські організації спрямовують свою діяльність на досягнення цієї мети. Це всесвітнє братство має своїх членів в Америці, і вони також підтримують створення єдиного світового уряду.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему: Винаходи заходу: глобалізм, мондіалізм, лібералізм, неолібералізм

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок