Головна Головна -> Реферати українською -> Страхування -> Задачи страхування

Задачи страхування

Назва:
Задачи страхування
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,77 KB
Завантажень:
734
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
1. Задача.

Визначіть резерв незароблених премій на 01 жовтня 2004 р. Та 01 січня 2005р. І зміну цього резерву на підставі таких даних:

1. Надходження страхових платежів в I кВ – 600 тис.грн, в II кВ – 400тис.грн, в III кв – 500 тис.грн, в IV кВ – 600 тис.грн.

2. Задача.

Страхова компанія здійснює непропорційне перестрахування об’єкта вартістю 5 млн. грн. В страхуванні бере участь 5 учасників ( страховик і чотири перестраховики). Вартість об’єкта розділена на 5 шарів вартістю 1 млн. грн. кожен. Ймовірність настання страхового випадку для шарів така: перший( нижній) – 0,45; другий – 0,25; третій – 0.15; четвертий – 0,1; п’ятий – 0,05. Страховий тариф 0,8% . Перший збиток – 0,6 млн.грн, другий – 1,3 млн.грн, третій – 2,2 млн.грн. Визначіть: 1) страхові платежі для кожного учасника; 2) величину відшкодування і учасників виплати при першому, другому і третьому збитках.

3. Задача.

Визначіть страховий внесок за договором нагромаджувального страхування життя на підставі таких даних:

1. Страхова сума – 2000 грн.

2. Страховий тариф-нето на 1000 грн – 2грн.

Питома вага тарифу-нето в тарифі-брутто-80 відсотків

4. Задача.

Страхова компанія уклала договір страхування об’єкта вартістю 2,4 млн.грн при страховому тарифі 0,4%.Власне утримання компанії 1,4 млн.грн, решта перестраховується в двох пере страховиків порівну. Величина комісії за укладення і супровід договору – 10% . Збитки внаслідок пожежі становлять 600 тис. грн. Визначіть: 1) страхові платежі, котрі отримає страховик і перестраховики; 2) величину комісійної винагороди, котру отримає страховик; 3) розмір страхового відшкодування, котре виплатять учасники процесу страхування і перестрахування.

5. Задача.

Страхова оцінка нерухомого майна машинобудівельного підприємства – 12 млн.грн. Чотири страхові компанії укладають договір його співстрахування і розподіляють відповідальність між собою так: перша бере 20%, друга – 25%,третя – 40%, четверта – 15%. Визначіть величину страхових платежів, котру отримає кожна з них, якщо страховий тариф становить 0,6% , і розмір виплати страхового відшкодування кожного учасника співстрахування, якщо збиток становить 4,4 млн.грн.

6. Задача.

Станом на січень 2004 року страхова компанія має такі показники:

- сплачений статутний фонд – 8200 тис.грн;

- технічні резерви – 13300 тис. грн;

- вільні резерви – 120 тис.грн.

Визначіть величину відповідальності на один договір страхування ( перестрахування), котру може нести страхова компанія.

7. Задача.

В тролейбусному депо працює 130 водіїв, 130 кондукторів і 6 контролерів-ревізорів. Визначіть:1) розмір страхових платежів за обов’язкове особове страхування від нещасних випадків на транспорті за цей персонал, якщо страховий тариф кожного з них становить 0,8% страхової суми; 2) загальну суму виплат, якщо з ним трапились такі випадки: один водій загинув в ДТП; двоє отримали інвалідність другої групи; 8 чоловік отримали травми, котрі лікували по 22 дні кожен.

8. Задача.

Військовослужбовець Якимишен В. Г. Купив залізничний квиток до станції Київ вартістю 40 грн і під час поїздки був травмований внаслідок аварії поїзда. Лікування травми тривало 90 днів, після чого йому була встановлена III група інвалідності. Визначіть величину страхового платежу і розмір страхової виплати, котру він повинен отримати за наслідки травми. Назвіть вид страхування за котрим він може отримати страхову суму і документи, котрі він повинен представити в страхову компанію для отримання виплати.

9. Задача.

Громадянин Живко Г. Г. Укладає договір добровільного страхування від нещасних випадків для себе, дружини і двох дітей віком 7 і 12 років. Страхові суми на кожну із застрахованих осіб становлять по 1000 грн. Страхові тарифи визначено в таких розмірах: для дорослих осіб – 1% від страхової суми, для дітей віком до 10 років – 3% і віком від 10 до 18 років – 5% від страхової суми. Виплати відшкодувань для усіх застрахованих однакові і становлять: у випадку смерті внаслідок нещасного випадку – 100% страхової суми; при встановленні інвалідності I групи - 90%, II групи – 75 %, III групи – 50% страхової суми; при лікуванні наслідків травми внаслідок нещасного випадку виплачується по 10 грн. За один день лікування, але не більше 50% страхової суми. Визначіть: 1) страховий платіж за страхування родини Живка Г. Г.; 2) величину страхової виплати при умові, що сім’я постраждала в ДТВ і отримала такі збитки: батько – інвалідність II групи, мати – інвалідність III групи, діти отримали травми, лікування котрих тривало по 24 дні.

10. Задача.

Страхова компанія застрахувала кредит на суму 100 тис. грн. Протягом дії договору боржник погасив кредит на суму 40 тис.грн. Внаслідок пожежі, визнаної страховим випадком, підприємство не змогло повернути решту кредиту. Визначіть величину збитку і величину страхового відшкодування, якщо договором страхування цього кредиту передбачена:

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Задачи страхування

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок