Головна Головна -> Реферати українською -> Страхування -> Скачати реферат: Організаційна структура страхової компанії

Організаційна структура страхової компанії / сторінка 4

Назва:
Організаційна структура страхової компанії
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,92 KB
Завантажень:
375
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 

Має бути вільний простір для ініціативи щодо поліпшення ро-боти та виявлення індивідуальної відповідальності працівників протягом усього ланцюжка «витрати—результати».
Докладний аналіз за переліченими критеріями дасть багатий грунт для висновків і пропозицій щодо потреби внесення змін до організаційної структури компанії.
На другому етапі опрацьовується проект створення (для но-вих компаній) або вдосконалення організаційної структури ком-панії. Важливішу інформацію для опрацювання містять матеріа-ли, отримані на першому етапі роботи, а також стратегічні наміри компанії щодо її подальшого розвитку. Проект має перед-бачати можливість забезпечення його реалізації фінансовими, трудовими та іншими ресурсами.
На завершальному, третьому, етапі впроваджується нова організаційна структура компанії. Ця робота має бути виконана з мінімальними витратами часу на пристосування до неї як пер-соналу компанії, так і споживачів ЇЇ послуг. Не завжди всі струк-турні підрозділи починають діяти з моменту відкриття компанії. Мають рацію ті компанії, які поступово, у міру ресурсного забез-печення і готовності до надання відповідних послуг, доводять фактичну структуру до проектної.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему: Організаційна структура страхової компанії

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок