Головна Головна -> Реферати українською -> Страхування -> Постановою правління Фонду Соціального Страхування з тимчасовою втратою працездатності

Постановою правління Фонду Соціального Страхування з тимчасовою втратою працездатності

Назва:
Постановою правління Фонду Соціального Страхування з тимчасовою втратою працездатності
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,60 KB
Завантажень:
227
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему :


Постановою правління Фонду Соціального Страхування з тимчасовою втратою працездатності “Про розміри допомог за загальнообов’язковим страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням і похованням” з 1 січня 2002 року встановлено такі розміри допомог за загальнообов’язковими сплатами Державного Соціального Страхування :
-допомога при народженні дитини – 200грн.
-допомога на поховання – 200грн.
-допомога по догляду за дитиною до досягнення нею 3 річного віку - 40грн.
Перелічені види допомог та їх розміри стосуються випадків, коли такі соціальні виплати надаються працюючим громадянам за основним місцем роботи за рахунок коштів Фонду Соціального Страхування (у звітності ці суми відображаються, як витрачання страхових коштів), як відомо , надання цих страхових виплат за основним місцем роботи за рахунок сплачених застрахованими особами (працівниками) страхових внесків прямозастережене у статті 50 Закону України “Про загальнообов’якове Державне Соціальне Страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням і похованням ” від 18 січня 2001року.
Соціальне Страхування включає в себе з види Страхування:
у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю
на виплати по безробіттю
від нещасних випадків.
На виплати по безробіттю. Закон України від 11 січня 2001р. “Про розмір на деякі види загальнообов’язкового Державного Соціального Страхування ”- діє з 22 лютого 2001р. інструкція про порядок обчислення і сплати внесків на загальнообов’язкове Державне Соціальне Страхування на виплату по безробіттю наказ Міністерства праці та соціальної політики України від 18 грудня 2000р.
Внески сплачуються роботодавцями , тобто нараховуються юридичними особами, приватними підприємцями і найманими працівниками що працюють за трудовим договором (тобто утримуються з їх доходів).
Об’єкт (база) нарахування внесків – фактичні витрати на заробітню плату найманих працівників , які працюють за трудовим договором в тому числі на умовах неповного робочого дня ч неповного робочого тижня, що підлягають обкладанню податком на прибуток.
Страхові внески нараховуються й утримуються з суми, що не перевищує максимальної величини , з якої стягуються внески, установленої Кабінетом Міністрів України.
Не підлягають страхуванню на виплати по безробіттю:
-працюючі пенсіонери та особи , у яких виникло право на пенсію;
-іноземці та особи без громадянства, які тимчасово працюють за наймом в Україні.
Від сплати внесків звільняються особи у період відпустки по догляду за дитиною до 3 і 6 років, тобто у разі одержання ними в цей період доходу. З нього збір не утримується (але роботодавці нараховують і сплачують).
Ставки збору встановлюються другим Законом і становлять:
Сплачують підприємства із 22.02.01р. до 30.06.01р. - 2,0 %
сплачують підприємства із 01.07.01р. – 2,5%
сплачують з доходу працівника - 0,5%
Ставки щороку переглядаються Кабінетом Міністрів України й приймаються Верховною Радою України одночасно з прийняттям Державного Бюджету.
Страхові внески сплачуються (як нараховані, так і утримані) підприємством у банк.
При частковій виплаті заробітньої плати механізм сплати залишається тим самим – внески перераховуються пропорційно виплачуваний сумі.
Штрафні санкції. За несвоєчасну виплату внесків, або неповну їх сплату страхувальник сплачує суму донарахованих внесків і санкцій.
Штраф у розмірі суми виплат, на які нараховуються внески, при повторному порушенні – у триразовому розмірі зазначеної суми.
Пеню в розмірі 120% облікової ставки НБУ що діє на момент сплати.
За порушення терміну реєстрації, як платника накладається штраф у розмірі 50% суми належної до сплати страхових внесків за весь період “запізнення” з реєстрацією.
Термін звітності. Інструкція про порядок обчислення і сплати внесків встановлено такі терміни: 10 квітня, 10 лютого, 10 жовтня та 15 січня.
Страхування у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему: Постановою правління Фонду Соціального Страхування з тимчасовою втратою працездатності

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок