Головна Головна -> Реферати українською -> Страхування -> Страховий брокер - надійний партнер страхувальника

Страховий брокер - надійний партнер страхувальника

Назва:
Страховий брокер - надійний партнер страхувальника
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,86 KB
Завантажень:
312
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Страховий брокер - надійний партнер страхувальника
Як представник свого клієнта, страховий брокер має спеціальні знання «ринку страхування», тобто знає межі можливостей широкого кола страхових компаній. Саме цей вид знань, який потрібно клієнту і який той розраховує одержати від страхового брокера, стає важливим аргументом на користь страхового посередництва. Ось чому розумний покупець страхового полісу бажає, щоб йому надали різні варіанти. Існує велика кількість напрямків діяльності на страховому ринку, де страховий брокер може бути корисний. Наприклад, працівники підприємства можуть висловити бажання мати додаткову пенсійну програму, тому що надана державою пенсія, на жаль, мало відчувається. Також страховий брокер може допомогти в складанні пенсійного плану для цілого заводу і розмістити програму в надійному у фінансовому відношенні страховій компанії. Саме з таким досвідом та баченням перспектив діяльності страхових посередників можна ознайомитись на прикладі вітчизняного страхового брокеру ТОВ «ЕВРОЛАЙФ УКРАЇНА».
Поява інституту страхових брокерів на Україні – наслідок вступу нашої країни на шлях ринкових відносин, інтеграції в європейське співтовариство. З одного боку, західні компанії прагнуть вийти на нові ринки, і Україна в цьому розумінні представляє для них великий інтерес. З іншого боку – український страховий ринок переймає західні технології. Особлива роль при цьому приділяється страховому брокеру, який є поєднуючою ланкою між страховою компанією і клієнтом. Ще більш важлива роль страхового брокера в сегменті страхування життя. Факт залишається фактом – потенційний клієнт має потребу в грамотній і повноцінній консультації. Така практика інших країн (у тому числі і високорозвинених), і Україна в цьому відношенні не є виключенням. Більш того, сюди можна додати «особливості національного страхування» - наш менталітет і події недалекого минулого.
Проблема: перш за все – це низька страхова культура суспільства в цілому. І по-друге, в усіх у пам'яті ще свіжі історії з трастами, які лопнули або збанкрутілими (до речі, цей процес продовжується, але на рівні банків).
Саме тому появу страхового брокера «Евролайф Україна», заснованого відомим швейцарським фінансовим концерном «OC Occident Holding AG» можна розцінити як сміливий і своєчасний крок з боку концерну. Західні технології з продажу страхових продуктів впроваджено в українських структурах, які працюють за принципами мережного маркетингу. У багатьох країнах світу багаторівневий маркетинг добре зарекомендував себе як ефективний спосіб продажів. Багато західних компаній, що працюють за цим принципом, змогли набагато випередити своїх конкурентів, які займаються прямими продажами. Причина успіху в гарній мотивації співробітників (продавців). Це дух змагальності, властивий роботі в команді, можливість кар'єрного росту (переходу на більш високий рівень, пов'язаного з підвищенням ставок комісійної винагороди), добре продумана система заохочень (подарунки, туристичні поїздки).
В умовах України ця система також зарекомендувала себе непогано. Насамперед, як можливість заробітку (можливо, додаткового) в наш кризовий час, при чому розмір цього заробітку залежить тільки від величини особистих прикладених зусиль. Друге – можливість займатися цією роботою в зручний для себе час. Не останню роль грає те, що страховий брокер «Евролайф Україна» допомагає людям освоїти нову для них спеціальність.
Заставою успішної діяльності цього концерну в непростих умовах підприємницького клімату в Україні є наступні передумови:
Обережний і точний вибір партнера.
Концерн «OC Occident Holding AG» працює завжди тільки з надійними страховими компаніями, що зайняли своє місце на ринку, і які відомі своїм авторитетом і стабільністю, тобто страховики можуть виконати взяту на себе страхову відповідальність стосовно застрахованих і через 5 років, і через 25, і пізніше. Концерн працює з багатьма страховими компаніями, при цьому конкуренція між ними сама по собі представляє основу для досягнення оптимального й універсального страхового продукту, який пропонується клієнтам через дочірні підприємства концерну.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему: Страховий брокер - надійний партнер страхувальника

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок