Головна Головна -> Реферати українською -> Страхування -> Послуги Аcістансу – запорука негайно наданної кваліфікованої медичної допомоги

Послуги Аcістансу – запорука негайно наданної кваліфікованої медичної допомоги

Назва:
Послуги Аcістансу – запорука негайно наданної кваліфікованої медичної допомоги
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,40 KB
Завантажень:
474
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Послуги Аcістансу – запорука негайно наданної кваліфікованої медичної допомоги
“Було б здоров’я, а все інше купим”, - кажуть у народі. І це дійсно так: можна купити шубу, машину, квартиру, а ось здоров’я купити не можна, здоров’я можна тільки берегти. І ніхто не знає, що чекає його попереду, навіть найміцніші й найздоровіші не застраховані від хвороби чи від втрати працездатності. Не застраховані! А застрахуватися можна! Звичайно, не від хвороби, від цього не застрахує ніхто, а ось укласти договір добровільного медичного страхування, за яким у випадку хвороби Вам буде негайно надана найкваліфікованіша медична допомога, можна. І, як показує досвід розвинених країн, просто необхідно! На жаль, сьогодні далеко не всі наші співгромадяни розуміють користь і необхідність страхових послуг. Як каже жартома Ірина Вікторівна Бєлозьорова, директор асістанського центру ДАСК “Укрінмедстрах”: “Для наших громадян добровільне страхування, як і страхування від’їжджаючих за кордон, носить характер випадковості, пориву слов’янської душі”.
На сучасному ринку страхових послуг в Україні помітне місце посідає Державна акціонерна страхова компанія «Укрінмедстрах». Компанія добре знана і фахівцями, і споживачами страхових продуктів. Вона працює вже чотири роки.
На декілька запитань люб’язно погодилися відповісти співробітники компанії: начальник управління медичного страхування, кандидат медичних наук Сергій Михайлович Срібний і Ірина Вікторівна Бєлозьорова, директор асістанського центру ДАСК “Укрінмедстрах”, кандидат медичних наук.
Сергію Михайловичу, на українському ринку страхових послуг Державна страхова компанія “Укрінмедстрах” відома з 1997 року. І, не зважаючи на досить молодий вік, компанія стабільно посідає місце серед кращих страхових компаній України. Чим Ви можете пояснити такий успіх?
С.С.: Успіх компанії пояснюється незмінною увагою до потреб клієнта, постійним вдосконаленням страхових продуктів, високою кваліфікацією фахівців.
Я знаю, що ДАСК “Укрінмедстрах” пропонує своїм клієнтам досить велику кількість страхових продуктів, страхування найрізноманітніших ризиків: автомобільне страхування, туристичне, страхування фінансових ризиків... Але ж навіть у назві компанії є словосполучення “медичне страхування”. Чому ж компанія не обмежилася тільки цим, а активно розширює спектр своїх пропозицій для споживачів страхових продуктів?
С.С.: Компанія, яка хоче мати успіх на ринку, яка хоче успішно розвиватися, не може стояти на одному місці. Обмежитися тільки медичним страхуванням ми просто не мали права: ані по відношенню до себе, як до компанії, ані по відношенню до своїх клієнтів. Адже клієнт часто хоче мати не тільки поліс медичного страхування, але й поліс автомобільного страхування, застрахувати своє майно, свій бізнес, якісь фінансові ризики. Ми прагнемо якнайповніше задовольнити потреби наших клієнтів, і саме тому постійно шукаємо щось нове, розширюємо спектр своїх пропозицій, дбаючи при цьому про якість надання послуг.
Скажіть, чим, на Вашу думку, компанія “Укрінмедстрах” відрізняється від інших страхових компаній на ринку України?
На мою думку, найголовніша відмінність ДАСК “Укрінмедстрах” від інших страхових компаній України полягає в тому, що “Укрінмедстрах” має на сьогодні унікальний для України асістанський центр, який може повністю задовольнити потреби наших клієнтів.
А що таке асістанський центр? Він виконує функції диспетчерського центру чи має більш широкі повноваження?
У розмову вступає Ірина Вікторівна Бєлозьорова, директор асістанського центру ДАСК “Укрінмедстрах”:
І. Б.: Асістанський центр до деякої міри, звичайно, виконує функції диспетчерського центру, але має значно ширші повноваження й можливості
Сьогодні Асістанський Центр вже переріс межі підрозділу страхової компанії й набув статусу самостійної юридичної особи. Створений на базі Асістанського Центру ДАСК Укрінмедстрах – Асістанс-Центр «L.I.S.» став окремою компанією, яка підтримує найтісніші стосунки з ДАСК “Укрінмедстрах”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Послуги Аcістансу – запорука негайно наданної кваліфікованої медичної допомоги

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок