Головна Головна -> Реферати українською -> Страхування -> Використання інтернет-технологій для впровадження страхових продуктів з інвестиційною складовою

Використання інтернет-технологій для впровадження страхових продуктів з інвестиційною складовою

Назва:
Використання інтернет-технологій для впровадження страхових продуктів з інвестиційною складовою
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,94 KB
Завантажень:
492
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Використання інтернет-технологій для впровадження страхових продуктів з інвестиційною складовою
Розвиток торгівлі фінансовими послугами через інтернет став реальною ознакою часу.
Головним стимулом впровадження інтернет-обслуговування страховими компаніями є необхідність зменшення витрат, розширення географії діяльності, забезпечення диверсифікації ризиків. Не менш важливим фактором є простота та комфортність купівлі страхового продукту в режимі он-лайн, що на думку фахівців, повинно заохочувати до збільшення купівельної активності.
В той же час, різкого переміщення від традиційного до інтернет-страхування та інтернет-банкінгу не відбулося. Так, наприклад, в Великобританії більшість користувачів інтернету (59%) надають перевагу проведенню своїх банківських операцій і через фізичні відділення банків, і через інтернет. І тільки 10 користувачів використовують виключно можливості інтернет-операцій.
Найбільший у Великобританії інтернет-банк Еgg, який створено страховою групою Prudential, заявляє про необхідність відкриття відділень в доповнення до інтернет-обслуговування. Головний напрям, як і раніше, не змінюється - це швидка "доставка" фінансової послуги до роздрібного клієнта. Ось чому очікується, що найближчі 4-5 років британський ринок фінансових послуг в інтернеті збільшиться до 13,5 млн. користувачів.
Новим напрямом інтернет-банкінгу та інтернет-страхування може стати пропонування клієнтам продуктів з високою маржою, тобто інвестиційних продуктів. На наш погляд, особливу роль інтернет-страхування може зіграти на ринку страхування життя.Треба відмітити, що страхування життя поступово стає більш привабливою альтернативою традиційному пенсійному забезпеченню. Це обумовлено низькою ефективністю пенсійних систем більшості країн світу. Страхування життя в поєднанні з інвестиційною направленістю страхових внесків може стати тим продуктом, який забезпечить потребу більшості клієнтів у збереженні високого рівня споживання в непрацездатному віці. Вибір через інтернет різних схем, умов страхування, проведення моделювання надає великі можливості для впровадження таких видів страхових продуктів. Якщо раніше розвиток продуктів з інвестиційною складовою стримувався внаслідок неможливості швидкого та ефективного після продажного обслуговування, то тепер кожен з покупців полісів зможе отримувати оперативну інформацію про розміщення своїх страхових внесків в певні активи та інвестиції, і при бажанні, вносити корективи у принципи формування власного інвестиційного портфелю.
У Франції, наприклад, страхові компанії пропонують клієнтам страхові поліси, які дозволяють інвестору (поліс "contrats multisupports") вибирати активи для розміщування внесків. Згідно з умовами іншого полісу, клієнту необхідно визначити тільки напрям інвестиційної стратегії. Також використовується форма полісу "vecsements et retraits libres a taux minimum garanti", згідно з умовами якого пропонується гарантований мінімальний рівень прибутковості з гнучкою системою сплати премій і можливістю перепродажу полісу.
Таким чином, страховий ринок може задовольнити бажання клієнтів отримувати страховий захист і одночасно здійснювати інвестування грошових коштів.
Ось чому, впровадження інтернет-технологій, буде і в майбутньому активно впливати на конкурентні переваги різних банків, страхових та фінансових груп. Визначальним фактором при цьому буде якість надання інтернет-послуг.
Більшість асоціацій страхувателів в країнах ЄС вимагають більшого контролю та затвердження додаткових вимог до продажу послуг та надання інформації при інтернет-страхуванні. Навіть на ринку стандартизованих страхових послуг, наприклад, страхування автотранспорту та відповідальності власників автотранспорту, де присутність інтернет-продаж відчувається більш всього, є необхідність захисту прав споживача, які можуть бути порушені шляхом надання неадекватної або незрозумілої інформації. Особливо це стосується питання обмежень та виключень з полісів.
Розвиток інтернету суттєво впливає на глобалізацію страхового простору.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Використання інтернет-технологій для впровадження страхових продуктів з інвестиційною складовою

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок