Головна Головна -> Реферати українською -> Страхування -> Страхова компанія ALICO AIG Life

Страхова компанія ALICO AIG Life

Назва:
Страхова компанія ALICO AIG Life
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,18 KB
Завантажень:
43
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат
на тему:
Страхова компанія ALICO AIG Life


Українська компанія зі страхування життя, яка належить компанії American Life Insurance Company (ALICO) - світовому лідеру зі страхування життя, та входить до складу American International Group, Inc. (AIG). Компанія діє на українському ринку страхування життя відповідно до безстрокової ліцензії, виданої Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України серія АВ № 429825 від 15.10.2008 року (оновлена).
Із самого початку діяльності в Україні ALICO AIG Life має бездоганну репутацію завдяки своїм високоякісним страховим програмам, зразковому обслуговуванню та надійним фінансовим гарантіям.
Статутний капітал компанії та додатковий вкладений капітал є одними з найбільших серед компаній страхування життя в Україні та становлять 225 429 320, 00 гривень. Загальний обсяг зібраних премій у 2007 році склав 187,3 млн гривень, а за 9 місяців 2008 року – 193,6 млн гривень.
ALICO AIG Life є одним із лідерів ринку страхування життя в Україні. На сьогодні компанія має найбільшу частку українського ринку страхування життя, яка становить близько 30% (за даними Ліги Страхових Організацій України за 2008 рік).
Нині послугами компанії користуються понад 150 тисяч громадян України. Їхня довіра – найголовніше досягнення ALICO AIG Life.
Компанія пропонує не лише фінансову надійність своїм клієнтам, але й цікаві кар’єрні можливості енергійним, амбітним і далекоглядним професіоналам на умовах співпраці й партнерства в розповсюдженні фінансових послуг.
ALICO AIG Life постійно розширює свою діяльність за рахунок відкриття нових агентств, розробки нових страхових програм і підвищення рівня обслуговування клієнтів.
У переліку послуг ALICO AIG Life страхові програми для індивідуальних та корпоративних клієнтів, які поєднують у собі унікальний страховий захист, можливість накопичення коштів та інвестиції збережень із метою одержання прибутку.
ALICO (American Life Insurance Company)
Підрозділ American International Group, Inc. (AIG), є однією з найбільших міжнародних компаній зі страхування життя в світі.
Підрозділи та дочірні структури ALICO надають широкий спектр послуг зі страхування життя та здоров’я, який включає традиційне страхування життя, універсальне страхування життя зі змінною страховою сумою, страхування життя позичальників кредитів, а також додаткові продукти з медичного страхування та страхування від нещасного випадку, страхування здоров’я на випадок госпіталізації, групове страхування, пенсійні програми та ануїтети.
Компанія надає свої послуги у понад 55 країнах світу, зокрема, в Японії, країнах Європи, Близького Сходу, Південної Азії, Латинської Америки та Карибського басейну.
АІG (American International Group, Inc.)
American International Group, Inc. (AIG), світовий лідер у страхуванні та фінансових послугах, є міжнародною організацією, яка представлена в понад 130 країнах та юрисдикціях. Компанії, які входять до складу AIG, надають послуги комерційним, юридичним та фізичним особам через найбільш розгалужену в світі мережу страхування майна, відповідальності та життя.
Крім цього, компанії, які входять до складу AIG, є лідерами на ринку пенсійного забезпечення, фінансових послуг та управління активами у всьому світі.
Акції AIG котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі, а також на фондових біржах в Ірландії та Токіо.


Загальні відомості
Повне найменування:
Закрите акціонерне товариство "Американська Компанія Страхування Життя АІГ Життя"
Ідентифікаційний код ЄДРПОУ: 32109907
Місцезнаходження:
вул. Комінтерну 14,
Київ 01032, Україна
Телефон:
Факс: +38 (044) 494 13 43
+38 (044) 494 13 45
Електронна пошта:
office@alico.ua
Організаційно-правова форма:
Закрите акціонерне товариство
Банківські реквізити:
р/р 26504200178 076
АКБ «Сітібанк (Україна)»
м. Київ 03150
вул. Димитрова, 16-Г
тел.: +38 (044) 490 10 00
МФО 300584
Назва посади, прізвище та ініціали керівника:
Голова Правління, Пікула А.С.
Прізвище та ініціали головного бухгалтера:
Будішевська С.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Страхова компанія ALICO AIG Life

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок