Головна Головна -> Реферати українською -> Страхування -> Страхове шахрайство в Нью-Йорку: 10 найгучніших справ

Страхове шахрайство в Нью-Йорку: 10 найгучніших справ

Назва:
Страхове шахрайство в Нью-Йорку: 10 найгучніших справ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,89 KB
Завантажень:
431
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Страхове шахрайство в Нью-Йорку: 10 найгучніших справ
Керівник служби страхового нагляду штату Нью-Йорк Грегорі Серіо (Gregory Serio) оголосив дані про 10 найбільших страхових афер – з більш 900 випадків шахрайства, що розслідувалися торік спеціальним підрозділом його департаменту – Бюро по випадках шахрайства.
Ми публікуємо цей список, щоб інформувати споживачів страхових послуг про різні способи шахрайства і з метою показати, який збиток це наносить їх гаманцю. Деякі люди наївно думають, що в страховому шахрайстві немає потерпілих. Вони є – це ми з вами. Одне лише шахрайство в автострахувані обходиться водіям штату в мільярд доларів щорічно. Розмір наших страхових внесків зростає щоразу, коли хтось обманює страхову компанію чи систему страхування від нещасних випадків на виробництві. Повідомляйте нам про будь-який випадок, у якому підозрюєте страхове шахрайство.
Торік Бюро по випадках шахрайства завело 939 справ і зробило арешти по 554 з них. 10 найбільш великих справ, що розслідувалися в 2001 р., наводяться нижче.
“Операція "Ы"
Висунуто обвинувачення проти 112 чоловік і 4 юридичних осіб, причетних до злочинної групи, що займалася шахрайством в автострахувані в місті Нью-Йорк. Розслідування багатомільйонних махінацій групи зайняло 14 місяців. Причетними до афер виявилися 2 поліклініки, 7 лікарів (включаючи двох хіропрактиків, фізіотерапевта і іглотерапевта), 2 юриста і працівник департаменту поліції Нью-Йорка. Фіктивні і підстроєні аварії супроводжувалися необхідними поліційськими звітами і висновками лікарів про травми, нібито отриманих страхувальниками, і про запропоноване лікарями лікування.


“Дай мільйончик!”
Мешканець м. Армонк подав у кілька компаній заяви про страхування життя свого 70-літнього родича. У поданих документах була надана помилкова інформація про страховий інтерес, а також про вартість майна і розмір доходів родича. В усіх заявах, крім однієї, подавач вказувався в якості бенефіціара з одержанням близько 20 млн дол.
“Мало пом'яли”
Обвинувачення висунуто проти 67 чоловік, замішаних у діяльності банди, що займалася шахрайством в автострахувані. За визнанням ватажка, він підстроював "нещасні випадки" протягом більш ніж більш 20 років. Банда була однією з найбільших у своїй сфері з тих, що коли-небудь орудували в штаті. До неї входили двоє нью-йоркських поліційських, менеджер однієї з поліклінік, поліційський при департаменті охорони здоров'я і співробітник департаменту поліції Нью-Йорка, відповідальний за безпеку шкіл.
Шахраї застосовували два сценарії. За першим сценарієм водії навмисно били машини, надаючи поліції помилкову інформацію про подію. Відомий, зокрема, випадок за участю корумпованого поліційського за кермом, коли, рахувавши збиток від навмисного зіткнення недостатнім, водії ударили свої машини ще раз.
За іншим сценарієм поліційський за хабарі просто фабрикував звіти про нещасні випадки, які нібито мали місце. Потім "потерпілі" направлялися в медичну установу (яка виплачувала відсоток ватажку за кожного "пацієнта"), де їм нібито надавали необхідну допомогу і призначали дороге лікування – і все це за рахунок страховика. Деякі "потерпілі" мали з кожного "нещасного випадку декілька сотень тисяч доларів – плюс обіцянка додаткових виплат при наступному погіршенні здоров'я.
“Рекордсмени”
Проти 9 чоловік і 4 юридичних осіб висунули обвинувачення по 129 пунктам. Група інсціонувала аварії (в основному за участю мотоциклістів) чи просто фабрикувала звіти про аварії. За типовим сценарієм особа, що керувала мотоциклом і потрапляла в аварію повідомляла про випадок зі страхувальником і брала на себе усю відповідальність за інцидент. На мотоциклі страхувальника встановлювалися ушкоджені частини і страховику надавалися фіктивні рахунки за ремонт, евакуацію і збереження транспортного засобу.
Слідчі знайшли більш 200 підозрілих заяв про виплати такого роду на загальну суму приблизно 2 млн дол. По цій справі - найбільшому випадку страхового шахрайства за всю історію округу Суффолк, заарештовано більше 140 чоловік.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Страхове шахрайство в Нью-Йорку: 10 найгучніших справ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок