Головна Головна -> Реферати українською -> Страхування -> Страхова компанія ТАС

Страхова компанія ТАС

Назва:
Страхова компанія ТАС
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,91 KB
Завантажень:
192
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Реферат
на тему:
Страхова компанія ТАС


Про компанію
ЗАТ “Страхова компанія “ТАС” – одна з провідних та найбільш авторитетних страхових компаній в Україні, яка пропонує своїм клієнтам широкий спектр сучасних програм убезпечення життя разом з якісним професійним обслуговуванням.
Закрите акціонерне товариство "Страхова компанія "ТАС" - правонаступник Страхової компанії "ПриватПоліс", що була зареєстрована 6 травня 2000 року, і отримала Ліцензію Міністерства фінансів України № 4 від 20.07.2000 року на здійснення страхової діяльності у формі добровільного страхування життя.
24 квітня 2001 року компанія була перереєстрована з новою назвою - Страхова компанія "ТАС", та 29 травня 2001 року отримала нову Ліцензію Міністерства Фінансів України серія АА № 011429 на здійснення страхової діяльності в формі добровільного страхування життя.
18 липня 2003 року ЗАТ «Страхова компанія «ТАС» отримала в Державній комісії з регулювання ринків фінансових послуг (ДКРРФП) Ліцензію серії АА № 520052 на здійснення страхової діяльності у формі добровільного страхування життя на необмежений термін. Ліцензія видана у відповідності зі статтею 38 Закону України «Про страхування». Дія нової ліцензії почалася 19.07.2003 року.
З 2001 року Страхова компанія “ТАС” входить до складу Фінансової групи “ТАС” разом з Страховою групою “ТАС”, Страховою компанією “ТАС-Капітал”, АКБ “ТАС-Комерцбанк” та ЗАТ “ТАС-Інвестбанк”.
З червня 2001 року Страхова компанія “ТАС” є членом Ліги страхових організацій України.
Стратегічним партнером СК “ТАС” з перестрахування є лідер світового ринку перестрахування – Мюнхенське перестрахове товариство.
Загальна інформація
Основна діяльність
Закрите акціонерне товариство «Страхова компанія «ТАС» працює з 2001 року як правонаступник ЗАТ «Страхова компанія «ПриватПоліс», заснованої у 2000 році. СК «ТАС» стала першою вітчизняною компанією зі страхування життя. Сьогодні компанія є однією з провідних та найбільш авторитетних страхових компаній в Україні, яка пропонує своїм клієнтам широкий спектр сучасних програм індивідуального та корпоративного убезпечення життя разом з якісним професійним обслуговуванням. Страхова компанія «ТАС» входить до складу фінансово – інвестиційної групи, основним кінцевим акціонером якої є Сергій Тігіпко. 
Місія компанії
Протягом своєї діяльності пропонувати своїм клієнтам широкий спектр сучасних програм індивідуального та корпоративного убезпечення життя разом з якісним професійним обслуговуванням; забезпечувати клієнтам надійний захист, впевненість і спокій. 
Мета
Для кожного клієнта компанії на протязі багатьох років залишатись висококваліфікованим радником з фінансового планування і надійним партнером з убезпечення життя.
Принципи діяльності
У своїй роботі ЗАТ «Страхова компанія «ТАС» керується принципами:*
Партнерства:
кожний клієнт компанії є її рівноправним партнером, задоволення потреб і побажань якого є першочерговим завданням компанії;*
Послідовності:
компанія послідовна у своїх рішеннях і діях та прагне створювати довгострокові відносини з клієнтами, співробітниками та діловими партнерами;*
Побудови міцної команди:
компанія надає кожному співробітнику можливість реалізувати особистий потенціал, сприяє розвитку професійних знань і вмінь, натомість очікує від співробітників постійного самовдосконалення і готовності зробити свій внесок у розвиток бізнесу убезпечення життя;*
Надійності:
компанія відповідально ставиться до своїх завдань і прийнятих рішень, виконуючи домовленості і зобов’язання якісно і вчасно;*
Інновацій:
для досягнення максимального результату у своїй діяльності компанія творчо використовує набуті знання та практичний досвід, постійно впроваджує новітні технології і завжди готова до змін. 
Ліцензії
Свою діяльність Компанія здійснює за безстроковою ліцензією Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України серії АА № 520052 від 19.07.2003 року на здійснення страхової діяльності у формі добровільного страхування життя. 
Членство в організаціях
2001 рік.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: Страхова компанія ТАС

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок