Головна Головна -> Реферати українською -> Журналістика -> ЗГОРТАННЯ/РОЗГОРТАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ЯК СПОСІБ УНІФІКАЦІЇ І ПРЕДСТАВЛЕННЯ ЗНАННЯ У ВЕБ-ОРІЄНТОВАНОМУ СЕРЕДОВИЩІ

ЗГОРТАННЯ/РОЗГОРТАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ЯК СПОСІБ УНІФІКАЦІЇ І ПРЕДСТАВЛЕННЯ ЗНАННЯ У ВЕБ-ОРІЄНТОВАНОМУ СЕРЕДОВИЩІ

Назва:
ЗГОРТАННЯ/РОЗГОРТАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ЯК СПОСІБ УНІФІКАЦІЇ І ПРЕДСТАВЛЕННЯ ЗНАННЯ У ВЕБ-ОРІЄНТОВАНОМУ СЕРЕДОВИЩІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,14 KB
Завантажень:
424
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
УДК [658.516+004.82]:004:738.5 Олег СЕРБІН,
заступник голови Ради молодих учених НБУВ, старш. наук. співроб. НБУВ, канд. іст. наук
ЗГОРТАННЯ/РОЗГОРТАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ЯК СПОСІБ УНІФІКАЦІЇ І ПРЕДСТАВЛЕННЯ ЗНАННЯ У ВЕБ-ОРІЄНТОВАНОМУ СЕРЕДОВИЩІ
У статті представлено аналітичний та методологічний огляд процесів згортання/розгортання. Проаналізовано аспекти динаміки розвитку форм організації інформації у веб-орієнтованому середовищі. Подано інформацію про використання принципів згортання/розгортання в межах веб-простору.
Ключові слова: уніфікація, згортання, розгортання, інформація, веб-середовище.
Розвиток знань завжди супроводжується розвитком способів передачі цих знань. Це виражається в еволюції форм закріплення, систематизації та представлення цих знань. Від перших способів закріплення інформації до сьогочасних змінилася не одна епоха розвитку людства. Звичайно піддалася кардинальним змінам форма, що символізує результат обробки інформаційних даних. Сьогодні ми можемо говорити про можливість роботи з інформаційними даними у веб-орієнтованому просторі. Інтернет-технології дають можливість працювати з електронними документами, специфічно обробляючи їх та формуючи з них нові інформаційні дані. Навіть у межах веб-простору форми організації інформації постійно змінюються, еволюціонуючи відповідно до загальної динаміки знань. Константним залишилося тільки розуміння значення способів уніфікації інформації в межах певної форми та роль змістовності інформаційних даних у проведенні вищезазначеного процесу. Адже зміст інформації не завжди залежить від складу інформаційного повідомлення. Саме змістовна складова відповідає за інформативність того чи іншого документа, враховуючи можливість аспектного передавання даних.
Цілком справедливо можна припустити, що представлення інформації у вигляді подання множини певних складових не обов'язково виражає або тільки зміст, або тільки склад. Наявність у структурі певного переліку демонструє у першу чергу своєрідну характеристику складу інформації. Що ж до змісту, то тут необхідно акцентувати увагу на тому, що структурно він може бути поданий у вигляді переліку. Мета подання інформації, цільова аудиторія, формує метаінформаційну складову такої інформації - «інформацію інформації». І ось тут дуже важливо бачити значення змісту інформаційного повідомлення, не акцентуючи першочергово увагу на складі останнього. У такому разі зміст характеризується не складом кінцевого вигляду інформаційного повідомлення, а зосереджений у метаінформаційній складовій загального його складу. Зрештою, зміст - це своєрідна потенція, радше ідея інформації, своєрідна ентелехія кінцевого результату. Усе питання в тому, як через склад показати зміст і змістовним поштовхом сформувати певний склад. Адже говорячи про одну й ту саму річ, ми можемо в різний спосіб передати зміст засобами різнокількісності складу повідомлення, про яке йдеться. Наприклад, термін «оптимізація» можна виразити визначенням даного терміна, а можна представити у вигляді індексу будь- якої зручної для нас інформаційно-пошукової мови. Таким чином, можна говорити про певну уніфікацію подання інформації. Тому тема дослідження процесів уніфікації задля представлення в найсучаснішому веб-орієнтованому просторі, є не просто на часі, а видається нам актуальною з огляду на вищесказане.
Об'єктом даної публікації є уніфікація інформації задля представлення у веб-орієнтованому просторі. Предметом публікації є згортання/ розгортання інформації для представлення у веб-орієнтованому просторі. Метою публікації є вивчення операцій згортання/розгортання інформації для здійснення її уніфікації та представлення у веб-орієнтованому просторі.
Одразу слід зауважити, що у випадку, коли ми говоримо про представлення уніфікації складу, варто, на нашу думку, говорити про ущільнення або стискання інформації. Означені операції зумовлюють, у свою чергу, спрощення знання, спрощення інформаційного повідомлення. З іншого боку, коли за мету стоїть уніфікація інформації, але не стільки за рахунок складу, а за рахунок представлення інформаційного повідомлення таким чином, щоб змістовна його складова в аспекті елемент- ності зменшилась, а от в аспекті інформаційної повноти, себто змістовності, залишилася сталою, потрібно говорити саме про згортання/розгортання інформації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: ЗГОРТАННЯ/РОЗГОРТАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ЯК СПОСІБ УНІФІКАЦІЇ І ПРЕДСТАВЛЕННЯ ЗНАННЯ У ВЕБ-ОРІЄНТОВАНОМУ СЕРЕДОВИЩІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок