Головна Головна -> Реферати українською -> Журналістика -> Телеканал «Інтер»

Телеканал «Інтер»

Назва:
Телеканал «Інтер»
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,52 KB
Завантажень:
355
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему:
Поліфункціональні телеканали


Телеканал «Інтер»
Створений попервах як ретранслятор і, певною мірою, «український замінник» провідного російського телеканалу ОРТ (раніше – «Останкіно», Перший канал ЦТ СРСР), «Інтер» успадкував і значну частку його рейтингу, використовуючи ще сильны на той час ностальгійні мотиви чималої частини наших співгромадян, передусім російськомовних. Вперше ви йшов в ефір 20 жовтня 1996 року. Від 30 грудня 2002 року веде цілодобове мовлення. Як зазначено на офіційному Інтернет-сайті «Інтера», «загальнонаціональним канал є не лише за формою й технології поширення сигнала, але й за структурою, маючи представництва в багатьох обласних центрах України. В зоні впевненого прийому сигнала «Інтера» від традиційних аналогових передавачів проживає понад 40 млн. населення». Щодо змісту діяльності, «телеканал інформаційно підтримує розвиток українського шоу-бізнесу, проводить широкомасштабні соціальні акції» [5].
Український продукт у сітці мовлення "Інтеру" складається з двох сегментів - програм власного виробництва і програм українських продакшн-студій. Так, найрейтинговіші музичні програми виробляються студіями-виробниками ЧП «Кондратюк» («Карооке на Майдані»), «В.И.К.» («Шанс»), а виробником найавторитетнішої й найвипробуванішої часом музично-інформаційної програми «Мелорама» є студія «Мелорама-продакшн». Цікаво й те, що «музичні» продакшн-студії часом розширюють діапазон діяльності, беручись за виробництво телепрограм іншої тематики. Найбільшу активність в цьому плані виявляє «Мелорама-продакшн», виробляючи також культурологічну програму «Перша експедиція», розважальну «С бодрым утром», гумористичну «Комедійний клуб», документальні фільми "Зона росту" і "Кохання проти правил" (обидва вийшли в ефір у 2007 році). Прикметне також співробітництво з «Інтером» студії-виробника музичних програм «Biz-TV” (про неї йтиметься далі), що для цього телеканалу готує популярну щонедільну розважальну телепроограму «Проснись и пой!».
Телеканал «Інтер» до 2007 року включно був лідером музичного мовлення серед загальнонаціональних полі функціональних каналів. До його найбільших музичних здобутків у зазначеній царині слід віднести.
1. Виробництво новорічних м’юзиклів. Послідовно втілюючи засади своєї редакційної політики щодо наведення містків між шоу-бізнесом України та Росії, виробники «інтерівських» м’юзиклів залучають до зйомок найвідоміших поп-співаків з обох країн. Зрозуміло, що мова цих м’юзиклів російська, але не без використання українського етнічного колориту.
Партнерами "Інтера" у виробленні фільмової продукції є кінокомпанії Film UA, Аurorа, та компанія Inter Media Production, яка входить до складу групи компаній "Інтер". Спеціально для новорічних свят були зняті й показані на телеканалі "Інтер" наступні музичні фільми:
"Вечори на хуторі біля Диканьки",
"Попелюшка" (2002),
"За двома зайцями", за одноіменною п'єсою Михайла Старицького (режисер М.Паперник, у головних ролях: А.Пугачова, М.Галкін, А.Данилко). Рейтинг мюзиклу - 30,65%, частка - 58,39% (2003). У 2004 році "За двома зайцями" був визнаний одним з трьох найкращих ТВ-программ на російському телебаченні поруч з Новорічним зверненням президента Путіна до російського народу.
"Снігова королева", за мотивами одноіменної казки Г.-Х.Андерсена, спільно з телеканалом "РТР" (режисер М.Паперник, композитор І.Крутой, у головних ролях: К.Орбакайте, М.Басков, Г.Хазанов, С.Ротару). Рейтинг - 17,65%, частка - 35,04% (2003).
"Божевільний день, або Одруження Фігаро" за мотивами одноіменної п'єси П.-О. Бомарше (спільно з російським телеканалом "НТВ", режисер С.Горов, у головній ролі російська поп-зірка Ф.Кіркоров). Рейтинг - 16,75%, частка - 39,34%.
"Їсти подано, обо Обережно, кохання" (режисер М. Паперник, в головних ролях Юлія Рутберг, Олександр Балуєв)
"Зоряні канікули" (режисер С.Горов, у головних ролях зірки Євробачення Тіна Кароль та Діма Білан).
"Карнавальная ночь: спустя 50 лет" – римейк культового радянського кінофільму 50-х років «Карнавальна ніч».

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Телеканал «Інтер»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок