Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Журналістика -> Характеристика друкованого видання “Україна молода”

Загрузка...

Характеристика друкованого видання “Україна молода”

Назва:
Характеристика друкованого видання “Україна молода”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,26 KB
Завантажень:
180
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Характеристика друкованого видання
УКРАЇНА МОЛОДА
“Україна молода” – щоденна інформаційно-політична газета. Заснована у 1991 році. Засновником є приватне підприємство “Україна молода”, свідоцтво про реєстрацію: КВ N№3386, видане Мiнiстерством iнформацiї України. Періодичність – 5 разів на тиждень: понеділок, вівторок, середа, п'ятниця, субота. Газета публікує матеріали виключно українською мовою. Обсяг – 16 сторінок А3 , обсяг суботнього випуску 8 сторінок А3. Тираж - 157,5 тисяч екземплярів.
Редакція газети знаходиться за адресою: Київ, проспект Перемоги. Газета має свою сторінку в Internet , проте не розбудовану, свій інтернет-сервер. Газета друкується у видавництвах “Преса України” у Києві та “Вільна Україна у Львові. Верстка та виготовлення фотоформ – комп'ютерний центр редакції “України молодої”.
Головний редактор газети з 1995 року – Михайло Іванович Дорошенко, радник прем'єр-міністра Віктора Ющенка на громадських засадах. Народився у 1956 році у Сумській області, одружений, має трьох дітей. Здобув вищу освіту на факультеті журналістики Київського університету ім. Шевченка. З 1980 року працював кореспондентом, а згодом завідувачем відділу у газеті “Молодь України”. З 1984 року – інструктор сектору преси ЦК ЛКСМУ. З 1991 року працівник редакції газети “Україна Молода”, у 1994-95 роках прес-секретар Президента України, у 1999 році керівник прес-центру виборчого штабу Леоніда Кучми на виборах Президента. Заслужений журналіст України (1989), отримав у 1996 році Почесну відзнаку Президента України.
Заступник головного редактора – Ожогіна Ірина Андріївна. Народилася в 1962 у місті Дніпродзержинську, здобула вищу освіту на факультеті журналістики Київського державного університету. У 1985-93 роках кореспондент, згодом завідувач відділу редакції дніпропетровської газети “Прапор юності”. Член спілки журналістів України з 1987 року. З 1993 року працює в “Україні молодій”.
Другий заступник головного редактора – Лиховій Дмитро Вікторович. Народився у 1974 році у місті Узині Київської області. Вищу освіту здобув в Інституті журналістики Київського державного університету. З 1992 року кореспондент, з 1993 року оглядач, а з 1994 року завідувач відділу політики газети “Україна молода”.
Завідувач відділу міжнародної політики – Зварич Олена Вікторівна. Народилася в 1968 році у місті Полтаві, здобула освіту на факультеті журналістики Київського державного університету. У 1985-86 роках працює кореспондентом у газеті Полтавського РККПУ “Ленінським шляхом”. З 1991 року кореспондент, а згодом завідувач відділу інформації, з 1993 року завідувач відділу зовнішньої політики, з 1994 року заступник головного редактора газети “Україна молода”.
Завідувач відділу спорту з 1998 року – Корольов Ігор Валентинович. Народився у 1969 році у Львові, вищу освіту здобув на факультеті журналістики Львівського університету ім. Франка. З 1992 року спортивний оглядач тижневика “Пост-Поступ”. З 1995 року спортивний оглядач газети “Україна молода”.
Завідувач відділу науки та освіти – Романець Дана Володимирівна. Народилася в Києві у 1975 році. Вищу освіту здобула в Інституті журналістики Київського університету.
Розміщення рубрик та матеріалів в газеті має доволі постійну та визначену структуру. Простежимо її на прикладі кількох випусків газети.
Ось приблизна побудова буденного випуску:
На першій сторінці – актуальне фото та короткий зміст провідного матеріалу випуску, що є своєрідним лейтмотивом. Сам матеріал розміщується на 2-3 сторінках. На відміну від газет, які привертають увагу читачів скандальними назвами, які не відповідають змісту матеріалів, провідні статті в “Україні молодій” завжди на високому рівні, події дається всебічна оцінка. Поряд з актуальним фото – анонси декількох інших найважливіших матеріалів, витримані в інформаційному стилі (наприклад: “На Рівненищині жінка півтора місяці жила поруч із мумією своєї матері”). Рубрика “Новини плюс” – серія хронікальних заміток, тематично структурованих, без подальших коментарів.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему: Характеристика друкованого видання “Україна молода”

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок