Головна Головна -> Реферати українською -> Література -> Марк Твен - великий улюбленець дітей (інсценування з творів та КВК за мотивами творчості )

Марк Твен - великий улюбленець дітей (інсценування з творів та КВК за мотивами творчості )

Назва:
Марк Твен - великий улюбленець дітей (інсценування з творів та КВК за мотивами творчості )
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,63 KB
Завантажень:
298
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему:
Марк Твен - великий улюбленець дітей (інсценування з творів та КВК за мотивами творчості )


Том Сойєр і Гекльберрі Фінн, зійшовши зі сторінок творів видатного американського письменника Марка Твена, продовжують жити поруч із своїми однолітками. Книгами про цих літературних героїв зачитуються діти. Образи веселих розбишак захоплюють і дорослих, повертаючи їх у країну дитинства.
Видатний російський письменник Л.М.Толстой говорив про письменників-гумористів: “Є три сорти оповідачів смішного: нижчий сорт – це ті, котрі під час своєї розповіді сміються, а слухачі не сміються; середній сорт – це ті, котрі самі сміються, і слухачі теж сміються; вищий сорт – це ті, котрі самі не сміються, а сміються тільки слухачі”. Марк Твен – майстер сміху, майстер найвищого сорту.
На одній карикатурі столітньої давності, де зображені відомі оповідачі смішного, Марк Твен представлений у костюмі блазня. Відвідувачі таких “лекцій”, а заодно і читачі справді сприймали Твена просто як гумориста. Ось який випадок трапився з Марком Твеном одного разу.
Зустрічаючись з читачами, письменник розповідав багато смішних історій, веселив аудиторію. У невеличкому містечку він гуляв вуличками перед виступом. Його зупинив перехожий і розповів про свого дядька, який ніколи не сміється, навіть не усміхається. Марк Твен запропонував привести дядька на його лекцію.
Ввечері молодий чоловік і його дядько сиділи в першому ряді. Письменник намагався тримати їх в полі зору. Він розповів кілька смішних історій. Зал сміявся, а знайомий ні разу не усміхнувся. Тоді Марк Твен згадав найсмішніші історії. Зал заходився від сміху, а вираз обличчя літньої людини не змінився. Нарешті знесилений оповідач покинув сцену. А через деякий час розповів другові цю історію.
- О, сказав друг, - не хвилюйся. Я знаю цього старого. Уже багато років він абсолютно глухий. Якщо вже глухого привели на виступ, то родичі надіялись, що сміх Марка Твена і хвору людину зцілить.
Книга “Пригоди Тома Сойєра” теж проникнута гумором. Оптимізм Тома Сойєра, його веселість передається читачеві і створює загальний життєрадісний настрій. Сміх Марка Твена – це потік бурхливої та веселої енергії. Письменник повчає читачів, сміючись над вадами людей і недоречностями їхнього життя. Його гумор спрямований на подолання всього, що заважає людині.
Марк Твер колись писав: “Можна смішити читача, але це пусте заняття, якщо у глибині книги не лежить любов до людей. Багато хто не розуміє, що від гумориста вимагається такої ж здібності бачити, аналізувати, розуміти, як і автора серйозних книг... Тільки той гумор буде жити, що виростає із правди життя”.


Інтерв’ю з Марком Твеном
30 листопада 1835 року холодної сніжної ночі в дерев’яному будиночку у сільці Флорида (штат Міссурі Джейн Лептон, дружина Джона Маршалла Клеменса, подарувала життя Семюелю Ленгхарну Клеменсу, що навіки прославить і свою сім’ю, й Америку як великий сатирик і гуморист своєї епохи.
Шановний Марк Твен завітав до редакції нашого журналу і готовий дати інтерв’ю.
Марк Твен – ваш літературний псевдонім. Що він означає?
Марк Твен – тобто “мірка-два!” Цей вислів у річковиків Міссісіпі означає глибину, достатню для безпечного плавання суден.
Чи правда, що в селі вважали вашу матір жінкою, яка досягла всього, чого забажає?
Так, я вдячний своїй матері за те, що вона не тільки подарувала мені життя, а й наділила великою енергією та оптимізмом. Ці якості допомогли мені вистояти і не втратити себе у складному і суперечливому світі. Моя мати навчила мене бути людиною. У неї було маленьке тендітне тіло, але велике серце – таке велике, що і чуже горе, і чужі радощі знаходили в ньому відгук і притулок.
Поділіться, будь ласка, своїми ранніми спогадами.
Перші мої маленькі спогади беруть початок у містечку Ганнібал, куди переїхали батьки. Батько завжди шукав якесь ілюзорне золото, а мати ледве-ледве зводила кінці з кінцями.
Яким було життя у Ганнібалі?
Усі хлопчаки в Ганнібалі більше, ніж гроші, цінували мармурові кульки, ключі, навіть якщо вони нічого не відмикали, грудочки цукру, яблука, цирк і вихідні, коли не треба було ходити до школи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Марк Твен - великий улюбленець дітей (інсценування з творів та КВК за мотивами творчості )

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок