Головна Головна -> Реферати українською -> Література -> реферат: Стоунхендж – загадковий історичний пам’ятник. Розташування Стоунхенджа на мапі

Загрузка...

Стоунхендж – загадковий історичний пам’ятник. Розташування Стоунхенджа на мапі / сторінка 2

Назва:
Стоунхендж – загадковий історичний пам’ятник. Розташування Стоунхенджа на мапі
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,43 KB
Завантажень:
160
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Це гігантське коло, обмежене кам'яним частокілом із вертикально стоячих монолитних плит. В середині великого кола знаходяться ще два, також окреслені каменями. Основне коло пересікає алея, також із кам'яних глиб. З обох сторін вона розсікає всю споруду, виходячи на протиледний край великого кільця. Контури кілець добре видно, недивлячись на те, що на місці стародавньої споруди побудовано житловий масив. Деякі камені із Авебурі за своїми розмірами більші глиб Стоунхенджа. Площа цієї споруди також значно більша.
Не далеко від цих споруд над долиною височіє пагорб висотою 45 метрів — це Сільбурі Хілл. Він насипаний вручну і являється самим великим штучним курганом в . Пагорб має конусоподібну ступіньчату форму.
Стоунхендж, Сільбурі Хілл та Авебкрі створюють рівносторонній , сторона якого дорівнює 20 км. Очевидно, що всі три об'єкти складали частину чогось одного цілого. Вчені встановили, що Сільбурі Хілл та Авебкрі споруджені за 2000 років до Стоунхенджа.
Легенди
Згідно місцевій легенді, гігантські блакитні камені володіють цілющою силою, вони з'явилися на цій землі завдяки чарівнику Мерліну, чародію при дворі короля Артура, який переніс їх з . Походження величезного П’яткового каменя пов'язане вже з іншою легендою. Говорять, одного разу диявол побачив серед каменів ченця, що ховається. Перш ніж нещасний встиг сховатися, запустив в нього величезним валуном, який придавив йому п'яту.
Довгий час руїни Стоунхенджа асоціювалися з жрецьким культом стародавніх кельтів-друїдів, хоча фахівці цей зв'язок заперечують.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: Стоунхендж – загадковий історичний пам’ятник. Розташування Стоунхенджа на мапі

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок