Головна Головна -> Реферати українською -> Макроекономіка -> Послуги в сфері накопичувального пенсійного забезпечення. недерж. пенсійні фонди

Послуги в сфері накопичувального пенсійного забезпечення. недерж. пенсійні фонди

Назва:
Послуги в сфері накопичувального пенсійного забезпечення. недерж. пенсійні фонди
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,24 KB
Завантажень:
88
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Послуги в сфері накопичувального пенсійного забезпечення. недерж. пенсійні фонди
Система недержавного пенсійного забезпечення - це складова частина системи накопичувального пенсійного забезпечення, що базується на принципах добровільної участі фізичних і юридичних осіб у формуванні пенсійних накопичень з метою отримання учасниками недержавного пенсійного забезпечення додаткових до загальнообов'язкового державного пенсійного страхування пенсійних виплат.Цілі і переваги участі в системі недержавного пенсійного забезпечення шляхом участі в недержавному пенсійному фонді Мета: накопичення пенсійних внесків на користь учасників пенсійного фонду з подальшим управлінням пенсійними активами для забезпечення пенсійних виплат за результатами діяльності пенсійного фонду.
Додаткові можливості участі в недержавному пенсійному забезпеченні засновників і працедавців-платників пенсійного фонду: 1)часткове самофінансування власного підприємства за рахунок накопичених у фонді коштів; 2)економія на податку на прибуток підприємств; 3)залучення через корпоративні цінні папери більш дешевих інвестиційних ресурсів на стабільних довгострокових умовах; 4)забезпечення корпоративного контролю над об'єктами бізнесу за рахунок меншого об'єму корпоративних прав; 5)полегшений і більш дешевий доступ до довгострокових кредитних ресурсів. Що таке недержавний пенсійний фонд?
Недержавний пенсійний фонд (далі — пенсійний фонд) — це юридична особа, утворена відповідно до Закону України "Про недержавне пенсійне забезпечення", яка має статус неприбуткової організації (непідприємницького товариства), функціонує і проводить діяльність виключно з метою накопичення пенсійних внесків на користь учасників пенсійного фонду з подальшим управлінням пенсійними активами, а також здійснює пенсійні виплати учасникам вказаного фонду в встановленому чинним законодавством порядку.Види недержавних пенсійних фондів:   1.      відкритий пенсійний фонд - недержавний пенсійний фонд, учасниками якого можуть бути які-небудь фізичні особи незалежно від місця і характеру їх роботи; 2.      корпоративний пенсійний фонд - недержавний пенсійний фонд, засновником якого є юридична особа-працедавець або декілька юридичних осіб-працедавці, до якої можуть приєднуватися працедавці-платники. Учасниками цього фонду можуть бути виключно фізичні особи, що перебувають (перебували) в трудових відносинах з працедавцями-засновниками і працедавцями-платниками цього фонду; 3.      професійний пенсійний фонд - недержавний пенсійний фонд, засновником якого можуть бути об'єднання юридичних осіб-працедавців, об'єднання фізичних осіб, включаючи професійні союзи (об'єднання професійних союзів), або фізичні особи, зв'язані по роду їх професійної діяльності (занять). Учасниками такого фонду можуть бути виключно фізичні особи, зв'язані по роду їх професійної діяльності (занять), визначеної в статуті фонду. Як утворюються та функціонують недержавні пенсійні фонди?Недержавні пенсійні фонди утворюються згідно рішення засновників і не ставлять за мету отримання прибутку для його подальшого розподілу між засновниками.Недержавне пенсійне забезпечення є для пенсійних фондів виключним видом діяльності.Активи пенсійного фонду (пенсійні активи) формуються за рахунок внесків до пенсійного фонду (пенсійних внесків) і прибутків (збитку) від інвестування пенсійних активів.Єдиним органом управління пенсійним фондом є рада пенсійного фонду (рада фонду). Пенсійний фонд для забезпечення своєї діяльності користується послугами компанії з управління активами, адміністратора і зберігача цінних паперів на підставі відповідних договорів з радою фонду.Недержавне пенсійне забезпечення здійснюється пенсійними фондами шляхом підписання пенсійних контрактів між адміністратором пенсійних фондів і вкладників таких фондів.Які існують пенсійні виплати і що треба зробити, щоб їх одержати?1.     недержавний пенсійний фонд здійснює такі види пенсійних виплат: -виплата пенсії на визначений строк; -одноразова виплата.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Послуги в сфері накопичувального пенсійного забезпечення. недерж. пенсійні фонди

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок