Головна Головна -> Реферати українською -> Макроекономіка -> Переміщення валюти через митний кордон України

Переміщення валюти через митний кордон України

Назва:
Переміщення валюти через митний кордон України
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,34 KB
Завантажень:
281
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Переміщення валюти через митний кордон України


Відповідно до інструкції про переміщення валюти України, іноземної валюти, банківських металів, платіжних документів, інших банківських документів і платіжних карток через митний кордон України фізичним особам-резидентам дозволяється вивезення за межі України коштів у сумі, що не перевищує 1000 гривень на одну особу (незалежно від віку) за умови усного декларування митному органу; з обов'язковим зазначенням у митній декларації фізичними особами — резидентами та нерезидентами — у сумі, що не перевищує 10 000 гривень. Вивезення валюти України фізичними особами — резидентами та нерезидентами в сумі, яка перевищує ці норми, дозволяється лише на підставі індивідуальної ліцензії НБУ.
Ввезення в Україну валюти України фізичними особами дозволяється за умови усного декларування митному органу фізичними особами-резидентами на одну особу (незалежно від віку) коштів у сумі, що не перевищує 1000 гривень; з обов'язковим зазначенням у митній декларації фізичними особами — резидентами та нерезидентами на одну особу коштів, які вивезені раніше з України на законних підставах (за наявності митної декларації на їх вивезення). Увезення валюти України фізичними особами — резидентами та нерезидентами в сумі, яка перевищує 1000 грн., дозволяється на підставі індивідуальної ліцензії НБУ.
Дозволяється ввезення в Україну валюти України юридичними особами-резидентами через підзвітну фізичну особу коштів, які були вивезені раніше з України на законних підставах у сумі, що не перевищує 3000 грн., а також валюти України, що отримана як виручка за надані послуги чи реалізовані товари на території України до перетинання митного кордону або під час пасажирського рейсу за межами України, що підтверджено записом у товарно-касовій книзі або чеками електронних контрольно-касових апаратів. Валюта України, що ввозиться в Україну юридичними особами-резидентами, підлягає декларуванню відповідному митному органу підзвітною фізичною особою, яка має доручення юридичної особи-резидента на ввезення в Україну валюти України. Увезення валюти України юридичними особами-резидентами через підзвітну фізичну особу в сумі, яка перевищує встановлені норми, дозволяється на підставі індивідуальної ліцензії НБУ.
Дозволяється вивезення за межі України за умови усного декларування митному органу фізичними особами — резидентами та нерезидентами незалежно від віку іноземної валюти готівкою або дорожніми чеками на суму до 1000 доларів США; з обов'язковим зазначенням у митній декларації фізичними особами — резидентами та нерезидентами іноземної валюти, чеків, банківських металів, що ввезені раніше в Україну на законних підставах коштів у загальній сумі до 5000 доларів США. (Обмеження на переміщення валюти через митний кордон України в інших іноземних валютах розраховуються на основі відповідної суми в доларах США.)
Дозволяється вивезення за межі України фізичними особами, які прямують через територію України транзитом, увезених в Україну коштів, у сумі до 30 000 доларів США, чеків, емітованих іноземними банками та небанківськими установами в сумі до 30 000 доларів США, банківських металів у вигляді зливків загальною вагою до 1000 г за наявності в них транзитної української візи, візи країни призначення, проїзних квитків або інших документів, що підтверджують транзитний характер поїздки.
Іноземна валюта готівкою в сумі, що перевищує встановлені норми, підлягає переказуванню через уповноважений банк України до іноземного банку або вивозиться фізичними особами — резидентами та нерезидентами на підставі індивідуальної ліцензії НБУ.
Фізичним особам резидентам та нерезидентам, які виїжджають у службові відрядження за межі України, дозволяється:*
за умови усного декларування вивозити готівкою або дорожніми чеками валюту на суму до 1000 доларів США;*
з обов'язковим зазначенням у митній декларації іноземної валюти, чеків, що ввезені раніше в Україну на законних підставах;*
коштів загальною сумою до 10 000 доларів США готівкою або дорожніми чеками за довідкою уповноваженого банку на вивезення іноземної валюти та чеків, виражених в іноземній валюті, при виїзді в службове відрядження за межі України;*
фізичними особами-нерезидентами — чеків, що були надіслані в Україну з дотриманням вимог законодавства України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Переміщення валюти через митний кордон України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок