Головна Головна -> Реферати українською -> Макроекономіка -> Людина на ринку праці

Людина на ринку праці

Назва:
Людина на ринку праці
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,11 KB
Завантажень:
520
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Людина на ринку праці
План
1. Напрями пошуку роботи.
2. Підготовка і представлення інформації про себе на ринку праці.
Напрями пошуку роботи
Після визначення з урахуванням нахилів і здібностей бажаної професії та роботи, після встановлення поточних та перспективних цілей щодо власного працевлаштування та формування кар'єри можна приступати безпосередньо до пошуку роботи з використанням усіх можливостей та шляхів влаштування на роботу. Розглянемо основні з них.
Для початку варто сповістити якомога більшу кількість своїх знайомих (передусім тих, що працюють в хороших організаціях) про те, що ви шукаєте роботу. При цьому потрібно чітко викласти свої побажання та можливості. Однак цей спосіб пошуку роботи, як і всі інші, має поряд з перевагами низку недоліків. Так, ви здобуваєте зацікавлених у вашому працевлаштуванні помічників та маєте змогу отримати інформацію з перших рук, проте може статися так, що ви витратите багато часу на проходження безперспективних співбесід лише тому, що вам не зручно було відмовити людині, яка потурбувалась про вас. Також у друзів та родичів можуть бути абсолютно інші уявлення про роботу, яка вам потрібна, є загроза потрапити після влаштування через знайомих у дуже незручну ситуацію через змішування різних стосунків тощо. Тому, обравши цей шлях пошуку роботи, потрібно бути готовим до цього та ретельно зважувати пропозиції.
Доцільно також звернутись до посередницьких фірм, які займаються питаннями працевлаштування громадян, зокрема до кадрових агенцій. Такі агенції поділяються на дві групи за принциповою різницею в організації співробітництва. Так, перша група підприємств — це агенції з працевлаштування, які беруть плату з людей, що шукають роботу; друга група — рекрутингові агенції, які виконують замовлення компаній з питань підбору персоналу, відповідно саме роботодавці оплачують їхні послуги. Агенції обох типів часто виступають під назвою кадрових агентств, однак саме від їх типу будуть залежати умови співпраці.
Агенції з підбору персоналу (рекрутингові агенції) виконують замовлення фірм, тому послуги для людей, що шукають роботу, є безплатними. Ці агенції підшукують підходящу кандидатуру під певну вакансію фірми-замовника.
В більшості рекрутингових агенцій є база даних кандидатів, і щоб потрапити в цю базу даних, достатньо надіслати чи безпосередньо принести своє резюме. Необхідно чітко вказати вакансію, на яку ви претендуєте, та номер телефону; уточнити у співробітників; хто з менеджерів буде вести вакансію, що вас зацікавила, протягом якого строку буде розглядатись ваше резюме, коли можна отримати остаточну відповідь. Запрошення на зустріч в агентство можна вважати початком працевлаштування, тому потрібно поставитись до цього серйозно та добре підготуватись до співбесіди.
Пошук роботи через агенції — процес завжди ймовірнісний незалежно від солідності самої агенції чи професійної компетентності претендента. Рекрутери лише представляють кандидатуру претендента, а все інше залежить головним чином від того, як він проявить себе на співбесіді, від думки роботодавця тощо.
Агенції з працевлаштування відрізняються тим, що вони шукають вакансію під конкретну людину, а не навпаки, тому послуги таких агенцій платні для претендента. Шанси влаштуватись на роботу через агенції цього типу вищі, оскільки вони заробляють на тому, що знаходять вам роботу. Скористатись послугами цього типу агенцій варто в тих випадках, коли ви не маєте досвіду, не вмієте правильно скласти резюме або не можете розіслати його факсом чи через мережу Internet, розмістити міні-резюме в газетах з працевлаштування тощо. Щодо оплати послуг агенцій з працевлаштування потрібно зазначити, що чим вищий початковий внесок за внесення вас у базу даних, тим менш зацікавлена агенція у вашому працевлаштуванні.
Обираючи агенцію з працевлаштування, варто врахувати такі аспекти, що характеризують її надійність.
· Стабільна реклама протягом певного строку без зміни рекламних видань.
· Конкретність та реальність вакансій (без передруковування з номера в номер), які відображають реальну структуру попиту.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Людина на ринку праці

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок