Головна Головна -> Реферати українською -> Макроекономіка -> Трастові компанії (довірчі товариства) і трастові послуги

Трастові компанії (довірчі товариства) і трастові послуги

Назва:
Трастові компанії (довірчі товариства) і трастові послуги
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
1,66 KB
Завантажень:
264
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Трастові компанії (довірчі товариства) і трастові послуги
Довірче товариство - товариство з додатковою відповідальністю, яке здійснює представницьку діяльність відповідно до договору, укладеного з довірителями майна щодо реалізації їх прав власників.
Майном довірителя є грошові кошти, цінні папери та документи, які засвідчують право власності довірителя. Довіритель майна - юридична особа або громадянин, які передають довірчому товариству повноваження власника належного майна відповідно до умов укладеного між ними договору.
Довірче товариство має розрахунковий рахунок, який відкривається комерційним банком, щообслуговує здійснення довірчих операцій і забезпечує відповідальне зберігання власних коштівдовірчого товариства та майна довірителів. Довірчі операції - послуги, які довірче товариство надає довірителям майна.
Правила створення, діяльності, а також права та обов'язки учасників і засновників довірчого товариства визначаються Законом України "Про господарські товариства" з урахуванням особливостей, встановлених цим Декретом.
Стаття]. Довірче товариство та правові основи його діяльності. Декрет КМУ »Про довірчі товариства» від 17 березня 1993 року
Про Довірчі Товариства
Довірче товариство - товариство з додатковою відповідальністю, яке здійснює представницьку діяльність відповідно до договору, укладеного з довірителями майна щодо реалізації їх прав власників. Майном довірителя є грошові кошти, цінні папери та документи, які засвідчують право власності довірителя.
Довіритель майна - юридична особа або громадянин, які передають довірчому товариству повноваження власника належного майна відповідно до умов укладеного між ними договору.
Довірче товариство має розрахунковий рахунок, який відкривається комерційним банком, що обслуговує здійснення довірчих операцій і забезпечує відповідальне зберігання власних коштів довірчого товариства та майна довірителів.
Довірчі операції - послуги, які довірче товариство надає довірителям майна.
Правила створення, діяльності, а також права та обов'язки учасників і засновників довірчого товариства визначаються Законом України "Про господарські товариства" з урахуванням особливостей, встановлених Декретом Кабінету Міністрів України “Про Довірчі Товариства”.
Установчий договір має передбачати домовленість про відповідальність щодо обов'язків перед комерційним банком та довірителями майна, про право довірених осіб на підпис чеків, проведення інших операцій або отримання документів, що знаходяться на відповідальному зберіганні в комерційному банку.
Статутний фонд довірчого товариства повинен становити не менше 1 млн. укр. крб. і формується виключно за рахунок грошових коштів та цінних паперів учасників. До моменту реєстрації довірчого товариства кожен з його засновників зобов'язаний внести на тим часовий рахунок не менш як 50 відсотків від вказаного в установчих документах розміру його вкладу до статутного фонду, що повинно підтверджуватись документами, виданими комерційним банком. Фінансовий стан засновників (крім фізичних осіб) довірчих товариств що до їх спроможності здійснити відповідні внески до статутного фонду повинен бути перевірений аудитором (аудиторською фірмою).
У тримісячний термін після реєстрації довірчого товариства кожен засновник зобов'язаний повністю внести свій вклад. Якщо засновники довірчого товариства не внесли свого вкладу до статутного фонду, комерційний банк припиняє ведення рахунків цього товариства.
Учасники довірчого товариства відповідають за його зобов'язаннями своїми внесками до статутного фонду, а при недостатності цих сум додатково належним їм майном у п'ятикратному розмірі до внеску кожного учасника.
Відносини між довірчими товариствами і комерційним банком визначаються договором, який повинен відповідати типовому договору, що затверджується Фондом державного майна України та Національним банком України.
Довірчі операції від імені довірчого товариства здійснюють його учасники - довірені особи.
Дії довірених осіб мають бути спрямовані виключно на реалізацію інтересів власників за умовами укладеного між ними договору.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Трастові компанії (довірчі товариства) і трастові послуги

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок