Головна Головна -> Реферати українською -> Макроекономіка -> Папір

Папір

Назва:
Папір
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
1,92 KB
Завантажень:
321
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Папір
[ред.]
Папімр — волокнистий матеріал, що представляє собою тонкий шар переплетених і зчеплених між собою волокон, що пройшли спеціальну механічну і хімічну обробку. Використовується для друку, пакування та в різних технічних цілях.
[ред.]
Виготовлення
Основними компонентами паперу є целюлоза та деревна маса. Для надання паперу певних оптичних і технологічних властивостей до основної маси додають різноманітні домішки (дрібно розмолоті мінеральні суміші: проклеюючі, фарбники, наповнювачі тощо).
Проклейку паперу проводять поверхневим методом, тобто клей наносять на поверхню паперу. Для цього використовують модифікований крохмаль або натрієву сіль карбоксиментилцелюлози. Сіль також можна вводити в масу; тоді використовується каніфольний, каніфольно-парафіновий або синтетичні клеї. Проклейка підвищує гідрофобність паперу, сприяє ліпшому сприйняттю друкарської фарби, що особливо важливо для паперу, який призначений для друку способом плоского офсетного друку.
Введення в паперову масу наповнювачів (каоліну, талька, гіпсу, двоокису титану, крейди та інших) підвищує її поверхневу гладкість, зменшує прозорість паперу. Надмірне введення наповнювачів викликає сильне пилення і зменшує поверхневу міцність паперу, що призводить до вищипування окремих частин, налипанню їх на декель офсетного циліндра і зниження якості друкованих відбитків. З іншого боку, часті зупинки друкарської машини для змивання декеля значно знижують продуктивність друкарської машини і не забезпечують ідентичності тиражних відбитків. Для усунення подібних явищ в офсетний папір вводять менше наповнювачів, ніж в папір, призначений для друку іншими способами.
 
Виробництво пульпи
Для виготовлення високоякісної книжково-журнальної і художньої продукції випускають крейдований папір. Гладкість та білизна крейдованого паперу досягається за рахунок нанесення на поверхню паперу мінеральної суспензії окису барію. Після нанесення поверхневого шару папір сушать і потім каландрують на суперкаландрах.
Друкарський папір випускається як в рулонах, так і в аркушах товщиною від 0,05 до 0,5 мм і масою квадратного метра до 300 г.
[ред.]
Типи папіру
За призначенням папір поділяють:
Для друку: друкарський
Для писання: зошитовий, поштовий
Креслярсько-рисувальний: калька
Електроізоляційний: кабельний, конденсаторний
Санітарно-побутовий: туалетний, гігієнічний
Фільтрувальний: фільтри для нафтопродуктів, лабораторні фільтри
Промислово-технічний: патронний, лугостійкий, наждачний
Світлочутливий: основа для фотопаперу
Перебивний: копіювальний
Пакувальний: мішковий
Олівемць — це пишучий предмет, пишуча частина якого складається з глини із наповнювачем (у простих олівцях — графітом), а коробочка суцільна, дерев'яна.
Олівці поділяють на прості та на кольорові. Прості олівці — олівці, пишуча частина яких сірого кольору і складається зі звичайного графіту.
Коли олівець починає товсто малювати його підточують.
Для деревини олівцевої коробочки вирощують олівцеве дерево.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Папір

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок