Головна Головна -> Реферати українською -> Макроекономіка -> Організаційно – методичні засади обліку і аналізу фінансового стану підприємства.

Організаційно – методичні засади обліку і аналізу фінансового стану підприємства.

Назва:
Організаційно – методичні засади обліку і аналізу фінансового стану підприємства.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,36 KB
Завантажень:
171
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат
Організаційно – методичні засади обліку і аналізу фінансового стану підприємства.
1.1. Організація виробничого процесу та його обліку на підприємстві.
Підприємство було засноване на початку 1995 року. Це підприємство добуває та виготовляє сільськогосподарський верховий та низинний торф. Також до спеціалізації виробництва входить виготовлення високоякісних субстратів та добрив різноманітного типу для вирощування різних типів рослин. У відділі бухгалтерій кожне дочірнє підприємство веде один бухгалтер який звітує перед головним бухгалтером та головою правління підприємства. У відділі бухгалтерії використовується повна автоматизація ведення бухгалтерського обліку за допомогою програми 1С «Бухгалтерія», що допомагає значно зекономити час та зусилля на виконання певної роботи.
Організація роботи бухгалтерії на ТзОВ «Живиця Плюс»
Штат бухгалтерії на ТзОВ «Живиця Плюс» складається з
семи чоловік.
По штатному розкладу це:
1.Головний бухгалтер.
2.Заступник головного бухгалтера.
3.Бухгалтер матеріального сектора.
4.Бухгалтер по виробництву.
5.Бухгалтер по обліку взаєморозрахунків з покупцями та постачальниками
6.Бухгалтер по зарплаті.
7.Бухгалтер - касир.
Приміщення бухгалтерії складається з трьох кабінетів.
Окреме ізольоване офісне приміщення є кабінетом головного бухгалтера. Кабінет оснащений сучасними меблями, комп"ютером,сейфом для зберігання документів.
Друге приміщення розділяється на дві частини перегородкою найбільшу і меншу. В меншій частині кімнати оснащене робоче місце заступника головного бухгалтера. Воно також обставлене сучасними меблями та комп"ютером. В більшій частині приміщення створені робочі місця для інших чотирьох бухгалтерів. Вони складаються з робочого столу та комп"ютера. Кожному бухгалтеру виділена свій сейф для зберігання первинних документів.
В третьому кабінеті знаходиться каса підприємства. У касі є робочий стіл бухгалтера - касира з комп"ютером, сейф для зберігання документів.
Загальне керівництво роботою бухгалтерії виконує головний бухгалтер. Основними обов"язками головного бухгалтера є складання податкової звітності, робота з банками та організація методів роботи бухгалтерії, вирішення питань координації роботи працівників, що залучені до співпраці з бухгалтерами, а саме - розподілювачів робіт,завідуючих складами та кладовщиків,майстрового складу підприємства.
Заступник головного бухгалтера виконує обов"язки безпосереднього керівництва працівниками бухгалтерії . Вона виконує роботу по піготовці інформації по щоденному руху коштів по банківських установах, наявності та використанню грошових коштів по касі. Заступник головного бухгалтера затверджує взірці та форми внутрішнього, отримує та контролює інформацію, що подається бухгалтерами для подальшого аналізу та використанню, підписує розхідні та податкові накладні, шляхові листи для водіїв. Приймає участь у формуванні місячної та квартальної статистичної звітності підприємства. По функціональним обов"язкам безпосередньо підлягає головному бухгалтеру.Слідкує за змінами у бюджетному та податковому законодавстві, доповідає про зміни головному бухгалтеру та контролює їх дотримання бухгалтерами - виконавцями.
Бухгалтер матеріального сектора виконує роботу по оперативному та місячному обліку використання матеріальних цінностей на ВАТ" Івано-Франківськторф". Первинними документами є прихідні накладні, матеріальні звіти завідуючих складами. Бухгалтер робить щоденне внесення інформації в комп"ютер, опрацьовує переміщення матеріальних цінностей між дільницями, цехами та складами підприємства.
Матеріальні звіти по підрозділах отримує 3 числа, наступного за звітним місяцем, приходні накладні щоденно по мірі їх поступлення. До 15 числа , наступного за звітним місяцем, закінчує роботу по перевірці матеріальних звітів та звітується перед заступником головного бухгалтера.
Бухгалтер по виробництву веде оперативний та місячний облік виробництва на ТзОВ «Живиця Плюс». Номенклатура виробництва складається з затвердженого виду продукції з різноманітною вагою.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: Організаційно – методичні засади обліку і аналізу фінансового стану підприємства.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок