Головна Головна -> Реферати українською -> Макроекономіка -> Реєстрація та обіг цінних паперів

Реєстрація та обіг цінних паперів

Назва:
Реєстрація та обіг цінних паперів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,22 KB
Завантажень:
228
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реєстрація та обіг цінних паперів

Стаття 22. Реєстрація випуску цінних паперів

Емітент має право на випуск акцій, облігацій підприємств з моменту реєстрації цього випуску Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку. (Частина перша статті 22 із змінами, внесеними згідно із Законом № 283/96-ВР від 09.07.96)
Якщо подані для реєстрації акції, облігації підприємств пропонуються для відкритого продажу, тобто призначені для розміщення між юридичними особами і громадянами, коло яких заздалегідь визначити неможливо, то емітент зобов'язаний подати реєструвальному органу для реєстрації також інформацію про випуск их цінних паперів. (Частина друга статті 22 із змінами, несеними згідно із Законом № 283/96-ВР від 09.07.96)
Емітент зобов'язаний подати органу, що реєструє випуск інних паперів або інформацію про випуск цінних паперів, баланс та овідку про фінансовий стан, підтверджені аудитором (аудиторською ірмою). (Статтю 22 доповнено частиною третьою згідно із Законом 90/95-ВР від 14.03.95)
Порядок реєстрації випуску облігацій підприємств і акцій, а акож інформації про їх випуск визначається Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку. (Частина четверта статті 22 в редакції Закону № 283/96-ВР від 09.07.96)
Реєстрація випуску цінних паперів повинна бути проведена не пізніш як за 30 днів з моменту подачі заяви з доданням необхідних документів.
Орган, який реєструє випуск цінних паперів або інформацію про випуск цінних паперів, зобов'язаний перевіряти відповідність поданих емітентом документів вимогам законодавства України. ( Частина шоста статті 22 із змінами, внесеними згідно із Законом № 283/96-ВР від 09.07.96 )
Відмова в реєстрації може мати місце лише в разі порушення встановленого порядку або невідповідності поданих документів вимогам законодавства.
У разі коли реєстрацію випуску цінних паперів у встановлений строк не проведено або в ній відмовлено з мотивів, які емітент вважає необгрунтованими, він може звернутися до суду.
Реєстрація випуску цінних паперів або інформації про випуск цінних паперів, що проводиться Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку, не може розглядатися як гарантія вартості цих цінних паперів. ( Частина дев'ята статті 22 із змінами, внесеними згідно із Законом № 283/96-ВР від 09.07.96 )
Загальний реєстр випуску цінних паперів ведеться Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку. (Частина десята статті 22 в редакції Закону № 283/96-ВР від 09.07.96)

Стаття 23. Інформація про випуск акцій, облігацій підприємств, що пропонуються для відкритого продажу

Інформація про випуск акцій, облігацій підприємств, що пропонуються для відкритого продажу, крім реєстрації, підлягає обов'язковому опублікуванню в органах преси Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України і офіційному виданні фондової біржі не менш як за 10 днів до початку передплати на ці цінні папери.
Акції, облігації підприємств, що пропонуються для відкритого продажу, допускаються для розміщення не раніш як через 30 днів після опублікування оголошення про їх випуск.
У разі виникнення будь-яких змін в інформації про випуск акцій, облігацій підприємств, що пропонуються до відкритого продажу, емітент цінних паперів повинен опублікувати інформацію про зміни, що сталися, до закінчення 30-денного строку з дня опублікування інформації.
Реєструвальний орган має право у разі виявлення недостовірних даних у опублікованій інформації про випуск акцій, облігацій підприємств зупинити їх розміщення до того часу, поки емітент цих цінних паперів не внесе до неї відповідних змін.

Стаття 24. Регулярна інформація про емітента

Емітент зобов'язаний не менше одного разу на рік інформувати громадськість про своє господарсько-фінансове становище і результати діяльності (надалі - річний звіт).
Річний звіт публікується не пізніше дев'яти місяців року, наступного за звітним, і надсилається держателям іменних акцій та реєструвальному органу.

( Частина друга статті 24 із змінами, внесеними згідно із Законом № 90/95-ВР від 14.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Реєстрація та обіг цінних паперів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок