Головна Головна -> Реферати українською -> Макроекономіка -> Експортно-імпортні операції

Експортно-імпортні операції

Назва:
Експортно-імпортні операції
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,90 KB
Завантажень:
478
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
На заключення важливо, що експортер зберігає право вибору на продукцію. Так експортер будую достатню силу, підтверджуючи ефективність ціни місцевої продукції, експортні фірми повинні думати, встановлюючи продуктивні можливості (умови) на зовнішньому ринку. Перевага такої „локалізації” допомагає ??? добрим зв’язкам з зарубіжними країнами це може призвести до збільшення ринкового прийняття. Експорт не є кінцевою метою, це лише крок на дорозі до встановлення зарубіжної продукції (знову, ЗМ забезпечує нас прикладами цієї філософії). ст. 448.
ринку, відповідності продукції до потреб закордонних покупців, залишаючись на зрізаному куті технології.
Наприклад, Вільгельм Цю???ід, радник німецької текстильної фірми з річним прибутком у 18 $ мільйонів. Ця фірма успішно діє в промисловості домінуючи низькими цінами азіатського імпорту і добився збільшення експорту з 0 до 25 % прибутків через три роки, поясненням цього успіху може бути технологічна спритність Цігеля, мистецьке комп’ютерне керування фабрикою, досягнення найкращих результатів з мінімальними трудовими вкладеннями. Сильно автоматизована фабрика з 85 робочими – в порівнянні з кількома сотнями на більш традиційних установках.
Наприклад глобальна ??? торгівля забезпечується Миніх (???) фірмою Пантера, який випускає комп’ютерно-контрольовані установки для використання в кіноіндустрії. Оператор здійснює зйомку при тому. що ру3хаається його стілець. Розпочавши виробництво у 1987 році фірма оволоділа 50 % європейського ринку і 10 % США до 1991 року.
І кінцевим прикладом, родник (???) Дж. В. Вас, Людвігсберг, виробник техніки під опарювання зерен какао наймає тільки 65 робітників. Протягом 1980-х Вас інвестував 1,5 $ млн. на комплекс нової технології, розробленої по підвищенню врожайності і добре врегульованого температурного контролю його механіки. Ця мала компанія оволоділа 70 % загального ринку до 1991 від 25 % в 1981.
Ст. 448.
Мінесота видобувна і виробнича компанія (ЗМ), яка виробляє більше 40 продуктів включаючи плівки, ???вальний папір, медичну продукцію і навіть подарунки поштою, одну з великих світових операцій. В 1994 році майже половина прибутку фірми в 15 $ більйонів була одержана а межами США. Хоча прибутки надходять від зовнішніх операцій, ЗМ залишається найбільшим експортером з прибутком в 1,5 більйона $ 1994 року. Більше того ЗМ часто використовує експорт встановлюючи початкову присутність на зовнішньому ринку, тільки створюючи умови для закордонної продукції величина розпродажів зростає до рівня, де оправдується місцеве виробництво.
Експортна стратегія ЗМ базується на дуже простих принципах. Один, відомий як „ППІ”, що означає „першим переможи інших”. Суть ППІ здобути перемогу над іншими експортерами вийшовши першим на зовнішній ринок і дізнавшись, що то за країна, як продавати там, перед тим, як це зробили інші. Другий принцип „трохи виробляти, трохи продавати” – ідея якого, виходити в малому масштабі зі скромними інвестиціями і проштовхувати один базовий продукт, такий, як відбиваючі покриття дорожніх знаків у СРСР чи очисні прокладки у Угорщині. ЗМ вірить, що вони знають, як уникнути ризику чи зменшити його до мінімуму вона під’єднує додаткову продукцію
Третій принцип ЗМ наймати місцевих робітників для продажу продукції фірми ЗМ встановлюють місцеві допоміжні розпродажі щоб управляти експортною діяльністю країни І найма тут місцевих робітників Це розумно бо місцеві краще уявляють як продавати у себе вдома ніж емігранти США. В результаті використання цих принципів тільки 160 з 39500 зарубіжних робітників ЗМ є емігрантами.
Іншим загальним принципом, який використовує ЗМ, є формувати глобальну стратегію експорту і кінцевий зарубіжний випуск власної продукції.
Відповідно до цих планів ЗМ дає місцевим менеджерам значну незалежність у виборі, як продавати продукт в певній країні. Так, коли ЗМ вперше експортувала „н6отатки поштою” в 1981 році, вона планувала „моделювати денне світло”, але все ж сказала місцевим менеджерам робити це на власний розсуд.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Експортно-імпортні операції

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок