Головна Головна -> Реферати українською -> Макроекономіка -> КОНТРОЛЬНА РОБОТА З дисципліни “Макроекономіка”

КОНТРОЛЬНА РОБОТА З дисципліни “Макроекономіка”

Назва:
КОНТРОЛЬНА РОБОТА З дисципліни “Макроекономіка”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,10 KB
Завантажень:
45
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
КОНТРОЛЬНА РОБОТА
З дисципліни
“Макроекономіка”


ВАРІАНТ – 53
Задача 1
Реальний ВВП | Спожи-вання | Заощади-ження | Інвести-ції | Скупні видатки | Зміна у запалах | Тенденція виробництва
100 | 100 | 0 | 10 | 110 | -10 | Збільшення
100 | 108 | 2 | 10 | 118 | -8 | Збільшення
120 | 116 | 4 | 10 | 126 | -6 | Збільшення
130 | 124 | 6 | 10 | 134 | -4 | Збільшення
140 | 132 | 8 | 10 | 142 | -2 | Збільшення
150 | 140 | 10 | 10 | 150 | 0 | Збільшення
160 | 148 | 12 | 10 | 158 | +2 | Збільшення
170 | 156 | 14 | 10 | 166 | +4 | Збільшення
Споживання розраховуємо як:
С1= 100+(110-100)*0,8=108
С2= 108+(120-110)*0,8=116
С3= 116+(130-120)*0,8=124
С4= 124+(140-130)*0,8=132
С5= 132+(150-140)*0,8=140
С6= 140+(160-150)*0,8=148
С7= 148+(170-160)*0,8=156
Розраховуємо заощадження:
S= BBП-С
S0=100-100=0;
S1=110-108=2;
S2=120-116=4;
S3=130-124=6;
S4=140-132=8;
S5=150-140=10;
S6=160-148=12;
S7=170-156=14;
Сукупні видатки розраховуються за формулою:
АЕ=С+І
АЕо=100+10=110;
АЕ1=108+10=118;
АЕ2=116+10=126;
АЕ3=124+10=134;
АЕ4=132+10=142;
АЕ5=140+10=150;
АЕ6=148+10=158;
АЕ7=156+10=166;
Зміна у запасах становить:
100-110=-10;
110-118=-8;
120-126=-6;
130-134=-4;
140-142=-2;
150-150=0;
160-158=2;
170-166=4;
Задача 2.
Розраховуємо чисельність робочої сили:
50-12-13=25 (млн.. осіб)
За природної норми безробіття зайняті становлять: 25 млн. –(0,6*25 млн.)=23,5 (млн.. осіб).
Виробіток на одного зайнятого становить:
470 млрд. ум. :23,5млн.=20 (тис. грн.).
Розраховуємо обсяг фактичного ВВП:
Фактичний ВВП = 470= 423 (млрд.. грн..)
Розраховуємо чисельність зайнятих:
= 21,15 (млн.. осіб).
Кількість безробітних становить:
Кількість безробітних = 25-21,15=3,85 (млн. осіб)
Рівень безробіття розраховуємо за формулою:
Рівень безробіттях 100% = х100=15,4%
Отже, рівень безробіття у національній економіці становить 15,4%.
Задача 3.
А) У першому році ВВП номін. = 1000*6 = 6000 (млн.. грн.)
ВВП реальн. = 1000*6=6000 (млн.. грн.)
У другому році
ВВП помін. = 1200*6,2=7440 (млн. грн.)
ВВП реальн. = 6763 (млн. грн.)
Темп зростання номінального ВВП у другому році порівняно з першим становить:
Темп зростання реального ВВП у другому році порівняно з першим становить:
б) у 3-му році номінальний ВВП становить:
ВВПном. =1550*6,5=9750 (млн. грн.)
ВВПреальн. =7500 (млн..грн..)
Темп зростання номінального ВВП у третьому році порівняно з другим становить:
Темп зростання реального ВВП у третьому році порівняно з другим роком становить:


ВАРІАНТ – 25
Задача 1.
Розраховуємо показники 1-го року.
РКП = споживання + нове будівництво + нове обладнання + зміни в запасах споживчих товарів ВНП = 126 + 7 + 14 (70-42) = 175
Споживання = 126.
Валові інвестиції = 14+14+14=42
ЧНП=ВНП-А
ЧНП=175-(14+14)=147
Чисті інвестиції = ЧНП – Споживання
Чисті інвестиції = 147 – 126 =21.
Розраховуємо показники 2-го року: ВНП = 154 + 7 = 14 + (42-70) = 147.
Споживання = 154.
Валові інвестиції = -7.
Чистий національний продукт = 147-(14+14)=119.
Чисті інвестиції =119-154=-35.
Задача 2.
а) Внесок будівельників у створення ВНП становить:
20000 – (500 + 12000 + 420 = 3080) = 40000 (у.г.о.)
Щоб уникнути подвійного рахунку при вимірюванні ВНП потрібно додавати додані вартості на кожній стадії виробництва.
б)
Задача 3
А) ВНП за витратами = СВ + ДВ + ВПУ + ЧЕ, де
СВ – споживчі витрати
ДВ – державні витрати
ВПІ – валові приватні інвестиції
ЧЕ – чистий експорт
ВНП за витратами = 2782,5+1865,5+113,5+(550,5-507)= 5805
ВНП за доходами = ЗП + РП + ПБ = ПЦ = А = НП, де
ЗП – заробітна плата
РП – рентні платежі
ПБ – прибуток
ПЦ – процент
А – амортизація
НП – непрямі податки
ВНП за доходами = 2163 + 222 + 49,5 + 420 + 460,5 + 385,5 + 132 + 301,5 + 198 + 825 + 558 = 5805
б) ОД = НД - - - +
НД = ЧНП – НП
ЧНП = ВНП – А
ЧНП = 5805-460,5=5344,5
НД = 5344,5-385,5 = 4959
ОД = 4959-222-132-825+480=3300
в) ДКВ = ОД – індивідуальні податки
ДКВ = 3300-558 =2742.
г) Обсяг винагороди за працю = заробітна плата + внески на соцстрах + додаткові виплати до зарплати.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 



Реферат на тему: КОНТРОЛЬНА РОБОТА З дисципліни “Макроекономіка”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок