Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Стратегії планування продукції фірми

Стратегії планування продукції фірми

Назва:
Стратегії планування продукції фірми
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,33 KB
Завантажень:
366
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
КОНТРОЛЬНА РОБОТА
на тему:
„Стратегії планування продукції фірми”


План.
Вступ.
1.Два види планування.
2.Цілі і стратегії маркетингу.
3.Конкурентноспроможність товару.
4.Вплив різних факторів.
5.Найдійовіші засоби.
6. Ситуаційне планування.
Висновок.
Вступ.
Маркетинг не може бути ефективним, якщо він відбувається хаотично, без плану, бо при цьому можливості підприємства використовуються не повністю. Тому планування маркетингу є діяльністю вищого порядку, яка може поліпшити показники функціонування підприємства. Починається планування з розробки концепції маркетингу, яка розкриває тенденції маркетингової діяльності в найближчій перспективі. Щоб її розробити, необхідно передбачити: а) розвиток ринкових тенденцій шляхом прогнозування найвірогідніших змін у даній і пов'язаній з нею галузях; б) найвірогідніші напрями розвитку НТП як у галузі, до якої належить підприємство, так і в сфері споживацьких товарів, де виробничо-технічна продукція використовується; в) динаміку загальноекономічних показників підприємства (загальної господарської номенклатури, споживацьких витрат населення, податкової політики тощо), а також кон'юнктурних тенденцій даного товарного ринку. Всі ці прогнози мають виявити як позитивні, так і негативні тенденції. Фактично в концепції маркетингу фіксується ситуація, що склалася на ринку, і визначаються цілі маркетингової діяльності підприємства в перспективі. Ідеї, закладені в концепції, реалізуються при розробці планів маркетингу.
1. Два види планування.
При цьому розрізняють два види планування: стратегічне й тактичне.Стратегічне планування означає розробку маркетингових завдань підприємства на перспективу (три-п'ять років). Воно включає визначення основних показників діяльності підприємства, які використовувалися в попередні роки (наприклад, зниження витрат, нові продукти, організаційна структура і кадри, технічна політика), а також нові стратегічні завдання (наприклад, виявлення можливостей розширення ринку збуту, проникнення на новий ринок, розробка нового товару, планування експорту продукції). У межах прийнятих стратегій формується річний план маркетингу (тактичне планування). Цей план визначає поточні завдання маркетингу. Він являє собою один з розділів техпромфінплану підприємства, що працює на ринок. Річний план маркетингу складається з п'яти частин. Орієнтовна схема річного плану маркетингу
Частина 1. Характеристика сучасної ситуації та аналіз діяльності підприємства за звітний період: а) товар (товари) або послуга (послуги); б) ринок (ринки); в) конкуренція.
Частина 2. Викладення цілей (планових цифр) і стратегій маркетингу. Частина 3. План заходів: а) прогноз кон'юнктури на плановий період; б) характеристика напрямів роботи з дослідження маркетингу для одержання даних, необхідних при складанні планів маркетингу в майбутньому; в) характеристика асортиментної політики підприємства; г) характеристика упаковки; д) характеристика політики цін; е) характеристика розподілу; є) характеристика реклами й стимулювання збуту; ж) розбивка заходів за строком їх здійснення.
Частина 4. Кошторис маркетингу.
Частина 5. Контроль маркетингу. Схема аналізу товару на ринку У першій частині плану, зокрема в розділі "Товар або послуга", мають бути описані кожний товар або послуга, їхні основні риси в попередні роки й тепер, відомості про вдосконалення товару, дані про положення товару на ринку. Назвемо показники щодо кожного товару, які слід відобразити в цьому розділі не менше, ніж за п'ятирічний період: 1) обсяг збуту на ринку, всього одиниць товару; 2) частка товару підприємства на ринку, %; 3) ціна за одиницю, грн.; 4) витрати на одиницю продукції, грн.; 5) валовий прибуток на одиницю товару, грн. (№ 3-4); 6) обсяг збуту товарів підприємства, одиниць товару (№1Х№2); 7) обсяг збуту товарів підприємства, грн. (№ 3 Х № 6); 8) валовий прибуток, грн. (№ 5 Х № 6); 9) накладні витрати, грн.; 10) чистий прибуток, грн. (№8-9); 11) витрати на рекламу, грн.; 12) витрати обігу, гри.; 13) умовно-чистий прибуток, грн.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Стратегії планування продукції фірми

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок