Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> ВСТУП ДО МАРКЕТИНГУ

ВСТУП ДО МАРКЕТИНГУ

Назва:
ВСТУП ДО МАРКЕТИНГУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,20 KB
Завантажень:
181
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
ВСТУП ДО МАРКЕТИНГУ
Ми живемо в час революційних змін. Константою є не стабільність, а зміни. Для того, щоб залишитися на місці, треба рухатися все скоріше. Якщо сьогодні ви будете робити те, що вчора, ви втратите свій бізнес. Багато компаній залишило той бізнес, з якого починали. Виживання потребує жертв.
Організація повинна своєчасно усвідомити Точки Стратегічного Злому, які Енді Гроув визначив як “специфічні моменти в розвитку бізнесу, який потребує зміни його основи”. Джек Уелч попереджував власних працівників: “ Зруйнуйте свій бізнес...Якщо ви не змінюєтесь, то загинете. Якщо швидкість перетворень всередині компанії відстає від швидкості зовнішніх змін, значить, ваш кінець дуже близько”. Том Пітерс радить: “Для того щоб відповідати споживачам в стрімкому динамічному конкурентному світі, ми повинні полюбити зміни так, як ми колись ненавиділи їх”. Ричард д’Авіньї зазначає: “В кінці кінців залишиться два типи фірм: які зруйнують власні ринки і ті, які не витримають натиску”.
Але яким чином відповідати цим змінам? В цьому допоможе маркетингова наука і практика. Чи важко навчитися маркетингу? Добра новина: це можна зробити за один день через усвідомлення його фундаментальних ідей. Погана новина: для того щоб стати справжнім майстром, доведеться вчитися все життя.
Райнхольд Нібур казав: “Боже, дай нам сил, щоб спокійно прийняти те, що ми не можемо змінити, дай нам мужності змінити те, що ми повинні змінити, і дай нам мудрості, щоб відрізнити одне від іншого”.
Маркетинг дуже складний і простий одночасно. Його основні мантри (ідеї, постулати) можна засвоїти за один день, але майстерність прийдеться набувати усе життя. Це хороша і погана новина для усіх, хто хоче змінити себе і зробити якість життя кращою.
“Успіх в бізнесі визначається не виробником, а клієнтом” (Пітер Друкер)
“Замість того, щоб збільшувати продажі, створюйте клієнтів”
“Демонструйте не товари, а засоби вирішення проблем”
“Маркетинг – ключовий фактор підприємництва. Це не тільки паливо, це компас корабля” (Джон Харві Джонс, концерн “Ай-Сі”)
“Маркетинг є просто цивілізована форма ведення воєнних дій, де більшість битв виграється словами, ідеями і тренованим мисленням” (Альберт В. Емері)
 
“В організації, яка дійсно сповідує філософію маркетингу, вам не вдасться визначити, хто саме працює у відділі маркетингу. Кожен співробітник організації, приймаючи рішення, враховує їхній вплив на споживача” (Стефан Бернетт, професор маркетингу)
 
“Маркетинг – це підсистема, що займається виробництвом покупців”
“Зараз ми всі споживачі, у всіх сферах споживчих взаємовідносин, починаючи від пропозиції або споживання послуг у сфері освіти чи охорони здоров’я, закінчуючи чергою в поштовому відділенні і поїздкою в міжміському експресі, а також при різних фінансових операціях – від купівлі бісквіту до придбання савану” (Пітер Муллен)
Ринкове середовище породило на початку ХХ ст. в США нову філософію підприємницької діяльності – маркетинг.
Особливість маркетингу як наукової дисципліни полягає в тому, що вона не володіє і навряд чи колись буде володіти непохитними законами і чіткими алгоритмами, використовуючи які кожен зможе стати Рокфеллером. Сучасний маркетинг – це, з одного боку, набір концепцій, які намагаються пояснити повсякденні прояви ринкової дійсності, з іншого – величезна кількість життєвих ситуацій, які відображають практичний досвід маркетингу.
Маркетологи повинні формувати цілісний світ взаємовідносин між своєю компанією, її клієнтами і споживачами.
Я И ВЫ
Я для врага – живая сила.
Я – кошелек для продавца.
Я – нудный моралист для сына,
Беспутный малый для отца.
Для доктора – больное тело,
Объект воздействия пилюль.
Меня ГАИ терзает смело:
Я для нее безликий нуль.
Я для жены немало значу:
Что без меня ее очаг!
Я для кассирши – это сдача,
Я для начальника – рычаг.
Для мамы я – ее надежда,
Для автослужб – автомобиль.
Я для ученого – невежда,
А для уборщицы – я пыль.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: ВСТУП ДО МАРКЕТИНГУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок