Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Основні аспекти аудиту нематеріальних активів

Основні аспекти аудиту нематеріальних активів

Назва:
Основні аспекти аудиту нематеріальних активів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,65 KB
Завантажень:
503
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат
по дисципліні « А У Д И Т »


З М І С Т
Введення.
1. Основні аспекти аудиту нематеріальних активів
2. Планування аудиту
3. Скласти програму аудиторської перевірки приватної виробничо-комерційної фірми . Вказати час проведення перевірки по кожному питанню зокрема й у цілому по фірмі , та час написання аудиторського звіту.
Використана література.
Введення.
В умовах ринку підприємства, кредитні заснування, інші об'єкти, що хазяюють, вступають у договірні відносини по використанню майна, коштів, проведенню комерційних операцій і інвестицій. Довірчість цих відносин повинна підкріплюватися можливістю для всіх учасників угод одержувати і використовувати фінансову інформацію. Вірогідність інформації підтверджується незалежним аудитором.
Власники, і насамперед колективні власники - акціонери, пайовики, а також кредитори, позбавлені можливості самостійно переконатися в тім, що всі численні операції підприємства, найчастіше дуже складні, законні і правильно відбиті в звітності, тому що звичайно не мають доступу до облікових записів, ні відповідного досвіду, і тому мають потребу в послугах аудиторів.
Незалежне підтвердження інформації про результати діяльності підприємств і дотримання ними законодавства необхідно державі для прийняття рішень в області економіки й оподатковування.
Аудиторські перевірки необхідні державним органом, судам, прокурорам і слідчим для підтвердження вірогідності цікавлячої їхньої фінансової звітності.
Потреба в послугах аудитора виникла в зв'язку з наступними обставинами:
1) можливість необ'єктивної інформації з боку адміністрації у випадках конфлікту між нею і користувачами цієї інформації (власниками, інвесторами, кредиторами);
2) залежність наслідків прийнятих рішень (а вони можуть бути дуже значні) від якості інформації;
3) необхідність спеціальних знань для перевірки інформації;
4) часта відсутність у користувачів інформації доступу для оцінки її якості.
Усі ці передумови привели до виникнення суспільної потреби в послугах незалежних експертів, що мають відповідні підготовку, кваліфікацію, досвід і дозвіл на право надання такого роду послуг. Аудиторські послуги - це послуги посередників, що установлюють вірогідність фінансової інформації.
Наявність достовірної інформації дозволяє підвищити ефективність функціонування ринку капіталу і дає можливість оцінювати і прогнозувати наслідку різних економічних рішень.
1. Основні аспекти аудиту нематеріальних активів.
Нематеріальні активи — це умовна вартість об'єктів промислової та інтелектуальної власності, довгострокові вкладення у придбання об'єктів промислової та інтелектуальної власності, права на здійснення окремих видів діяльності, правам оренди будівель, споруд, приміщень, права власності на квартири, а також інші аналогічні майнові права, що визнаються об'єктом права власності конкретного підприємства і приносять йому доход або створюють умови для його одержання. До нематеріальних активів належать "ноу-хау" в (нові технології, технічні й інші рішення, що приносять вигоду у процесі господарської діяльності), ліцензії, торгові марки і ї товарні знаки, права на володіння землею, водними і природними ресурсами, придбані права на місце на товарній, фондовій біржах, до вартості яких входять усі затрати, пов'язані з практичним використанням переважно цього місця для самого підприємства.
Бухгалтерський облік нематеріальних активів, регулюється пп. 49—50 Положення про організацію бухгалтерського обліку і звітності в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 250 від 3.04.93 р., та п. 15 Вказівок з організації бухгалтерського обліку в Україні, затверджених наказом Міністерства фінансів України № 25 від 7.05.93 р. Ведеться бухгалтерський облік нематеріальних активів за первісною вартістю, яка складається з фактичних витрат на придбання і витрат по приведенню їх до стану практичного використання.
Вартість нематеріальних активів, внесених акціонерами (засновниками) в рахунок їх вкладів до Статутного фонду підприємства, визначається за згодою учасників правління.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: Основні аспекти аудиту нематеріальних активів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок