Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Законодавство України з проблем економічного, науково-технічного, фінан-сового, кредитного, торгового співробітництва з зарубіжними країнами

Законодавство України з проблем економічного, науково-технічного, фінан-сового, кредитного, торгового співробітництва з зарубіжними країнами

Назва:
Законодавство України з проблем економічного, науково-технічного, фінан-сового, кредитного, торгового співробітництва з зарубіжними країнами
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,89 KB
Завантажень:
147
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
„Законодавство України з проблем економічного, науково-технічного, фінансового, кредитного, торгового співробітництва з зарубіжними країнами”


В сучасному законодавстві України існує більш, ніж 4000 різноманітних законодавчих актів з проблем наукового, технічного, фінансового, кредитного, торгового співробітництва з зарубіжними країнами.
Як приклад законодавства з проблем науково-технічного, економічного, торговельного співробітництва з зарубіжними країнами можна привести Угоду між Урядом України та Урядом Республіки Ірак про торговельне, економічне, наукове та технічне співробітництво від 9 жовтня 2003 року, яку ратифіковано Законом №2794-ІІІ (2794-14) від 15.11.2001р.
В цій угоді говориться про те, що договірні сторони сприятимуть торговельному та економічному співробітництву між двома країнами на довгостроковій і стабільній основі.
Договірні сторони надають одна одній режим найбільшого сприяння щодо правил і процедур, пов'язаних з митними зборами, та іншими платежами, податками, які мають відношення до імпорту та експорту.
Договірні сторони підтверджують надання режиму найбільшого сприяння всім операціям, що пов'язані з перевезенням товарів відповідно до законодавства і правил, що діють в їх державах.
Договірні сторони сприяють транзиту товарів, транспортованих до третіх країн і товарів з третіх країн, транспортованих на територію іншої договірної сторони.
Обидві договірні сторони усвідомлюють, що режим найбільшого сприяння не розповсюджується на переваги та привілеї, які будь-яка із договірних сторін надала або надасть:
- сусіднім країнам з метою полегшення прикордонної торгівлі.
- країні, яка є учасником вільних зон, митних та економічних союзів або інших угод, що користуються перевагою, і до яких ця країна приєдналась чи приєднається.
- результатам багатосторонніх, численних або регіональних домовленостей, членом яких Сторона стала чи має стати.
- товарам, що імпортуються під егідою програм, наданих третіми країнами чи установами, та/або міжнародними організаціями.
- перевагам чи привілеям, наданим, або таким, що будуть надані Республікою Ірак членам Ліги Арабських Держав.
Договірні сторони, відповідно до внутрішнього законодавства, заохочуватимуть фізичних та юридичних осіб, установи, організації та підприємства до встановлення тісних стосунків та реалізації проектів економічного та технічного співробітництва.
Договірні сторони заохочуватимуть та полегшуватимуть контакти між фізичними та юридичними особами своїх держав шляхом організації візитів делегацій представників ділових кіл, проведення ярмарків, виставок та обміну інформацією.
Договірні сторони заохочуватимуть відкриття представництв компаній кожної з країн на територіях одна одної з метою вивчення ринків, ділових можливостей, реалізації своєї продукції, послуг та сприяти їхньому спілкуванню з країною базування.
Комерційні операції в рамках цієї Угоди здійснюються на основі контрактів, укладених між фізичними та юридичними особами двох країн.
Договірні сторони вживають необхідних заходів для заохочення науково-технічного співробітництва між ними шляхом обміну науковими та технічними даними, спеціалістами, фахівцями та інтернами, як додаткове заохочення до інших аспектів технічного співробітництва спеціалізованими організаціями обох країн.
Договірні сторони усвідомлюють, що права інтелектуальної власності, які виникають внаслідок застосування цієї Угоди, будуть привласнені спільно, та:
- кожній договірній стороні дозволяється використовувати таку інтелектуальну власність з метою її захисту, пристосування та вдосконалення.
- у випадку використання інтелектуальної власності однією із договірних сторін та/або організацією в своїх інтересах для комерційних цілей, повинна бути отримана попередня згода іншої договірної сторони. Друга договірна сторона має право на отримання рівної частини фінансових прибутків, отриманих в результаті такого використання.
Обидві договірні сторони гарантують, що права інтелектуальної власності, отримані однією договірною стороною від іншої, з метою запровадження діяльності та домовленостей, пов'язаних із проектом, не призведуть до порушення законних прав третіх сторін.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Законодавство України з проблем економічного, науково-технічного, фінан-сового, кредитного, торгового співробітництва з зарубіжними країнами

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок