Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Загальна характеристика підприємства „Івано-Франківський цементно-шиферний комбінат”

Загальна характеристика підприємства „Івано-Франківський цементно-шиферний комбінат”

Назва:
Загальна характеристика підприємства „Івано-Франківський цементно-шиферний комбінат”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,30 KB
Завантажень:
499
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Загальна характеристика підприємства.
Відкрите акціонерне товариство Івано-Франківськцемент створене на базі колективного підприємства „Івано-Франківський цементно-шиферний комбінат” на підставі протоколу № 1 від 5 січня 1999 року.
У зв’язку з бурхливим розвитком промисловості і цивільного будівництва в 50-60-х рр. на виникла гостра потреба в підприємстві будівельної індустрії, особливо цементної промисловості. Найбільш сприятливим місцем для розташування цементного заводу визначена Івано-Франківська область, багата покладами вапняку і мергелю, основної сировини для виготовлення цементу.
В 1961 році інститут „Південь Ді Проект” видав технічну документацію на будівництво цементного заводу, в основу якого прийняте максимальне використання вже побудованих об’єктів. В 1961 році вже розпочате будівництво і в 1964 році завершене будівництво заводу. Проектна потужність – 160 тон портландцементу на рік.
В березні 1963 року прийнято рішення про реконструкцію цеху будівельного гіпсу на цех по виготовленню мед. гіпсу.
За проектом московського „ПДІ Азбестоцемент” в першому кварталі 1973 року розпочато будівництво азбестоцементного заводу потужністю 200 млн. уп. шиферу і 2760 км труб в рік. Разом уже з діючим цементовим і гіпсовим, новий завод склав цілий комплекс, названий згодом в 1975 році Івано-Франківський цементно-шиферний комбінат.
В січні 1977 року вступила в дію лінія по випуску плоского шиферу, в 1978 році розпочато будівельно-монтажні роботи по виробництву азбестоцементних виробів методом екструзії потужністю 629 погонних метрів на рік.
В 1986 році введено в дію лінію по будівництву каменів бетонних стінових, а в 1992 році освоєно ще один вид продукції – камені стінові гіпсові.
З 1984 року почав працювати санаторій-профілакторій на 100 місць, в 1992 році на базі профілакторію створено діагностично-оздоровчий центр.
Сьогодні ВАТ „Івано-Франківськцемент” – це потужний і складний виробничий організм, в структурі якого тепер колишній завод залізобетонних виробів і радгосп „Ямницький”. Без урахування орендованих під сільськогосподарське виробництво земель його площа (разом з кар’єрами вапняку, мергелю і щебеню) становить біля 200 гектарів. Розгалужена сітка під’їзних залізничних колій складає біля 8 км, сітка автодоріг – більше 14 км.
Слід також додати, що дане підприємство займає вигідне стратегічне положення. Зокрема, знаходиться за 7 км від обласного центру – міста Івано-Франківська. ВАТ „Івано-Франківськцемент розташоване майже в центрі умовного півкола з відстанню 150 км до кордону з Польщею, 200 км – до Словацького та Угорського кордонів, 150 км – до Румунського та Молдавського кордонів, а це дає змогу активно співпрацювати з даними країнами.
1.2. Основні складові виробничого процесу ВАТ „Івано-Франківськцемент” та предмет його діяльності.
ВАТ „Івано-Франківськцемент – це багатогалузеве підприємство, основним видом діяльності якого є виробництво будівельної продукції, такої як: цемент, шиферні листи, азбестоцементні труби, карбонатна порода та інші види продукції. Дане підприємство є найбільшим виробником азбестоцементних труб (42,8 %) та шиферу (48,9 %), а також займає досить значне місце в виробництві цементу (7 %) і клінкеру (7,3 %) в галузі. ВАТ „Івано-Франківськцемент” використовувало в 2003 році власні потужності на 82,3 %, що є досить високим показником в порівнянні з іншими підприємствами цементної галузі України.
Для детальнішого ознайомлення з діяльністю ВАТ „Івано-Франківськцемент” розглянемо характеристику основних виді в продукції:
Цемент.
Портландцемент використовують для бетонів збірних і і монолітних конструкцій, виробів, будівель і споруд різного призначення. Підприємство випускає портландцемент на основі портландцементного клінкеру нормованого мінералогічного складу.
Гіпс будівельний і медичний.
Гіпсові в’яжучі будівельного призначення використовуються для виготовлення гіпсових будівельних виробів усіх видів, тонкостінних будівельних виробів і декоративних деталей; сухих гіпсових штукатурок; різноманітних високохудожніх деталей, які використовуються для оздоблення фойє, квартир, фасадів будинків.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Загальна характеристика підприємства „Івано-Франківський цементно-шиферний комбінат”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок