Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Меморандум

Меморандум

Назва:
Меморандум
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,33 KB
Завантажень:
275
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Меморандум


Зміст


Меморандум
„Центр Цифрових Технологій” представляє собою ряд юридичних осіб і підприємців, персонал підприємства, об'єднаних загальною філософією, галуззю діяльності і торговельною маркою "Підприємство „Центр Цифрових Технологій”".
Усе що ми робимо, ми робимо з єдиною метою - з метою виконання нашої місії, що дозволяє нам розвиватися, забезпечує благополуччя наших клієнтів, партнерів і нас.
Ми вдячні усім, хто нас вибрав - нашим клієнтам і партнерам - за їхню постійність і довіру до нас.
Генеральний Директор – Пупкін Миколай Миколайович
Місія підприємства:
зростання благополуччя наших клієнтів за допомогою передових технологій і послуг.
Філософія роботи:
відкритість і чесність у роботі, забезпечення високої якості продукції і послуг.
Сьогодні вже можна констатувати існування в «Центрі Цифрових Технологій» розробленої фахівцями стратегії якості, що базується на таких принципах:
Сильні лідери (цілеспрямовані, активні, здатні сприймати і розвивати нові ідеї) та працездатна команда. Успіх запровадження стандартів ISO серії 9001 залежить від знань, досвіду та інтуїції керівників, їх компетенції та аналітичних здібностей. Розуміння необхідності перебудови виробництва, вміння швидко реагувати на мінливий попит на ринку розцінюються на підприємстві як важливі умови результативності та ефективності системи якості.
Добре налагоджена робота з навчання персоналу, мотивація високоякісної роботи. Увесь персонал підприємства (незалежно від займаної посади) постійно навчається, зокрема, бере участь у тренінгах
Працівники підприємства підвищують свій професійний рівень, проходячи спеціальну підготовку на базі Української асоціації якості, Київського інституту інвестиційного менеджменту, Української академії якості,
Добре налагоджена система стратегічного та поточного планування.
Децентралізація управління та розвиток горизонтальних зв’язків, доступність керівників для працівників, залучення персоналу до процесів удосконалення та управління. Застосовуються нові форми діалогу з персоналом, запроваджено систему щомісячних неформальних звітів, у яких кожний менеджер може висловити свою думку щодо виробничих та управлінських процесів на підприємстві і запропонувати власні методи їх поліпшення, проводяться соціологічні дослідження серед персоналу.
Систематичне вивчення ринку і встановлення сталих зв’язків із споживачами, розвиток фірмової торгівлі, систематичні опитування організацій-споживачів сприяють підвищенню конкурентоспроможності продукції підприємства.
Одним з основних аспектів діяльності підприємства є максимальне врахування інтересів усіх зацікавлених сторін: споживачів, постачальників, партнерів, персоналу. На підприємстві вивчають побажання щодо вдосконалення співробітництва усіх цих сторін з розподілом вигод від досягнутих результатів. У цьому напрямку діяльності „Центру Цифрових Технологій”, як і в усіх інших, суттєву допомогу надає створена на підприємстві Система управління якістю.
Принцип роботи:
надати допомогу клієнту в прийнятті максимально вигідного для нього рішення.
Цілі:
ми прагнемо надати клієнтам повносервісні послуги і це стратегічна мета розвитку нашого підприємства. На основі цього будується структура і напрямки діяльності компанії, підбираються і підготовляються професійні кадри
Задачі:
комплексні вирішення інформаційних задач, що стоять перед нашими клієнтами. Керівництво і всі співробітники підприємства націлені на пріоритет 100% виконання прийнятих зобов'язань
Корпоративна культура:
Ми виходимо з того, що корпоративна культура — це система матеріальних і духовних цінностей, проявів, взаємодіючих між собою, властивих даній корпорації, що відбивають її індивідуальність і сприйняття себе й інших в соціальному і речовинному середовищі, що виявляється в поводженні, взаємодії, сприйнятті себе і навколишнього середовища.
Формування організаційної культури відбувається за рахунок:
Створення місії і задач організації.
Введення системи бонусової премії для працівників підприємства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Меморандум

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок