Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Загальні принципи організації процесу управлінського обліку в умовах функціонування АІС

Загальні принципи організації процесу управлінського обліку в умовах функціонування АІС

Назва:
Загальні принципи організації процесу управлінського обліку в умовах функціонування АІС
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,41 KB
Завантажень:
351
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Загальні принципи організації процесу управлінського обліку в умовах функціонування АІС


Зміст


Вступ
Тема даної роботи – „Загальні принципи організації процесу управлінського обліку в умовах функціонування АІС”.
Мета написання даної роботи полягає в дослідженні питань щодо принципів побудови автоматизованої інформаційної системи управлінського обліку.
Актуальність обраної теми полягає в тому, що ефективне управління, ефективна організація управлінського обліку не мислиме в даний час без автоматизації процесів вирішення великої кількості задач і впровадження технічних засобів, програмного забезпечення й інформаційних технологій, але при вирішенні задач автоматизації управлінського обліку слід дотримуватися певних принципів, характеристику яких автор зробив спробу привести в даній роботі.
В роботі розкриті наступні питання:
сутність автоматизації управлінського обліку;
принципи впровадження автоматизованих систем управлінського обліку;
загальні принципи організації процесу управлінського обліку в умовах функціонування АІС;
тощо.
При написанні роботи автором були використані статті вітчизняних і зарубіжних фахівців з управлінського обліку, інформаційних технологій, інформаційного менеджменту тощо.


1. Загальні принципи організації процесу управлінського обліку в умовах функціонування АІС
В даний час, питання автоматизації управлінського обліку стає усе більш популярними серед вітчизняних керівників. Ми ж вважаємо їх ключовими для виходу на рівень нового, регулярного й ефективного ведення бізнесу. Ми навмисно поєднуємо поняття управлінського обліку і бюджетування, тому що упевнені, що тільки рішення "у зв'язуванні" задачі чистого обліку і планування може дозволити домогтися позитивного результату. Цей висновок базується на класичному представленні управлінського циклу і можливостях автоматизації (Рис.1).
Рис.1. Управлінський цикл[8]
Традиційно, спочатку задайте собі питання — для чого Ви збираєтеся автоматизувати систему управління? Усі відповіді на це питання можна розділити на три типи:
Великий обсяг різноманітних операцій. Без автоматизованої системи витрати на обробку такої кількості інформації неймовірно великі, а терміни обробки даних не задовольняють менеджерів. Практично неможливо одержати необхідну інформацію потрібної якості в потрібному обсязі, а головне в необхідний термін для ухвалення управлінського рішення.
Хочу знати, скільки реально заробляє і витрачає підприємство. Хочу бачити, які області найбільш витратні і куди ідуть засоби компанії. При цьому ставиться задача автоматизації окремих, найбільш важливих функцій.
Ну, так зараз роблять багато хто, мені порекомендували друзі, чув, що є в конкурентів або порадили аудитори.
На практиці, кожний з варіантів відповіді можна віднести до одного з цих типів. Відповіді розрізняються за ступенем готовності підприємств до вирішення задач і вимагають принципово різних підходів до підбора програмних засобів. В залежності від відповіді, яку Ви чесно собі дасте, буде залежати план впровадження і функціональні вимоги до ПЗ.
Якщо Ваша відповідь близька за змістом до третього варіанта, Вам потрібна система первісної "проби пера". Відповідно, і план впровадження повинний бути спрямований на вирішення саме цієї задачі. Найчастіше такі системи стають інструментом для одного — двох співробітників компанії, які самі знаходять і вводять фактичні дані, складають плани (частина функціональних або операційних бюджетів), проводять аналіз даних. Якщо систему купили для керівника, то, швидше за все, через 1-3 місяця "забав" він закине це ПЗ, тому що практичної користі в керуванні компанією від нього буде вкрай мало. Якщо програмне забезпечення купили для підлеглих, вплив результатів їхньої роботи з такими системами на прийняття рішення буде ще менше, ніж у першому прикладі. У будь-якому випадку, прямий вплив на ефективність роботи підприємства буде мінімальним. Єдине, що може бути корисним — це одержання базового представлення про автоматизовані системи керівником і співробітниками і прийняття вже усвідомленого рішення про необхідність впровадження комплексної інформаційної системи на підприємстві.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Загальні принципи організації процесу управлінського обліку в умовах функціонування АІС

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок