Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Маркетинговий план ВАТ “Івано-Франківськцемент”

Маркетинговий план ВАТ “Івано-Франківськцемент”

Назва:
Маркетинговий план ВАТ “Івано-Франківськцемент”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,08 KB
Завантажень:
69
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему
Маркетинговий план ВАТ “Івано-Франківськцемент”
 


Завдяки інвестиційним процесам, що відроджуються в Україні, будівуельний ринок помітно активізувався. Це повною мірою відноситься до його покрівельного сектору, конкуренція у якому набуває все гостріших форм. Вже зараз можна стверджувати, що традиційні покрівельні матеріали витісняються з ринку новими, більш сучасними їх видами.
Дах – “п’ятий фасад” будівлі, одна з його головних частин. Вона захищає від атмосферного впливу і конструкцію будинку, і його споживачів, являючись при цьому важливим декоративним елементом. Сьогодні на ринку пропонується велике розмаїття вітчизняних та зарубіжних покрівельних матеріалів. Це з одного боку відкриває перед споживачами та проектувальниками великі можливості, але з іншого утруднює проблему вибору.
Наш шлях до європейської інтеграції, про яку так багато говориться у верхніх ешелонах влади, нагадує трассу гірського слалому – надто він вже звивистий. Але бізнес – не політика. Тут все набагато простіше. Варто, наприклад, було з’явитись префіксу “євро” у будівельній термінології, як відразу стало зрозумілим – на цій ділянці “фронту” інтеграція України у Європу відбулась раз і назавжди. Судіть самі: “євростандарт”, “євроремонт”, “євробудинок”, “євровікно”, “єврошифер” – і це далеко неповний “джентльменський” набір…
Для полегшення орієнтації, всі покрівельні матеріали умовно можна поділити по зовнішньому вигляду та розмірах на:
- штучні (площею до 1 кв.м): керамічна і “м’яка” черепиця, шиферна і азбестоцементна плитка та ін.;
- листові (площею від 1 кв.м): і азбестоцементні, металічні, полімерні (плоскі та профільовані);
- рулонні (ширина від 1 м): пергамін, рубероїд і їх сучасні модифікації;
- плівкові (шириноа 1 м): резинові та полімерні мембрани;
- мастики: бітумні та полімерні.
Розрізняють також традиційні та сучасні покрівельні матеріали. До перших, наприклад, відносяться керамічна черепиця, плоскі металічні листи, а до других – “єврошифер”, “єврорубероїд”, металочерепиця і т.п.
Ще один аспект класифікації покрівельнихматеріалів – їх вага. В залежності від цього критерію покрівельні матеріали поділяють на легкі (наприклад, рубероїд, металочерепиця – 4…6 кг/кв.м) і важкі (наприклад, керамічна черепиця – 40…65 кг/кв.м)
На вибір покрівельного матеріалу впливають наступні фактори: нахил даху (до 6 градусів – плоскі, більше 6 – похилі); несуча здатність конструкції; об’ємне вирішення, фінансові можливості та естетичні смаки забудовника.
Опис продукту підприємства.
Одним із основних матеріалів для спорудження похилих дахів у нашій країні все ще залишаються азбестоцементні листи, які ще називають шифером. Потреби України в ньому задовільняють 8 заводів. Найбільш потужними серед них є ВАТ «Івано-Франківськцемент», краматорський ЦШК «Пушка», ВАТ «Балцем» (м.Балаклея, Харківської обл.) та київський ВАТ «Азбодеревскло». В сумі ця четвірка може випустити більш як 80% загального об’єму шиферу.
Популярність азбестоцементних листів, особливо у сільській місцевості, пояснюється їхньою дешевизною (1…2 долари за 1 кв.м). Однак ця дешевизна відносна і нестабільна, оскільки левову частку собівартості шиферу складає вартість азбесту, імпортованого з Росії. Обладнання для випуску шиферу закуповується теж, як правило, за кордоном – у Росії, Білорусі, Молдові.
Слабким місцем азбестоцементних листів є їх токсичність, велика вага та не дуже привабливий зовнішній вигляд, який є наслідком переважання в асортиментній структурі шиферу сірого кольору. Хоча треба віддати належне виробникам: деякі з них випускають шифер, пофарбований у різноманітні кольори. “Пальму” першості тут, на думку споживачів, тримає ВАТ «Івано-Франківськцемент».
Врахувавши це, у Європі замість шиферу почали використовувати бітумізовані гофровані листи, різноманітні пластики та інші неметалічні покрівельні матеріали, які у нас називають “єврошифером”. Сировинний склад (а відповідно і техніко-експлуатаційні характеристики готового матеріалу) – не єдина відмінність українського шиферу від його європейського “брата”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Маркетинговий план ВАТ “Івано-Франківськцемент”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок