Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Маркетинг медицини

Маркетинг медицини

Назва:
Маркетинг медицини
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,33 KB
Завантажень:
375
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Для кращого розуміння потреб та особливостей, які має сфера медичного обслуговування, необхідно розглянути учасників ринку медичних послуг та проаналізувати їхні інтереси.
Пацієнти
Пацієнти стають більш освіченішими та висувають до системи охорони здоров'я все вищі вимоги. Лікарі вже не сприймаються як «боги в білих халатах», проте їх ще вважають важливішими за працівників комунальних служб. Пацієнти прагнуть більше спілкуватися зі своїми лікарями та встановлювати з ними тісніші взаємини, які дадуть їм можливість разом приймати рішення стосовно лікування.
До цього часу сферою, у якій пацієнти зазнавали найменшого впливу, була вартість лікування. Але по мірі зростання загальних витрат, яке спричинене старінням населення та збільшенням середньої тривалості життя, а також за умови обмеженості бюджету медичної сфери пацієнти будуть стикатися з складнощами. Громадянам доведеться платити більше податків, щоб забезпечити фінансування вищих рівнів медичних послуг; обсяг медичного обслуговування прийдеться обмежити; оплачувати прямо на місці потрібно буде все більше медичних послуг, які надаються державним або приватним сектором. В обмін на додаткове фінансування (через оподаткування або прямі платежі) пацієнти очікуватимуть більших можливостей стосовно лікування, медичних препаратів та одужання. Пацієнти будуть все більше схожі на споживачів та поставатимуть перед традиційними постачальниками медичних послуг у нових ролях. Поряд з пацієнтами, які й надалі віддаватимуть себе в руки медицини і дозволятимуть лікарям приймати всі рішення, з'являться нові, добре інформовані та вимогливі пацієнти, сприйнятливі до останніх технологічних тенденцій.
Наразі проблемою для пацієнтів є покращення доступу до своїх персональних медичних даних, поліпшення якості медичного обслуговування та відкритість загальної інформації з охорони здоров'я. Наприклад, сьогодні пацієнти не мають реальної можливості отримати важливу інформацію зі свого анамнезу. І вони, і медики отримали б велику користь, якби доступ до медичних даних забезпечувався за будь-яких обставин, навіть у разі переїзду в іншу місцевість та під час подорожі.
Деякі групи пацієнтів, зокрема літні люди, потребують особливої уваги від системи охорони здоров'я. Порівняно з молодими пацієнтами, процес одужання в них часто проходить важче, він триваліший та вимагає більше медичних препаратів. Отже, зі збільшенням віку людини зазвичай зростає обсяг ресурсів, необхідних для підтримки її здоров'я. Але суспільство вимагає, щоб медичні послуги розподілялися рівномірно і справедливо залежно від потреб. У той же час в промислово розвинених країнах внаслідок скорочення народжуваності постійно зростає частка літнього населення. Зручні у використанні ІТ-рішення, адаптовані до можливостей літніх людей з вадами здоров'я, допоможуть забезпечити здоров'я та якість їхнього життя.
Інваліди — це друга важлива група, для якої ІТ можуть забезпечити надання необхідної інформації в будь-якому місці та в будь-який час. Підтримка спеціалізованого апаратного забезпечення, на зразок клавіатури з шрифтом Брайля, та зручне подання візуальної інформації, знімає перешкоди для використання інформаційних технологій та розширює індивідуальні можливості щодо отримання інформації та комунікації.
Корпорація Microsoft давно зрозуміла роль технологій у сприянні усім категоріям членів суспільства і зараз має більше 50 технологічних партнерів, які випускають понад 100 продуктів, призначених для потреб людей з фізичними вадами. Ми усвідомлюємо, як багато потрібно ще зробити, і продовжуємо відкритий, конструктивний діалог з інвалідами, який допоможе досягти нашої мети — створення технологій, до яких матиме доступ кожний.
Лікарі
Амбулаторне лікування — це не лише найбільш розповсюджений метод отримання медичної допомоги, а й важливий посередник між пацієнтами та іншими рівнями медичної допомоги, зокрема діагностикою високого рівня й установами для спеціалізованого лікування (наприклад, лікарнями).
Практикуючі лікарі постійно піклуються про ефективність лікування пацієнтів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Маркетинг медицини

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок