Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Облік використання робочого часу

Облік використання робочого часу

Назва:
Облік використання робочого часу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,29 KB
Завантажень:
169
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
 
Облік використання робочого часу


Облік використання робочого часу, а також контроль за станом трудової дисципліни на підприємстві здійснюється шляхом табельного обліку.
При прийомі на роботу працівникові надається табельний номер, а в трудовій книжці (що знаходиться у відділ кадрів ) робиться позначка про його зарахування на підставі наказу керівника п-ва. Бухгалтерія на кожного працівника відкриває особисту картку.
Облік використання робочого часу ведеться у табелі. До табелю заносяться прізвища всіх працюючих. Ведеться табель по кожному відділу табельниками. У табелі позначається к-сть відпрацьованих годин кожного працівника, неявки на роботу. Наприкінці міс. дані табелів підсумовуються по кожному працівнику і передаються до бух-рії для нарахування з/п працівником п-ва за звіт міс.
З/п, відповідно до статті 1 Зак. Укр.”Про оплату праці” з/п – це винагорода, обчислена у грош. Виразі, яку власник сплачує працівникові за виконану ним роботу відповідно до труд. Договору.
ТзОВ ”П” викор. погодинну форму оплати праці працівників. Погодинна опл. праці – це оплата прці за відпрацьований нормативний час , передбачений тарифною с-мою. Погодинна оплата премії здійснюється за годинними тарифними ставками із застосуванням нормативних завдань або місячними окладами. Погод. опл. праці керівників, спеціалістів, службовців проводяться за місячнимм посадовими окладами.
Для розрахунків з працівниками з оплати праці викор-ся такі первинні док-ти з обліку:
особового складу працівників
обсягу виконаних робіт
використаного часу.
Відділ кадрів здійснюється облік особового складу працівників. Ведеться :
книга обліку руху трудов. книжок
книга наказів про прийняття, переведення, звільнення з роботи
книга протоколів загальних зборів трудового колективу
особові листки та картки.
Сума з/п, що підлягає до виплати кожному працівнику, визначається у розрахунковій або у розрахунково-платіжній відомості.
Облік розрахунків з персоналом на п-ві ведеться на рах. 66 “Розрахунок з оплати праці”.
За К-том рах. 66 відображаються нарахована працівникам п-ва основна та додаткова з/п, премії, допомога з тимчас. непрацездатності, ін. нарах-ня, за Д-том – виплата з/п, премій, допомоги, а також суми утриманих податків, платежів за виконавчими документами та ін. утримання із сум оплати праці персоналу.
На рах.65 “Розрахунки за страхуванням” ведеться облік розрахунків за зборами на обовґязк. держ. пенсійного страхування, на обовґязок соціального страхування , на обовґязок соціального страхування на випадок безробіття, за індив. Страхуванням персоналу п-ва та за іншими розрахунками за страхуванням.
Громадяни, які перебувають у трудових відносинах з п-вом, а також працюють за труд. Договором
Мають право на щорічні основну та додаткові відпустки зі збереженням на їх період місця роботи і середнього заробітку.
Щорічні основні та додаткові відпустки у перший рік роботи надаються працівникам після закінчення шести місяців безперервної роботи на п-ві.
Щорічна основна відпустка надається працівникам тривалістю не менше як 24 календарні дні, за відпрацьов. роб. рік, який відраховується з дня укладння труд. Договору.
За рах-к коштів п-ва, призначених для оплати праці здійснюються витрати, повґязані з оплатою щорічних основних і додаткових відпусток. Оплата допомоги по вагітності і пологах, а також по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку проводиться з коштів держ. соц. страхування.
Розрахунок відпусткових здійснюється за формулою:
В= З/(Др.-СНДН-НДН) * К
де, В – відпусткові виплати
З – сумарний заробіток працівника за останні перед наданням відпустки 12 місяців або за менший фактично відпрацьований період
Др. – відповідна к-сть календарних днів року чи меншого фактично відпрацьованого періоду
СНдн – к-сть святкових і неробочих днів.
Ндн – к-сть робочих днів , протягом яких працівник не працював, при скороченому робочому тижні, а також к-сть календарних днів перебування працівника відпустці без збереження з/п або із частковим її збереженням
К – число календарних днів наданої працівнику відпустки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Облік використання робочого часу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок