Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> “Івано-Франківський шиноремонтний завод”

“Івано-Франківський шиноремонтний завод”

Назва:
“Івано-Франківський шиноремонтний завод”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,20 KB
Завантажень:
33
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Характеристика підприємства
Відкрите акціонерне товариство “Івано-Франківський шиноремонтний завод” засноване відповідно до рішення Міністерства Транспорту України від 04 квітня 1994р №164 шляхом перетворення Державного підприємства Івано-Франківського шиноремонтного заводу у відкрите акціонерне товариство відповідно до Указу Президента України “Про корпоратизацію підприємства” від 15 червня 1993 року і організаційно входить в склад Української акціонерної промислової автошиноремонтної холдингової компанії “Укрпромавтошиноремонт”.
Скорочена назва підприємства: ВАТ “Івано-Франківський ШРЗ”.
Місце знаходження підприємства:
с. Угринів Івано-Франківської області, Тисменицького району.
Метою діяльності товариства є одержання прибутку від виробництва та реалізації продукції промислово-технічного призначення, товарів народного споживання, надання послуг населенню та іншим споживачам.
Предметом діяльності товариства є:
ремонт автошин;
виготовлення гумово-технічних виробів;
виготовлення товарів народного споживання;
надання послуг населенню;
торгово-комерційна діяльність;
переробка відходів виробництва;
транспортні послуги;
інші види господарської діяльності.
Підприємство здійснює діяльності є ремонт автошин для легкових, вантажних автомобілів, автобусів і тролейбусів та випуск гумово-технічних виробів для автомобільної галузі, сільськогосподарської техніки, випуск товарів народного споживання.
На території підприємства є два цехи основного виробництва:
цех по ремонту автошин;
цех по виготовленню гумово-технічних виробів.
На протязі останніх 3-х років товариство працювало стабільно, не допускаючи спаду виробництва. Обсяги виробництва збільшились завдяки випуску гумово-технічних виробів, вироблення продукції на експорт. Поставка продукції на експорт складає 80 відсотків в загальному обсязі виробництва. Товариство експортує продукцію в Польшу, Німеччину.
Виробничі потужності по ремонту автошин використовуються на 50 відсотків, через відсутність ремфонду. Попит на ремонт автошин з кожним роком зменшується за рахунок закупки автопідприємствами, населенням нових шин.
На внутрішньому ринку товариство співпрацює з Київською фірмою “Кіноекран” по поставці коліс до дорожніх візків, з фірмою “Ікар” по поставці коліс до контейнерів, з Київським тролейбусним ДЕПО, з авто підприємствами Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької області по ремонту автошин, з торговим домом “Лукойл” по поставці манжет до бурових насосів тощо.
Майно товариства складається з основних засобів та обігових коштів, а також іншого майна, вартість якого відображається в його балансі.
Статутний фонд підприємства складається з майна, переданого йому засновником та учасником у його власність (шляхом вкладення акцій) і складає 315,3 тис. гривень і поділений на 30030 простих іменних акцій, національною вартістю 10,5 гривень кожна.
Величина додаткового капіталу становить 2051,7 тис. гривень, сформувалась при проведенні індексації основних засобів, яка була проведена у 1995 році за рішенням уряду і на загальних зборах акціонерів дана сума індексації направлена на поповнення статутного фонду і розподілена, за рахунок чого було збільшено вартість кожної іменної акції.
Управління підприємством здійснює:
Вищий орган Товариства – загальні збори Товариства;
Спостережна рада Товариства – здійснює контроль за діяльністю Правління;
Правління Товариства – виконавчо-розпорярдчий орган Товариства, здійснює оперативне керівництво усією поточною діяльністю керівництва;
Ревізійна комісія – здійснює перевірку фінансово-господарської діяльності Товариства, дочірніх підприємств, філій та представництв.
Підприємство веде бухгалтерський облік, складає і подає фінансову звітність відповідно до законодавства. Статистична звітність, що використовує грошовий вимірник ґрунтується на даних бухгалтерського обліку і подається в установленому обсязі органом держаної статистики.
На 1 січня 2003 року на підприємстві працювало 140 чоловік, в т.ч. спеціалістів і службовців – 32, робітників – 108.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: “Івано-Франківський шиноремонтний завод”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок