Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Історія створення і розвитку підприємства ТзОВ «Інститут «Шельф»

Історія створення і розвитку підприємства ТзОВ «Інститут «Шельф»

Назва:
Історія створення і розвитку підприємства ТзОВ «Інститут «Шельф»
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,30 KB
Завантажень:
430
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Загальні відомості про підприємство


Фізико-географічна та економічна характеристика району робіт
Історія Сімферополя починається ще з далекого 16 століття, коли на її території перебувало поселення Ак-Мечеть, з 1784 року Сімферополь – місто, з 1921 року – адміністративний центр Кримської АРСР, з 1991 року – Кримської АРСР, з 1992 року – автономної Республіки Крим.
Сімферополь розташований на річці Салгир (басейн Азовського моря). Площа міста становить 104 км2, населення становить 348,9 тисяч жителів. Сімферополь поділено на три райони: Залізничний, Київський, Центральний. Також в даному місті є залізничний вузол, аеропорти, автовокзали, початковий пункт тролейбусної лінії Сімферополь – Ялта.
Місто розташоване у поздовжній улоговині між Внутрішнім та Зовнішнім пасмами Кримських гір, на висоті 225 – 325 метрів над рівнем моря. Поверхня його має похил на Північ. Клімат помірно континентальний з порівняно м’якою зимою і помірно жарким літом. Пересічна температура січня +0,3, липня+21,7. Опадів 501 міліметрів на рік.
На території Сімферополя переважають чорноземи південні солонцюваті, коричневі та гірсько-лучні чорноземні ґрунти. Рослинність типчаково-ковилово-полинова, чагарникова, гірсько-лісова збереглася в основному на територіях природо-заповідного фонду. Площа зелених насаджень становить 506,5 гектарів. Також в місті є пам’ятники природи: ботанічні – дуб «Богатир Тавріди», п’ятистовбурний каштан; парк – пам’ятка садово-паркового мистецтва Салгирка (всі – місцевого значення).
Сімферополь – значний промисловий центр (понад 70 підприємств, які виробляють чверть промислової продукції республіки). Розвинуті машинобудування і металообробка. Важливе значення має харчова (2 консервні, пивоварний заводи, тютюново-ферментаційний комбінат, кондитерська і макаронна фабрики) і легка (шкіряно-взуттєве, швейне, трикотажне об’єднання, фабрики текстильно-художніх виробів, шкіряно-галантерейна та інші) промисловість. Також є завод пластмас, виробничо-будівельних матеріалів, ТЕЦ.
На території Сімферополя є: Сімферопольський університет, кримський медичний, сільськогосподарський, природоохоронного і курортного будівництва інститути; 12 середніх спеціальних навчальних закладів, 13 професійно-технічних училищ. Діють науково-дослідні і проектно-конструкторські установи, зокрема інститут нафтопромислових споруд на континентальному шельфі, кримське відділення інституту археології АН України.
Також в Сімферополі можна відвідати Кримський краєзнавчий та Сімферопольський художній музеї, російський драматичний, український музичний театри, театр ляльок, Кримськотатарський музичний драмтеатр, філармонію, цирк. Є пам’ятники: Великої Вітчизняної війни, О.В.Суворову, М.В.Фрунзе, О.С.Пушкіну, пам’ятна скрижаль з іменами визначних людей, які жили і працювали в місті. Пам’ятка архітектури – палац у Салгирці. Археологічні пам’ятки: стоянка Чокурча, Городище Неаполь Скіфський.
Непогано розвинений туристичний комплекс: турбаза «Таврія», дитяча туристична база, численні об’єкти туризму . Відкрите бюро подорожей та екскурсій.
Історія створення і розвитку підприємства ТзОВ «Інститут «Шельф»
«Інститут «Шельф» заснований в 1944 році. За період свого існування інститут увійшов в число основних проектно-пошукових організацій в нафтовій галузі. З 1980 року став головною організацією нафтогазової промисловості по проектуванню підводних нафтогазопроводів, облаштуванню морських покладів нафти і газу на континентальному шельфі країн колишнього СРСР і закордону.
В загальному, розвиток інституту можна розділити на такі етапи:
організований Кримський філіал тресту «Нафтопровідпроект» - 27.12.1944рік;
Кримська філія тресту «Нафтопровідпроект» перейменована у Кримський відділ тресту «Нафтопровідпроект» - 05.08.1946рік;
Кримський відділ тресту «Нафтопровідпроект» перейменований у Експедицію №2 Московського тресту «Нафтопровідпроект» - 27.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Історія створення і розвитку підприємства ТзОВ «Інститут «Шельф»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок