Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Реклама

Реклама

Назва:
Реклама
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,83 KB
Завантажень:
264
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реклама на місці продажу належить до рекламних заходів сфери розповсюдження, тобто сукупності організаційних одиниць чи окремих осіб, які допомагають передати комусь „ іншому право власності на конкретний товар (продукт, ідею, послугу) на його шляху від виробника до споживача (покупця). Реклама на місці продажу виокремилась з комерційної реклами загального характеру в зв'язку з тим, що вона має кілька специфі-чних рис, які впливають на мету, засоби, носіїв та організацію рек-ламної діяльності. Ці особливості зв'язані з призначенням товарів, функціями каналів розподілу, кількістю рівней каналів, їхніми ор-ганізаційними формами та видами послуг, які вони пропонують.
Велику роль в рекламній діяльності на місці продажу товарів (напрямки, бюджет, засоби реклами, рекламоносії, інтенсивність проведення рекламної кампанії тощо) відіграє призначення това-ру. Одні прийоми та методи рекламування необхідно застосову-вати для товарів масового вжитку (споживчих товарів), а інші — для товарів виробничого призначення.
Споживчі товари призначено для безпосереднього вживання споживачем (окремою особою, сім'єю, домашнім господарст-вом). Відповідно до термінів ужитку розрізняють товари трива-лого та короткотермінового використання, залежно від поведінки і звичок покупців — товари повсякденного попиту, попереднього вибору, а також товари особливого й пасивного попиту. Спожив-чі послуги — це дії, за допомогою яких створюється вибір, забез-печується обслуговування або досягається інший корисний ефект. Вони поділяються на послуги з орендування (рейтингу або лізин-гу) виробів, особисті послуги, послуги, які спрямовані на підтри-мування якості придбаних виробів у належному стані, тощо.
Товари виробничого призначення класифікують за такими ознаками: по-перше, залежно від призначення та особливостей використання — на ті, що витрачаються за використання, і ті, що зберігають у процесі експлуатації масу та натурально-речові складники; пo-друге, залежно від вартості, характеру й терміну використання, а також ролі в технологічному процесі — на капі-тальне та допоміжне обладнання, сировину, напівфабрикати й деталі, матеріали тощо. Послуги виробничого призначення — це послуги з експлуатації і ремонту технологічного обладнання, управління, реклами, обліку тощо.
Різноманітність товарів пояснює і велику різноманітність рек-ламних заходів каналів розподілу.
Відомі такі функції каналів розподілу:*
аналітична робота, яка виконується для полегшення процесу обміну товарів між виробниками та споживачами;*
стимулювання продажу (створення та поширення стимулю-ючих комунікацій стосовно товарів);*
налагодження та підтримування зв'язків між посередника-ми та споживачами, між виробниками, посередниками та спо-живачами;*
пристосування товарів до вимог покупців (сортування, мон-таж та пакування); **
логістична організація товаропросування (транспортування та складування);*
фінансування товарного руху до споживачів;*
прийняття на себе ризику, що може виникнути в процесі ру-ху товару до споживачів.
Кожну з цих функцій так чи так зв'язано з рекламуванням та всією маркетинговою діяльністю виробника й посередника. Це стосується цін, знижок, окремих функціональних послуг тощо.
Рекламування залежить також від кількості рівнів каналів роз-поділу. Канал нульового рівня, який має назву каналу прямого маркетингу, складається з виробника, який продає свій товар без-посередньо споживачу. Це, наприклад, торгівля через рознощиків, посилкова торгівля, торгівля через фірмові магазини виробника. Однорівневий канал має одного посередника. На споживчих рин-ках — це роздрібний торговець, на ринках товарів виробничого призначення — це агент з продажу або брокер. Дворівневий канал має вже двох посередників. На споживчих ринках такими є опто-вий та роздрібний торговці, на ринках товарів виробничого при-значення — промисловий (сільськогосподарський) дистриб'ютор та дилери. Трирівневий канал налічує трьох посередників: дрібні оптовики купують товари у великих оптовиків та продають їх не-великим підприємствам роздрібної торгівлі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Реклама

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок