Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Характеристика підприємства та його техніко-економічні показники

Характеристика підприємства та його техніко-економічні показники

Назва:
Характеристика підприємства та його техніко-економічні показники
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,53 KB
Завантажень:
611
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат
Характеристика підприємства та його техніко-економічні показники
Товариство з обмеженою відповідальністю «Орісіл» державного підприємства «Орісіл – Калуш» було засноване шляхом поділу товариства з обмеженою відповідальністю «Оріана – Галев» (створеного на базі державного підприємства «Завод «Фітон»» 1 грудня 2000 року). 21 листопада 2001 року ДП «Орісіл – Калуш» ТзОВ «Орісіл» було зареєстроване рішенням Калуської міської Ради народних депутатів №274. Форма власності – приватна.
Найменування:
Повне - Товариство з обмеженою відповідальністю «Орісіл» державного підприємства «Орісіл – Калуш».
Скорочене - ТзОВ «Орісіл» ДП «Орісіл – Калуш».
Метою діяльності ДП «Орісіл – Калуш» є виробнича та комерційна діяльність, спрямована на одержання максимально можливого прибутку для забезпечення постійного розвитку та вдосконалення виробництва, конкурентоспроможності продукції, зростання заробітної плати трудового колективу.
Предметом діяльності підприємства є:
Ш виробництво хімічної продукції (двоокису кремнію орісілу, півфабрикату чотири хлористого кремнію та іншої хімічної продукції) для промислових цілей;
Ш оптова торгівля;
Ш діяльність у сфері громадського харчування, створення і експлуатація пунктів громадського харчування;
Ш здійснення будівельної діяльності;
Ш здійснення наукових досліджень, розробка нових технологій та впровадження їх у виробництво;
Ш ремонт та експлуатація об’єктів трубопровідного транспорту;
Ш проведення маркетингових, інжинірингових, соціологічних досліджень;
Ш проведення бартерних, клірингових та лізингових операцій;
Ш виробництво товарів народного споживання;
Ш закупівля, постачання та збут продукції, матеріалів і енергоносіїв;
Ш надання правових аудиторських та консультаційних послуг;
Ш надання послуг у галузі маркетингу, а також посередницьких, складських та транспортно – експедиційних послуг;
Ш впровадження та експлуатація комп’ютерних мереж, розподілюваних баз та банків даних і надання доступу до них на комерційній основі;
Ш інженерно – геологічні, топо - геодезичні та інженерно – гідрометеорологічні вишукування;
Ш проведення фінансово-економічного аналізу діяльності;
Підприємство є юридичною особою у відповідності з законодавством України: має самостійний баланс, розрахункові та інші рахунки, включаючи валютні, в установах банку, печатку, кутовий штамп, фірмовий знак, інші реквізити, може отримувати кредити в валюті України та іноземній валюті, набувати майнові і інші немайнові права, нести обов’язки, бути позивачем і відповідачем у всіх судових і арбітражних органах.
Підприємство має право створювати на території України та за її межами філії та представництва, а також спільні підприємства, товариства та виробництва відповідно до чинного законодавства України.
Майно підприємства складають основні фонди та оборотні засоби, а також інші цінності, вартість яких відображається в його самостійному балансі.
Для забезпечення діяльності підприємства створюється статутний фонд в розмірі 50000 гривень, який формується за рахунок грошового внеску Засновника.
Засновник самостійно розпоряджається напрямками використання прибутку, залишається після сплати Підприємством податків та інших обов’язкових платежів.
Всі розрахунки Підприємства провадяться у безготівковому та готівковому порядку через установи банків відповідно до правил здійснення розрахункових та інших операцій, затверджуваних Національним Банком України.
Підприємство має право здійснювати бартерні операції, проводити взаємозаліки та інші не грошові операції в межах чинного законодавства.
Управління підприємством здійснюється Засновником та директором, який приймається на посаду у відповідності з контрактом.
Припинення діяльності Підприємства наступає в результаті його реорганізації або ліквідації на підставі рішення Засновника, а також рішення суду чи господарського суду у випадках та порядку, передбаченим чинним законодавством України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Характеристика підприємства та його техніко-економічні показники

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок