Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Аналіз фінансового стану підприємства “Загвіздянський кахельний”

Аналіз фінансового стану підприємства “Загвіздянський кахельний”

Назва:
Аналіз фінансового стану підприємства “Загвіздянський кахельний”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,69 KB
Завантажень:
187
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Аналіз фінансового стану підприємства “Загвіздянський кахельний”


Аналіз фінансового стану підприємства постійною необхідністю, бо не можна вести без аналізу його доходів і витрат. Щоб забезпечити правильне ведення потрібно постійно аналізувати фінансовий стан.
Фінансовий стан підприємства – це показник його фінансової конкурентоспроможності, тобто кредитоспроможності, платоспроможності, виконання зобов’язань перед державою.
Фінансовий аналіз – це засіб оцінки і прогнозування фінансового стану господарства на основі його бухгалтерської звітності. Інформаційною базою аналізу фінансового стану є бухгалтерська звітність, тобто система показників, які відображають майновий і фінансовий стан на конкретну дату. Склад, зміст, вимоги та інші засадні основи бухгалтерської звітності регламентовано:
Законом України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” № 996-XIV від 16.07.1999 р.
Наказом Мінфіну України “Про затвердження Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку” № 88 від 24.05.1995 р.
Наказом Головного Державного казначейства України “Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського звіту бюджетних установ та Порядку застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ” № 144 від 10.12.1999р.
Основне завдання фінансового аналізу – своєчасно виявити і усунути недоліки у фінансовій діяльності, знайти управлінські рішення для поліпшення фінансового стану підприємства та його платоспроможності. Основні напрямки фінансового стану – вивчення причин, які негативно чи позитивно позначаються на фінансовому стані, підготовка проектів управлінських рішень щодо підвищення фінансової стабільності та платоспроможності підприємства, розробка заходів для оптимізації структури фінансових ресурсів і їх ефективного використання.
Внутрішній аналіз здійснюється фінансовими господарствами на основі нормативів, що застосовуються на підприємстві, і виконується способом порівняння цих нормативів з фактичними параметрами фінансової діяльності підприємства.
Згідно з цими Законами бухгалтерська звітність складається із взаємозв’язаних форм, на основі яких здійснюється аналіз фінансового стану підприємства.
Баланс
Звіт про фінансові результати
Звіт про рух грошових коштів
Звіт про власний капітал
Розрахунок збору за забруднення навколишнього середовища
Звіт про нарахування страхових внесків та витрачання коштів фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві – 2,38 %
Звіт про безробіття – 1,9 %
Розрахунок збору за геологічні роботи виконані за рахунок державного бюджету
Розрахунок збору за спеціальне використання водних ресурсів
Комунальний податок
Забруднення навколишнього середовища (фактичні обсяги викидів, обсяги використаного пального)
ПДВ – 20 %
Податок по прибутку – 25 %
Пенсійний фонд – 32 %
Соціальне страхування – 2,9 %
Підприємство має самостійний баланс, розрахунковий та інші рахунки в установах, банків, круглу печатку, кутовий штамп із своїм найменуванням. Взірці круглої печатки, кутового штампа Підприємства затверджуються головою правління Товариства.
Держава не відповідає за зобов'язаннями "Підприємства", а "Підприємство" не відповідає за зобов'язаннями держави
Підприємство" здійснює свою діяльність на основі господарського розрахунку, самооокупності і самофінансування.
"Підприємство” для досягнення встановленої мети своєї діяльності, має право від свого імені укладати угоди, контракти, набувати майнові та особисті немайнові права, відповідати по зобов’язаннях, бути позивачем і відповідачем в судах. Всі угоди, які укладає підприємство, підлягають попередньому розгляду та реєстрації в юрисконсульта Товариства.
Основу діяльності "Підприємства" складають угоди з юридичними та фізичними особами на виконання робіт виробництво та збут продукції, надання послуг у відповідності з метою своєї діяльності.
“Підприємство” від свого імені має право відкривати рахунки в установах банків.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Аналіз фінансового стану підприємства “Загвіздянський кахельний”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок