Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Ресурсний потенціал розвитку спортивно-оздоровчого туризму в Україні

Ресурсний потенціал розвитку спортивно-оздоровчого туризму в Україні

Назва:
Ресурсний потенціал розвитку спортивно-оздоровчого туризму в Україні
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
27,64 KB
Завантажень:
186
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
З ДИСЦИПЛІНИ:
„Організація готельного господарства та туризму”
НА ТЕМУ:
„Ресурсний потенціал розвитку спортивно-оздоровчого туризму в Україні”


План.
Вступ
Розділ 1. Організація спортивно-оздоровчого туризму:
1.1. Особливості спортивно-оздоровчого туризму
1.2. Характеристика основних видів спортивно-оздоровчого туризму.
Розділ 2. Загальна характеристика спортивно-оздоровчого комплексу “Каштан”.
2.1. Планово-економічна діяльність комплексу.
2.2. Управління трудовими ресурсами мотивація і оплата праці.
2.3. Маркетингова діяльність спорткомплексу.
2.4. Управління фінансовими ресурсами
Розділ 3. Пропозиція щодо вдосконалення діяльності спортивно-оздоровчого комплексу “Каштан”.
Висновок.
Список використаної літератури.


Розділ 1
Організація спортивно-оздоровчого туризму.
На сучасному етапі розвитку туризм для багатьох країн є провідною галуззю економіки. Різноманіття туристичних послуг, що пропонуються споживачам спричинило необхідність виникнення певної класифікації видів туризму.
Розрізняють наступні види туризму:
діловий туризм;
спортивно-оздоровчий туризм;
хоббі-туризм;
пригодницький туризм;
навчальні тури;
релігійний туризм;
розважальні тури;
пізнавальні тури;
подорожі для людей старшого віку;
молодіжний туризм;
туризм автостопом;
сільський туризм;
зелений туризм та інше.
Діловий туризм. За оцінками експертів ВТО цей вид туризму є одним з найбільш економічно ефективних видів туризму в світі. Так, приблизно 50 % доходів авіакомпаній, приблизно 60 % доходів готелей і більше як 70 % доходів автопрокатних компаній створюються за рахунок обслуговування саме цієї категорії туристів. Міжнародний діловий туризм охоплює досить широке коло поїздок:
ділові поїздки співробітників корпорацій з метою переговорів, участі у виробничих нарадах, презентаціях, збутової діяльності тощо;
поїздки на сімпозіуми, конгреси, конференції, семінари, виставки, ярмарки, біржі тощо;
заохочувальні поїздки, що організовуються компаніями і організаціями для своїх співробітників у вигляді безкоштовної туристичної поїздки;
поїздки на спортивні змагання команд, гастролі артистів;
поїздки офіційних делегацій.
Оздоровчий туризм. Ринок оздоровчого туризму досить широкий і тісно пов’язаний з використанням рекреаційний ресурсів. Програми таких турів дуже різноманітні, але існують загальні специфічні вимоги до їх організації. Головною ознакою побудови таких турів є урахування того, що приблизно половину масиву часу необхідно витрачати на лікувально-оздоровчі процедури або заняття, а всі інші заходи мають додатковий або супутній характер.
Хобі-туризм-дає можливість зайнятися улюбленою справою в колі однодумців або під час відпочинку або подорожі (автолюбителі, філателісти, вболівальники спортивних змагань, гурмани тощо).При формуванні таких програм необхідно дотримуватись головного правила-формування групи за однорідністю інтересів та тематичної спрямованістю.
Пригодницький туризм-забезпечує перебування туристів у привабливій для них місцевості і зайняття незвичайною справою (полювання на верблюдах в Африці, ловля форелі в Карпатах, сходження на кратер вулкану та інше).Пригодницькі тури поділяють на 3 види:
похідні експедиції;
сафарі-тури (мисливство, рибальство, фотомисливство та інше);
навколосвітнє плавання.
Специфікою такого виду туризму є наявність спеціального роду ліцензій, дозволів (на мисливство, рибальство, вивіз трофеїв),забезпечення гарантій безпеки, що включає в себе, крім страхування, контрольно-порятункові служби, проходження трас маршрутів та перевалів у супроводі кваліфікованих інструкторів. Пригодницький туризм належить до елітних видів туризму і коштує досить дорого.
Спортивний туризм .Основними споживачами таких турів є різні спортивні товариства, а основними крупними сегментами ринку спортивного туризму-любителі спорту, спортсмени, туристи-похідники. Головне завдання спортивного туру-забезпечити можливість протягом усього туру займатися обраним видом спорту. Головна вимога-забезпечення безпеки туристів.
Навчальні тури в основному це мовні тури, а також тури з навчанням спортивним іграм, менеджменту або тури з підвищення кваліфікації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: Ресурсний потенціал розвитку спортивно-оздоровчого туризму в Україні

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок