Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Зміст і роль консалтингу.Основні вимоги і завдання консалтингу

Зміст і роль консалтингу.Основні вимоги і завдання консалтингу

Назва:
Зміст і роль консалтингу.Основні вимоги і завдання консалтингу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,80 KB
Завантажень:
52
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Зміст і роль консалтингу.
Основні вимоги і завдання консалтингу


КОНСАЛТИНГ - консультування і спеціальні науково-технічні, фінансово-аналітичні, технологічні та прогностичні розробки окреми-ми спеціалізованими компаніями, фірмами, центрами, підрозділами соціальних програм, планів з аналізом сучасного стану діяльності виробничих та інших виробничо-комерційних, підприємницьких структур, визначен-ням концепції, шляхів, заходів та використанням засобів підвищення ефективності їх діяльності і розробки перспектив подальшого розвитку.
Консалтингові фірми надають послуги щодо дослідження торгової кон'-юнктури і прогнозування ринку товарів, послуг, ліцензій, ноу-хау, фінансового і валютного ринків, а також оцінки й експертизи промислових підприємств, нерухомості, ефек-тивності експортно-імпортних операцій, роз-робки техніко-економічних обґрунтувань об'єктів підприємництва, бізнес-планів.
Розробляють документацію з розрахунками ефективності створення спільних підпри-ємств, розробки стратегії експортно-імпортних операцій, маркетингових програм то-що. У разі необхідності надають аудиторські послуги з повним аналізом стану суб'єкта підприємницької діяльності, причин нега-тивних явищ на окремих ділянках підприєм-ництва з розробкою прогнозів і рекомендацій щодо ефективної діяльності на певному ринку
Консалтингові фірми можуть бути спе-ціалізовані за окремими напрямами діяльності. Великі концерни, холдингові компанії у своєму складі мають власні підрозділи з розгалуженою мережею відділень у різних регі-онах. Малі, середні, дрібні фірми звертають-ся за послугами до консалтингових фірм, ос-кільки такі розробки вимагають значних витрат і високого професіоналізму виконавців.
КОНСАЛТИНГОВА ФІРМА - фірма, основна діяльність якої полягає в консультуванні товаро-виробників, продавців, покупців з широко-го кола питань економіки, зовнішньоеконо-мічних зв'язків, маркетингу, дослідження і прогнозування ринку товарів і послуг, інно-вацій тощо. К.ф. може бути спеціалізова-ною з окремих напрямів консультативної діяльності. Див. також Консалтинг.
Оточення постійно ставить перед людиною безліч проблем, але якщо, окрім того, ви ще пов’язані із сферою бізнесу, то автоматично отримуєте додаткові проблеми і то досить серйозні .Як усе це вирішити найкращим чином - джерело постійного головного болю.
Не секрет, що вітчизняні підприємці задачі, пов’язані із бізнес-діяльністю, у 99 випадках зі 100 вирішують інтуїтивно, на основі власного досвіду, намагаючись узагальнити наявну інформаціюі “вгадати хороший” розв’язок. У такий спосіб ухвалюється якесь рішення, яке пізніше виконується. Чи було прийняте рішення найкращим - питання так і залишається відкритим.
Проте досить легко переконатись у тому, що прийняття оптимальних бізнес-рішень тільки на чистій інтуїції, без спеціальних знань, принципово неможливе. Ось простий приклад.
Ви граєте у лотерею. Умови наступні. Є дві урни з лотерейними білетами. В одній з них є 2 білети, один з яких - виграшний. У другій урні 3 білети - один виграшний і два програшні. Дозволяється витягнути 1 білет і є два варіанти, як це зробити.
Варіант 1. Спочатку навмання вибрати урну, потім з неї навмання витягнути білет.
Варіант 2. Об’єднати білети обох урн в одну і уже з неї тягнути білет.
Який з варіантів дає більше шансів на виграш?
Очевидно, що шанси просто вгадати з двох варіантів кращий - 50:50. Але от що далеко не очевидно, то це відповідь на друге запитання, яке неминуче поставить собі прагматична і підприємлива людина: чи рівноцінні ці два варіанти і якщо ні, то який з них дає більші шанси і наскільки? Спробуйте самостійно дати відповідь і звірте її з правильною. Можливо, цей елементарний тест буде переконливим у тому плані, що розвинута інтуїція - це добре, але інтуїція, підсилена розрахунками - це усе таки краще.
Знання та інтуїція консультанта, втілена у подібні розрахунки, і є предметом аналітичного консалтингу.
Для того, щоб в умовах жорсткого оточення бути успішним підприємцем, потрібно вміти передбачати ситуацію на декілька кроків наперед, тобто прогнозувати власні ходи, ходи конкурентів і зовнішні обставини так, щоб якомога точніше оцінити наслідки усіх можливих бізнес-сценаріїв.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Зміст і роль консалтингу.Основні вимоги і завдання консалтингу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок