Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Відкриття власної справи Салон краси O&T&O

Відкриття власної справи Салон краси O&T&O

Назва:
Відкриття власної справи Салон краси O&T&O
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,61 KB
Завантажень:
99
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Відкриття власної справи Салон краси O&T&O


Салон краси “ O&Т&О ”
1. Характеристика підприємства
Ми пропонуємо відкрити власний салон краси. Ми зупинилися на такому виборі, бо прагнемо зробити наших жінок, а іноді і чоловіків, ще гарнішими. Ми підтримуємо таку думку, що жінка повинна завжди займатися собою, піклуватися про свою зовнішність, підтримувати своє волосся, руки і шкіру в найкращому стані. Але не кожна жінка має кошти для цього, тому що в наш час практично всі салони є дуже дорогими. Ми виявили бажання допомогти середньому класу населення, зокрема жінкам. Будемо намагатися зробити салон краси з послугами найвищого рівня за невелику плату.
Перший наш салон ми розташуємо десь поблизу до центру міста. Потім, якщо справа піде добре, наших салонів буде багато по м. Києву і в інших містах України.
Згідно з Господарським кодексом України, підприємство може бути утворене за рішенням власника майна, за рішенням вищих органів або шляхом примусового поділу діючого суб’єкта на окремі підрозділи. Установчими документами підприємства є рішення про його утворення або засновницький договір, а у випадках, передбачених законом, статут (положення) підприємства. Статут підприємства повинен містити відомості про його найменування і місцезнаходження, мету і предмет діяльності, розмір і порядок утворення статутного та інших фондів, порядок розподілу прибутків і збитків, про органи управління і контролю, їх компетенцію, а також інші відомості, пов’язані з особливостями організаційної форми підприємства, передбачені законодавством.
Підприємство підлягає державній реєстрації, крім випадків, встановлених Господарським кодексом. Для державної реєстрації подаються такі документи:
рішення власника майна або уповноваженого ним органу у випадках, передбачених законом;
установчі документи, передбачені законом для відповідного виду юридичних осіб;
рішення Антимонопольного комітету України про згоду на створення підприємства;
документ, що засвідчує сплату засновником внеску до статутного фонду підприємства в розмірі, встановленому законом;
реєстраційна картка встановленого зразка;
документ, що засвідчує сплату коштів за державну реєстрацію.
Державна реєстрація здійснюється у строк не більше 10 днів з дня подання документів. На печатках і штампах підприємства повинен зазначатись ідентифікаційний код, за яким це підприємство включено до державного реєстру суб’єктів господарювання.
СТАТУТ
“Салон краси O&T&O”


Статут приватного підприємства
(основні положення)
Загальні положення
Приватне підприємство (надалі – “Підприємство”) створене та здійснює свою діяльність на підставі Законів України, “Про підприємництво”, “Про власність”Господарського Кодексу України та інших нормативних актів, діючих на території України, а також цього Статуту.
Власником приватного підприємства є громадянка України Грушова Тетяна Леонідівна (надалі – “Власник”).
Підприємство створено на основі приватної форми власності.
Підприємство є юридичною особою з моменту його державної реєстрації, має самостійний баланс, обігові кошти, розрахункові та інші рахунки в банках, в тому числі і валютні, має печатку, штампи і бланки зі своїм найменуванням, та інші реквізити і діє на основі повної самостійності та самофінансування. Має право від свого імені укладати угоди, набувати майнові і особисті немайнові права, брати на себе зобов’язання, виступати в суді.
Підприємство здійснює свою діяльність по всій території України та за її межами.
Предмет та мета діяльності підприємства
Підприємство створено з метою здійснення виробничої і комерційної діяльності, розробки та виробництва конкурентоспроможних промислових та побутових товарів, здійснення посередницької та торговельної діяльності, надання різноманітних послуг та фізичним особам, та отримання прибутку.
Предметом діяльності підприємства є: надання побутових послуг населенню;створення та експлуатація магазинів, салонів та інших закладів торгівлі та надання послуг.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Відкриття власної справи Салон краси O&T&O

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок