Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Важливість маркетингу

Важливість маркетингу

Назва:
Важливість маркетингу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
28,67 KB
Завантажень:
181
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Важливість маркетингу
Індустрія гостинності - один з самих найважливіших бізнесів в світі. В Сполучених Штатах він другий по кількості зайнятих, забезпечуючи робочі місця приблизно для 12 млн. чоловік. В більш ніж половині з 50 штатів цієї країни - це взагалі найбільша галузь економіки. Якщо говорити в цілому, то вона поставляє товарів і послуг більш ніж на 500 млрд. дол. в рік.
Затверджують, що маркетинг грає все більш значущу роль в ресторанному секторі цієї галузі. Вихід на цей ринок гігантів бізнесу привів до величезних змін, і замість колишніх ресторанів і готелів, які належали окремим приватним особам і в яких нерідко працювали самі члени сім'ї, що володіє цими закладами, з'явилися величезні мережні структури, які стали в цій галузі домінуючими. Цим компаніям доводиться діяти в умовах жорсткої конкуренції, де без оволодіння мистецтвом маркетингу завоювати клієнта неможливо. В теперішній час зразковий одна третина загальних надходжень від послуг в секторі громадського харчування доводиться на 24 компаній.
Через все зростаючого тиску збоку конкурентів готельні сіті все більш і більш залежать від компетенції їхніх менеджерів з маркетингу. Тепер щоб згодом зайняти пост генерального директора, не обов'язково проходити через посади менеджера по продуктах харчування і напоях або менеджера відділу номерів. В багатьох сітях на вершину службових сходів можна піднятися і з позиції менеджера з маркетингу. Тут створені структури, що передбачають безпосередню підлеглість менеджера з маркетингу менеджеру всієї компанії, тим самим менеджер з маркетингу готелі підіймається до рівня генерального менеджера готелю. Маркетинг - це філософія, яку необхідно освоїти всім менеджерам. Звичайно, менеджер з маркетингу займається ним весь свій робочий день, а інші - тільки час від часу.
Потреби, бажання і попит
Потреби. Базовим поняттям, яке лежить в основі маркетингу, є людські потреби. Людська потреба - це усвідомлення браку в людини чогось.
Людські потреби дуже багатообразні і складні. В них входять фізичні потреби в їжі, одязі, теплі і даху, над головою; соціальні потреби в необхідності приналежності до якоїсь групи, в захищеності, в любові, радості, розвагах; це також потреби у визнанні, престижі, популярності; це особові потреби в знаннях і самовиразилися. Причому всі ці складові не формуються ззовні, не закладаються скажімо, на Madison Avenu (вулиця - символ американського рекламного бізнесу. - Прим. пер.), а є невід'ємною частиною єства кожної людини.
Коли потреба не задовольняється, в душі людини створюється пустка, що вимагає заповнення. Є два способи її заповнити: шукати те, в чому маєш потребу, або спробувати скоротити інтенсивність потреби. В розвинутому індустріальному суспільстві люди гущавині всього намагаються відшукати або придумати предмет, який дозволяє задовольнити їхню потребу. В бідних країнах вони, як правило, намагаються скорочувати свої потреби, обмежуючись тільки тим, що їм доступне.
Деякі ресторани будують свій бізнес на задоволенні потреби людини отримати престиж, визнання. Так, одним з кращих і найдорожчих ресторанів в Х'юстоні є Tony's. Обідати там (а вже регулярне - тим більше) - це знак матеріального досягнення успіху. Деякі відвідувачі цього ресторану просять надати їм столик в центрі залу, щоб бути упевненими в тому, що інші гості напевно їх помітять. Це задовольняє їхню потребу у відчутті власної значності.
Інші ресторани, такі, як Bennigan's, будують свій бізнес на задоволенні соціальних потреб: потребі в спілкуванні з іншими людьми, прагненні повеселитися і розслабитися. Атмосфера в цих ресторанах сама невимушена, і навіть відкритий майданчик перед стійкою бару сприяє тому, що відвідувачі використовують цей ресторан як зручне, до того ж вдало розташоване місце для зустрічей і спілкування.
Бажання. Друге базове поняття маркетингу - людські бажання. Це ті конкретні форми, які приймають людські потреби під дією як суспільства в цілому, так і особистих особливостей конкретного індивідуума. Бажання - це свого роду механізми, за допомогою яких люди дають знати іншим про свої потреби.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: Важливість маркетингу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок