Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> БІЗНЕС-ПЛАН Галузь бізнесу: Роздрібна торгівля автозапчастинами

БІЗНЕС-ПЛАН Галузь бізнесу: Роздрібна торгівля автозапчастинами

Назва:
БІЗНЕС-ПЛАН Галузь бізнесу: Роздрібна торгівля автозапчастинами
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,02 KB
Завантажень:
441
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
БІЗНЕС-ПЛАН Галузь бізнесу: Роздрібна торгівля автозапчастинами


Зміст
1. Резюме.
2. Характеристика підприємства.
3. Опис товару.
4. Дослідження ринку.
5. План маркетингу.
6. Оцінка конкуренції.
7. Виробничий план.
8. Організаційний план.
9. Оцінка ризику.
10. Фінансовий план.


1. Резюме
Бізнес-план підкреслює характер підприємницької діяльності розкриває всі сторони запропонованого комерційного заходу, яким планується займатися та обґрунтовує економічну ефективність та доцільність його проведення.
Я Мриглід О.В. для заняття підприємницькою діяльністю обрала роздрібну торгівлю автозапчастинами.
Торгівля буде проводитись в орендованому приміщенні, що знаходиться в с.Угринів Тисменицького району.
Почати власну діяльність планую на рахунок отриманої від центру зайнятості одноразової допомоги, а також власні заощадження, для зайняття підприємницькою діяльністю. Розпочинаючи свою справу я буду старатись вести торгівлю автозапчастинами які потрібні для сільськогосподарської техніки.
Націнку на товар я планую ставити в межах від 10 до 25 %.
При позитивному просуванні справи витрати, пов’язані з його започаткуванням повернуться на 8 місяців року.
Даний проект передбачає створення для себе робочого місця і прибутку.
2. Характеристика підприємства.
Головною ідеєю моєї підприємницької діяльності є закупівля автозапчастн за цінами виробника на підприємствах, а також на гуртових базах і наступна роздрібна торгівля за цінами значно нижчими, ніж у конкурентів. Дане підприємство буде спеціалізуватися по продажу автозапчастин, до вантажних автомобілів і сільськогосподарської техніки і також буду торгувати супутніми товарами.
Це повинно збільшити товарообіг і дати прибуток. Торгівля буде проводитися в приміщенні магазину, що знаходиться в с.Угринів Тисменицького р-ну. Вартість оренди передбачається 300,00 грн. за місяць. В перспективі я планую викупити і розширити приміщення для торгівлі.
3. Опис товару
Метою заняття підприємницькою діяльністю є закупівля автозапчастин, для забезпечення потреб ринку та для отримання прибутку. При покупці товару, підприємець буде надавати інформацію по конкретному товару.
Основним напрямом підприємницької діяльності є закупівля автозапчастин та їх реалізація покупцям Різновидність товару дасть мені змогу конкурувати і ефективно впроваджувати свою ідею.
4. Дослідження ринку.
Продаж автозапчастин буде здійснюватися за оптовими та роздрібними цінами. Торгівля вроздріб прихід готівкових коштів які необхідні для забезпечення діяльності, торгівля оптом забезпечить більший товарообіг. Прогнозований обсяг продажу підприємець може змінити залежно від тієї мети, яку він переслідує на ринку. Підприємець працює в динамічному середовищі.
Закупівлю автозапчастин я буду проводити на гуртових базах м. Івано-Франківська, Кременчука, Києва.
Я буду проводити опитування клієнтів для задоволення їхніх потреб і отримання прибутку.
Не дивлячись на великі конкуренції на ринку перевага моєї справи заключається в тому, що я знаю попит, і безпосередньо маю знайомства з постачальниками, знаю якість їх товару.
Клієнтів я буду привертати шляхом реклами.
5. План маркетингу.
На початковій стадії розвитку підприємницька діяльність буде спрямована на залучення максимально можливої кількості покупців. Оскільки торгових точок автозапчастинами в місті є багато, то я буду використовувати рекламні заходи вибирати ціни.
Проводити цінову політику, тобто вибирати цінову стратегію, маркетингову стратегію, яка буде складатись: з рівня цін, надбавок, знижок, діапазону цін, цінові виверти, форму оплати.
Для процвітання свого підприємства потрібно вибрати тип ринку. Старатись поставляти автозапчастини, яких є в малих кількостях на ринку.
Буду робити опитування клієнтів для максимального задоволення їхніх потреб.
Провівши маркетингове дослідження даної підприємницької діяльності можна стверджувати що споживач знайде необхідний товар і на майбутнє підприємець забезпечить наявний ринок тією кількістю товару. Створити собі добрий професійний імідж.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: БІЗНЕС-ПЛАН Галузь бізнесу: Роздрібна торгівля автозапчастинами

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок