Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Фірма "Надія"

Фірма "Надія"

Назва:
Фірма "Надія"
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
34,89 KB
Завантажень:
125
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
зміст
Вступ
РОЗДІЛ 1 ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ МОТИВАЦІЇ ПРАЦІ.
ПІДХОД ДО МОТИВАЦІЇ З ПОГЛЯДУ ПОТРЕБ
ПОПУЛЯРНІ МОТИВАЦІЙНІ СТРАТЕГІЇ
ВИКОРИСТАННЯ СИСТЕМ ВИНАГОРОД ДЛЯ МОТИВАЦІЇ ПРАЦІ
розділ 2. Аналіз мотивації праці на ТзОВ „Фірма „Надія”
2.1. Загальна характеристика ТзОВ„Фірма „Надія”
2.2. Аналіз використаних методів стимулювання праці та
Методи стимулювання праці працівників підприємства
2.3. Оцінка ступеня використання теорій мотивації
2.4. Причини пасивності працівника на підприємстві
2.5. Мотивуючі чинники, принципи впливу на мотивацію людей
Розділ 3. розробка пропозицій щодо покращення мотивації праці на підприємстві ТзОВ„Надія”
3.1. Методи покращення параметрів роботи
3.2. Економічна мотивація
3.3. засоби поліпшення мотивації праці на підприємстві ТзОВ„Надія”
3.4. мотивація—досвід закордонних країн
3.5. рекомендації для сучасних умов
Висновок
Список використаної літератури
ДОдатки


Вступ.
Як і працівники в усьому світі, робітники в Надії мотивовані головними потребами та цінностями. Однак з огляду на зміни у суспільстві мотиви цих робітників потрібно змінити. Динамічне співвідношення – потреби працівників і те, як організації можуть чи не можуть їх задовольняти – це головні поняття в мотивації праці працівників. По суті, будь яка організація спроможна мати мотиваційну робочу силу. Проблема полягає в тому, як створити систему, у якій працівники можуть одержати винагороди, яких вони справді хочуть, виконуючи роботу так, щоб відповідати вимогам організації.
Мета даного розділу - розглянути можливі прості зміни роботи, що могли б привести до стимулювання внутрішньої мотивації підлеглих, викликати співробітництво й ентузіазм із їхньої сторони. Методи удосконалення параметрів роботи засновані на принципах.
Мотивація поведінки можлива за наявності трьох умов. По – перше, зусилля – виконання повинно бути більше від нуля. (особа повинна вірити: якщо витрачено зусилля то результатом буде високе виконання роботи) По – друге, очікування виконання – результат також повинно бути більше від нуля.(особа повинна вірити: якщо досягнуто високого рівня виконання роботи, то будуть певні результати). По – третє, сума валентностей для результатів повинна бути більша від нуля (один або більше результатів можуть мати негативну валентність якщо вони перекриваються позитивною валентністю інших результатів. Наприклад, привабливість високої платні, просування по службі і похвала від керівника можуть переважати непривабливість більшого стресу та образ співпрацівників.) Теорія очікувань стверджує, що за наявності цих умов окрема особа має мотиви затрачати зусилля.
1 Теоретичні основи мотивації праці.
У більшості випадків люди можуть вибирати, як наполегливо працювати і скільки зусиль втрачати. Тому менеджерам потрібно розуміти, як і чому працівники роблять різний вибір стосовно продуктивності своєї праці. Ключовою складовою цього вибору є мотивація.
Мотивація – це сукупність чинників, які зумовлюють поведінку людей. Будь – якого дня працівник може вирішити працювати так наполегливо, наскільки це можливо. Ціль менеджера –максимізувати ймовірність другої. Ця мета стає значнішою у міру того, наскільки розуміють важливість мотивації на робочому місці.
Індивідуальне виконання роботи, головно, визначена трьома чинниками: мотивацією (бажання виконувати роботу), спроможність (здатністю виконувати роботу) та робочим середовищем (ресурсами, що потрібні для виконання роботи). Якщо працівникам бракує спроможності, то менеджер може забезпечити навчання або замінити робітника. Якщо проблемою є ресурси, менеджер може корегувати їх. Однак якщо проблемою є мотивація, то завдання для менеджера ускладнене. Індивідуальна поведінка – це складний феномен, і менеджер може бути у скрутному становищі, визначаючи суть проблеми і те, як її вирішити.
1.1Підходи до мотивації з погляду потреб.
Підходи до мотивації з погляду потреб стосуються першої частини мотиваційного процесу - потреб або нестачі потреб.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 Реферат на тему: Фірма "Надія"

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок