Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Руководство по Project Expert

Руководство по Project Expert

Назва:
Руководство по Project Expert
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,86 KB
Завантажень:
94
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
1.Що таке Project Expert

Планування завжди пов'язане з майбутнім, а модель є представленням очікуваної реальності. Розвиток моделювання в фінансах йде по шляху створення моделей, здатних все більш адекватно описувати реальність. Бурхливий розвиток інформаційних технологій і обчислювальної техніки надає фахівцям широкі можливості в створенні ефективних фінансових моделей.

Необхідність обліку впливу безлічі динамічно змінних під часі чинників обмежує застосування статичних методів, які можуть бути рекомендовані тільки для проведення грубих, попередніх розрахунків, з метою орієнтовної оцінки ефективності проекту. Більш ефективними, що дозволяють розрахувати проект з урахуванням безлічі вказаних чинників, є динамічні методи, засновані на імітаційному моделюванні. Імітаційна фінансова модель підприємства, побудована при допомозі Project Expert, забезпечує генерацію стандартних бухгалтерських процедур і звітних фінансових документів, як слідство що реалізовуються у часі бізнес операцій. Під бізнес операціями розуміються конкретні дії, здійснювані підприємством в процесі економічної діяльності, слідством яких є зміни в об'ємах і напрямах рушення потоків грошових коштів. Ці моделі відображають реальну діяльність підприємства через опис грошових потоків (надходжень і виплат) як подій, що відбуваються в різні періоди часу.

Беручи до уваги, що в процесі розрахунків використовуються такі чинники, що важко прогнозуються, як показники інфляції, що плануються об'єми збуту і багато хто інші, для розробки стратегічного плану і аналізу ефективності проекту застосовується сценарний підхід. Сценарний підхід має на увазі проведення альтернативних розрахунків з даними, відповідними різним варіантам розвитку проекту. Використання імітаційних фінансових моделей в процесі планування і аналізу ефективності діяльності підприємства або інвестиційного проекту, що реалізовується, є дуже сильним і дійовим засобом, що дозволяє «програти» різні варіанти стратегій і ухвалити обгрунтоване управлінське рішення, направлене на досягнення цілей підприємства.

Project Expert - комп'ютерна система, призначена для підготовки бізнес планів та створення фінансових моделей нового або діючого підприємства незалежно від його галузевої приналежності і масштабів.

2. Можливості Project Expert

Побудувавши при допомозі Project Expert фінансову модель власного підприємства або інвестиційного проекту Ви отримуєте можливість:

• розробити детальний фінансовий план і визначити потребу в грошових коштах на перспективу;

• визначити схему фінансування підприємства, оцінити можливість і ефективність залучення грошових коштів з різних джерел;

• розробити план розвитку підприємства або реалізації інвестиційного проекту, визначивши найбільш ефективну стратегію маркетингу, а також стратегію виробництва, що забезпечує раціональне використання матеріальних, людських і фінансових ресурсів;

• програти різні сценарії розвитку підприємства, варіюючи значення чинників, здатних вплинути на його фінансові результати;

• сформувати стандартні фінансові документи, розрахувати найбільш поширені фінансові показники, провести аналіз ефективності поточної і перспективної діяльності підприємства;

• підготувати бездоганно оформлений бізнес-план інвестиційного проекту, повністю відповідний міжнародним вимогам на російському і декількох європейських мовах.

Простій для розуміння інтерфейс "веде" користувача через всі етапи створення моделі компанії і опрацювання бізнес плану. Програма автоматично підтримує основні правила бухгалтерського обліку і фінансового аналізу і проводить глибокий аналіз коректності даних, що вводяться під час розрахунку. Це дозволяє уникнути багатьох помилок на етапі планування.

Модель компанії.

Основою побудови бізнес плану в системі Project Expert є повна фінансова модель компанії. Фактично, в цій моделі імітуються всі платежі, пов'язані з реалізацією проекту, надходження від продажу, бухгалтерські операції.

Одного разу побудована, модель компанії дозволяє надалі багато разів аналізувати різні варіанти реалізації проекту (для цих цілей Project Expert Prof. містить спеціальну програму), оцінювати вплив на проект зміни зовнішніх чинників (так званий "what-if" аналіз, його можна провести як вручну, так і в спеціальному розділі "Аналіз чутливості").

Інформація про проект - назва, автори, тривалість і дата почала проекту, інша загальна інформація про особливості проекту і його реалізацію.

Інформація про компанію - баланс компанії на момент початку проекту, детальний опис її активів, зобов'язань, запасів.

Інформація про фінансове оточення - опис податків, інфляції, курсів валют і інші характеристики того оточення, в якому реалізовується проект. За рахунок гнучкої структури представлення інформації цей модуль дозволяє описати практично деякі особливості законодавства і умов Росії, України і більшості інших країн світу. Це дозволяє легко використати програму для аналізу міжнародних проектів

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Реферат на тему: Руководство по Project Expert

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок