Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Економіка підприємства (шпора)

Економіка підприємства (шпора)

Назва:
Економіка підприємства (шпора)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,74 KB
Завантажень:
2712
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Статутний фонд підприємства. Сума основних та оборотних фондів Тривалість одного обороту оборотних коштів. Кількість днів одного обороту за який відбувається оборот оборотних засобів Показник оцінки економічної ефективності виробничих інвестицій з врахуванням вимог ринку. ??? Методика оцінки ефективності виробничих інвестицій (капітальних вкладень). Ефективність виробничих інвестицій (капітальних вкладень) характеризує економічні, соціальні або інші результати і господарську доцільність їхнього здійснення. Основою оцінки доцільності капітальних витрат служить порівнювання вигідності того чи того проекту за умови обмеженості капіталу як ресурсу та забезпечення найбільших прибутків через реалізацію найліпшого з кількох варіантів (проектів) інвестицій. Інвестиційний ризик. отримання грошових збитків. Види інвестиційного ризику : політичний ризик; загальноекономічний ризик; правовий ризик; технічний ризик; ризик учасників проекту; фінансовий ризик; маркетинговий ризик; екологічний ризик.

Коли підприємство набуває прав юрид. особи? після реєстрації згідно з положень ст.55 ГКУ

Коли учасники товариства з ОВ відповідають за борги товариства? объединение, формируемое на основе вкладов участников , которые несут ответственность только в пределах своих вкладов. Прискорення оборотності оборотних засобів.

Збільшення коштів або збільшення доходів

Коли учасники товариства з повною відповід.відповідають за борги товариства? Своїми акціями «майном» Собівартість продукції. вираження в грошовій формі витрат підприємства на підготовку виробниц., виготовлення і реаліз.продукції. Методи зниження ступеня ризику в інвестиційній діяльності ???

Коли учасники командитного товариства відповідають за борги товариства? В межах своєї відповідальності Прибуток це загальн дохід підпр за минусом витрат на виробн і реаліз продукції.

Лінійна структура управління підприємством. На не великих підприємствах «Це структура між якої існують лише одноканальні взаємодії» Умовно-постійні відносяться до постійних витрат але неістотно змін внаслідок зміни обсягів виробн. «зарплата» Чистий прибуток це приб який надходить у розпорядження підпр після сплати податку на прибуток.

Якщо спеціальні підрозділи при лінійних керівниках виконують дорадчі,а не розпорядчі функції,то яка це структура управління? Якщо соц .підрозділи при лін .керівниках виконують дорадчі, а не розпорядчі функції, яка це структура управління – лінійно-функціональна(штабна). Умовно-перемінних змін прямо пропорц до обсягу виробн це витрати на сировину, основні матеріали Дисконтна ставка. -це % ставка,що характеризує що норму прибутку на яку щорічно розраховує інвестор. Шляхи збільшення прибутку на промисловому підприємстві. Обсяг реалізації продукції може здійснювати позитивний і негативний вплив на суму прибутку. Збільшення обсягу продажу рентабельної продукції приводить до пропорціонального збільшення прибутку. Собівартість продукції і прибуток знаходяться в зворотно пропорційній залежності і зниження собівартості приводить до відповідного росту прибутку і навпаки.

Перевага функціональної структури управління. -поділ функцій управління між окремими підрозділами. Шляхи зниження собівартості продукції підвищ тех. Рівня виробн, поліпшення орг виробн і праці, зміна обсягу виробн, зміна структ виробн, ас сорт та поліпшення якості прод. Умови визначення внутрішньої норми рентабельності інвестицій Значення показника внутрішньої норми доходності за конкретним інвестиційним проектом може бути інтерпретоване як рівень чистого грошового потоку, який може бути отриманий на інвестований капітал у процесі реалізації цього проекту.

Внутрішня норма рентабельності-це міра прибутковості проекту, а за визначення, це норма дисконту, при якій дисконтована вартість притоків реальних грошей дорівню. Дисконтованій вартості іх відсотків (дисконтована вартість надходжень наростаючим підсумком по проекту дорівнюе дисконтованим інвестиційним витратам), тобто ЧТВ=0.

Недоліки лінійно-штабної структури управління. ріст управлінських витрат

Вимірники рівня продуктивності праці Усі відповіді вірні Максимальна ціна товару. Собівартість + податки + рентабельність Методи встановлення розміру податкових платежів. Визначено законодавством

Співвідношення між темпами зростання продуктивності праці та середньої заробітної плати. ? Мінімальна ціна товару. Собівартість

Визначення терміну ”оплата праці”. це грошовий вираз вартості, ціни робоч. сили , який випла-чується працівнику за вико-нану роботу або надані пос-луги, і спрямований на моти-вацію досягнення бажаного рівня продуктив. праці. Джерела формування інвестиційних ресурсів ??? До позичкових інвестицій належать довгострокові кредити банків та інших кредитних структур, емісії облігацій, інвестиційний лізинг, інвестиційний селенг тощо.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: Економіка підприємства (шпора)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок