Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Рекламна політика фірми «Силует”

Рекламна політика фірми «Силует”

Назва:
Рекламна політика фірми «Силует”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,58 KB
Завантажень:
117
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Рекламна політика фірми «Силует”
 
 


 
В умовах насиченості ринку недостатньо розробити новий товар, встановити на нього оптимальну ціну і вибрати ефективні канали розподілу. Все більшої ваги набуває четверта складова комплексу маркетингу – метод просування товару, під яким розуміють сутність маркетингових рішень, пов’язаних із комунікативністю, або реклама. Система маркетингових комунікацій фірми спрямована на інформування, переконання, нагадування споживачам про її товар, підтримка його збуту, а також створення позитивного іміджу фірми.
До системи маркетингових комунікацій належать:
реклама;
-“паблік-рілейшн”;
персональний продаж;
стимулювання збуту.
Фірма “Силует” планує реалізувати активну рекламну кампанію, оскільки вона є найпопулярнішою і широко використовується складовою системи маркетингових комунікацій.
Проведення рекламної кампанії передбачає:
- визначення цільової аудиторії;
розроблення комплекції товару;
вибір засобів розповсюдження реклами;
створення рекламного звернення.
Ціновою аудиторією для фірми “Силует” є не тільки ділові жінки , як потенціальні покупці, але і особи, які впливають на прийняття ними рішень про покупку (чоловіки, керівники фірм тощо)
Фірмою було прийнято рішення, щодо вибору засобів розповсюдження реклами:
застосувати газетну рекламу, оскільки цей вид реклами є досить оперативним, характеризується хорошим охопленням місцевої аудиторії та доволі низькою вартістю одного контакту;
застосовують рекламу на радіо ( в межах регіону);
реклама на місці продажу ;
планується впровадити в життя пряму тактову рекламу, якабуде полягати в розсилі каталогів, по спуціально складеному списку, але це вимагає певних фінансових затрат.
Рекламне зверення є центральним елементом цієї реклами. Проте воно вимагає вирішення комплексу питань пов’язаних із творчим процесом. Пошук творчої їдеї рекламного звернення є досить складним процесом. Рекламне звернення має певнуструктуру, яка складається з 3х основних частин: заголовок, основна частина(текст) та довідкова інформація.
 
Зразки моделей.
Здобувайте успіхів в одязівід “Силует!”
Ну хто Вам сказав, що діловий костюм – це сумний костюм, “правильні” блузи, спідниці?
Фірма “Силует”- це Ваш фантастичний шанс придбати стильнийділовий одяг і відчути впевненість в собі.
Здобувайте успіхів разом з фірмою”Силует”
Рекламне звернення фірми “Силует”
 
Стимулювання збуту є невід’ємною складовою комунікаційної політики фірми. Фірмою “Силует” планується впровадити різноманітні знижки цін. Проведення різноманітних лотерей, конкурсів також мають сильний стимулюючий ефект. Планується брати участь у галузевих виставках, які організовуються Торгово-промисловою палатою України.Це дасть можливість знайти різних посередників по продажу продукції, знайти нових більш вигідних постачальників сировини, підвищити імідж фірми, тощо.
Отже, уміле поєднання різноманітних заходів стимулювання збуту з іншими складовими системи маркетингових комунікацій дасть змогу створити потужний механізм товаропросування.
Відкрите запитання надає респондентові можливість відповідати своїми словами. Доні відповіді містять більше інформації,але їх складнішеобробляти.
Закрите запитання містить усі можливі варіанти відповідей і опитування просто вибирає один з них.
В процесі підготовки опитування було визначвено вибірку респондентів. Застосовувався принцип невипадкового відбору за яким опитування особи жіночої статі за всіма віковими категоріями, представники ділових професій. Було опитано 50 чоловік. Але великі вибірки точніші, хоча потребуютьбільше коштів і часу. Обрана кількість респондентів була оптимальною для новостворюваного підприємства, оскільки відповідали необхідним умовам із мінімальними фінансовими витратами.
Наведемо зразок анкети; яку було заповнео обраними кореспондентами.
 
Чарівні жінки!!!
Фірма «Силует», яка виробляє діловийжіночий одяг та аксесуари, провордить дослідження ринку. Ми будемо вдячні отримати відповідь на наступне запитання, які дадуть можливість врахувати Ваші потреби та побажання:
Ваша вікова категорія?
18-25 років;
26-40 років;
41-65 років;
Чи потрібен Вам у гардеробі діловий одяг?
так;
ні;
Яког стилю Ви дотримуєтесь при купівлі ділового костюму?
- консервативного;
наваторськиї;
ексклюзивний;
інший (вкажіть) .

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: Рекламна політика фірми «Силует”

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок