Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> МАЛИЙ ТА СЕРЕДНІЙ БІЗНЕС – ОСНОВА ЗДОРОВОЇ ЕКОНОМІКИ.

МАЛИЙ ТА СЕРЕДНІЙ БІЗНЕС – ОСНОВА ЗДОРОВОЇ ЕКОНОМІКИ.

Назва:
МАЛИЙ ТА СЕРЕДНІЙ БІЗНЕС – ОСНОВА ЗДОРОВОЇ ЕКОНОМІКИ.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,72 KB
Завантажень:
399
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
КОНТРОЛЬНА РОБОТА
З дисципліни
“ФІНАНСОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ”
Тема: МАЛИЙ ТА СЕРЕДНІЙ БІЗНЕС – ОСНОВА ЗДОРОВОЇ ЕКОНОМІКИ.
МАЛИЙ ТА СЕРЕДНІЙ БІЗНЕС – ОСНОВА КОНКУРЕНТНОГО СЕРЕДОВИЩА.
Метою економічних реформ в Україні є досягнення такого рівня ефективності, що забезпечив би високу якість життя населення та гідну участь держави у світовому економічному співтоваристві. Важливою умовою досягнення цього є чітке функціонування малого підприємництва у країні, адже саме воно сприяє формуванню конкурентного середовища, встановленню ринкової рівноваги. 
У країнах Центральної та Східної Європи малий та середній бізнес створили передумови для швидкого росту середнього класу, який є основою демократичного громадянського суспільства. В Україні до цього часу переважає двополюсна модель (з досить тонким прошарком середнього класу), що є однією з причин повільного розвитку демократії та джерелом деструктивного впливу на стабільність трансформаційних процесів в Україні.
Ці та інші питання, а також проблеми, з якими стикаються сьогодні підприємці в Україні, перспективи вітчизняного малого та середнього бізнесу у 2007 році обговорювали днями фахівці з економіки, менеджменту, політології, урядовці та законодавці, представники бізнесу на Другій міждисциплінарній конференції „Бар’єри та можливості розвитку малого та середнього бізнесу в Україні”, організаторами якої виступили Державний комітет з питань регуляторної політики та підприємництва і Консорціум із удосконалення менеджмент-освіти в Україні.
Що зроблено останнім часом? За останні два роки у сфері підприємництва відбулося чимало законодавчих змін. Прийнято і введено в дію закони „Про засади державної регуляторної політики”, „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”, „Про дозвільну систему в сфері господарської діяльності”. Уже пройшов перше читання законопроект „Про основні засади державного контролю за господарською діяльністю в Україні”. Ці чотири закони, вважають у Держпідприємництві, по-суті, довершать загальну архітектуру вітчизняного законодавства в сфері підприємницької діяльності і наблизять Україну до загальноприйнятих у розвинутих європейських країнах правил гри у взаємовідносинах влади і бізнесу.
Що стосується регуляторної політики, то сьогодні в проекті Програми діяльності Уряду, в проекті Стратегії економічного і соціального розвитку України поглиблення регуляторної реформи визначене одним з головних державних пріоритетів. Згаданий закон „Про засади державної регуляторної політики” діє трохи більше двох років, але вже помітний суттєвий прогрес: якщо торік лише близько 50% регуляторних актів були доступними для громадського обговорення, то сьогодні вже оприлюднюється близько 92% проектів регуляторних актів. Нині Уряд, зокрема й Держпідприємництво, працює вже більше над якістю регуляторних актів, а також над чіткістю їх виконання, а не над тим, щоби процес їх прийняття був прозорий та підконтрольний громадськості.
Другим важливим питанням є процес реєстрації. Сьогодні створено єдиний реєстр суб’єктів підприємницької діяльності, працює впорядкована система реєстрації підприємців. Свідченням очевидного прогресу в цій сфері є той факт, що Радою директорів Європейського бізнес-реєстру нещодавно прийнято рішення включити сегмент українського підприємництва до згаданого бізнес-реєстру. При цьому Україна стане першою країною – не членом ЄС, – що ввійде до цього реєстру.
Наступний крок – впорядкування дозвільної системи – дає можливість підприємцям розраховувати наперед, які дозволи їм слід отримати для ведення свого бізнесу, і ніхто не має права вимагати жодного непередбаченого законом документу про дозвіл. Аналітичні дослідження свідчать, що в 3 рази скорочено термін видачі дозвільних документів і вдвічі зменшилися витрати підприємців на отримання необхідних дозволів. Зрозуміло, що відповідно скоротилися витрати і на реєстрацію бізнесу. Відповідно до досліджень Світового Банку, Україна піднялася на 4 пункти за рахунок спрощення процедури ведення бізнесу, проте за умовами ведення бізнесу Україна все ще займає 128 місце серед країн світу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: МАЛИЙ ТА СЕРЕДНІЙ БІЗНЕС – ОСНОВА ЗДОРОВОЇ ЕКОНОМІКИ.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок